Announcement

Collapse
No announcement yet.

Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

    Raspitao sam se na par mesta sta bih trebao da uzmem od suplemenata da bih dobio 5 i nesto malo vise kg, i najcesci odgovor je bio, kreatin + gainer. ili kreatin + whey. ovde je ta kombinacija od 50-80 eura, zavisi sta...
    hteo bih da pitam nekoga sta misli o tome ili da mi preporuci nesto iz iskustva

  • #2
    Re: TREBA MI 5-8 KG i mala pomoc

    E sad fino odi do tih koji su ti to rekli i steraj ih u PM jer su ti rekli glupost.DA bi dobio na MIŠIČNOJ MASI moraš kao prvo jesti kvalitetno-unositi dovoljno P+UH+M,oplemenit to sve sa suplementacijom-osnovna whey+dekstroza-kvalitetno trenirati i odvoljno odmarati.Imaš pregršt sličnih odnosni istih pitanja-odgovora na tu temu.Ako želiš dobit 5-8 kg sala ili ti popularno zvane MASE(koja je btw.mama ili ti keva) otiđi u obližnju pekarnu i navali na bureke,krafne,litre mleka,pazma kekse i ostali asortiman za MASU.

    Comment


    • #3
      Re: TREBA MI 5-8 KG i mala pomoc

      Originally posted by Vladebisi
      E sad fino odi do tih koji su ti to rekli i steraj ih u PM jer su ti rekli glupost.DA bi dobio na MIŠIČNOJ MASI moraš kao prvo jesti kvalitetno-unositi dovoljno P+UH+M,oplemenit to sve sa suplementacijom-osnovna whey+dekstroza-kvalitetno trenirati i odvoljno odmarati.Imaš pregršt sličnih odnosni istih pitanja-odgovora na tu temu.Ako želiš dobit 5-8 kg sala ili ti popularno zvane MASE(koja je btw.mama ili ti keva) otiđi u obližnju pekarnu i navali na bureke,krafne,litre mleka,pazma kekse i ostali asortiman za MASU.

      Comment


      • #4
        Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

        ma kakve krafne i bureke treba mu komplexnih ugljikohidrata , tjestenine itd, gainer je bacanje para uzmi whey , cretaiin ti netreba jer si vjerovatno početnik, treniraj 3- 4 puta odmaraj dosta i moras unositi vise kalorija nego sto ti treba da bi potakao anabolizam

        Comment


        • #5
          Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

          uzimaj suplemente koje hoćeš i koliko ti treba samo trebaš trening za masu i pravilna prehrana!!!!!

          Comment


          • #6
            Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

            dobiti 5 kg ti nije teško kupi si 5 kg svinjske masti i požderi
            i kupi si bilo što ima puno masti ako želiš mišićnu masu onda se drži onoga što sam ti reko u postu prije

            Comment


            • #7
              Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

              Zezaju te. Jer nisi ovo ovdje ponovo napisao.
              @kokanitis
              imam 23 god, treniram oko 2 god sa prekidima, 181cm i 74 kg, grama sala nemam, realno se itekako vidi da vezbam ali nisam uspeo preci 77 kg nikako... Jedem obilno(neko bi rekao i preterano5,6,7 obroka na dan) i u zadnje vreme vodim racuna da na dan unesem, pored 2 rucka na dan(1 na poslu 2gi kod kuce), i min dodatnih 60-70tak grama proteina makar mi na nos izasli..
              tu mislim na 1-1,5 l mleka ili jogurta, 185gr tunjevine i 4 jajeta(belance)

              Mada znam da je extra stvar brz metabolizam, realno mi fali 4-5 kg misica da bih bio zadovoljan...
              izgleda da bih morao poceti da uzimam suplemente jer ovako cini mi se ne vredi...
              ajde ako neko ima slicno iskustvo ili neku sugestio, rado bih cuo
              hvala
              pozzz
              Dakle, jedi još više. + Whey i glukoza (tko ima love uzme i mass gainer)
              nađi podnasloviće:
              Što da jedem?
              viewtopic.php?f=62&t=3504&start=0
              a za kreatin sam našla ovdje:
              viewtopic.php?f=36&t=4157

              Comment


              • #8
                Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

                o kreatinu
                Razna pitanja u vezi kreatina (punjenje, doziranje...)
                viewtopic.php?f=36&t=4080

                Comment


                • #9
                  Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

                  sisi maco, ne kuzim ovaj dio, "tko ima love uzme mass gainer" ?
                  tko ima love uzme BCAA, glutamin, arginin, tekuce amino, ZMA, etc etc, ne gainere...
                  Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

                    Šimunčiću zlato, slažem se, i znam, al sam mu odgovorila u sklopu okvira njegove tendencije da hoće šećere, pa zato! Kontekstualno odgovaram. Naravno i sve to što kažeš.
                    Pusa micek lijepi moj koji vidiš i širu perspektivu. Hvala na digresiji. :romance-interracial:

                    Comment


                    • #11
                      Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

                      A onda ok, ali neka se i ovo uzme u obzir, ljudi predoslovno shvate neke stvari pa se drze tog ko pijani plota... Glavno da se kuzimo
                      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

                        uzeh ULTIMATE NUTRITION MUSCLE JUICE 2544
                        valja li??

                        Comment


                        • #13
                          Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

                          Mass gaineri su najveca glupost u suplementaciji to ej za one koji "nevole da znaju i razmisljaju" najsmijsnije mi je kad cujem po teretani price " ma mega mass sto posto dobivas od njega 5 kg " ja se samo smijem koje gluspoti 90 posto ljudi valja o njima, dobit ces onoliko mase s njim koliko budu sadrzavale kalorija porcije mass gainera kao i sa drugim namirnicama ista stvar gaineri su bacanje para i reklama i nemoj da vas u sumnju dovodi ovo. Uzmi dekstrozu gaineri nista drugo nesadrze osim maltodesktrina i dekstroze neki sadze kao kompleksne ugljikohidrate navodno sto sumnjam u njihovu kompleksnost

                          Comment


                          • #14
                            Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

                            od dextroze se nabija masa ako se ne pije posle treninga?

                            Comment


                            • #15
                              Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

                              Originally posted by didza View Post
                              od dextroze se nabija masa ako se ne pije posle treninga?
                              da, stavi je i u salatu, u meso, u zobene....kad god mos.....

                              (sarkazam)


                              Dextroza nakon treninga zaustavlja razlaganje mišića, tj puni glikogen. Ima dosta visok GI, stoga je nije pametno konzumirat osim nakon treninga.
                              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                              Comment

                              Working...
                              X