Announcement

Collapse
No announcement yet.

Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

    Originally posted by kokanitis View Post
    Raspitao sam se na par mesta sta bih trebao da uzmem od suplemenata da bih dobio 5 i nesto malo vise kg, i najcesci odgovor je bio, kreatin + gainer. ili kreatin + whey. ovde je ta kombinacija od 50-80 eura, zavisi sta...
    hteo bih da pitam nekoga sta misli o tome ili da mi preporuci nesto iz iskustva
    Nećeš ti dobit kile od dodataka prehrani, milslim možeš ali ne toliko zamjetno.

    Probaj ovaj članak pročitati: Opća pravila prehrane
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

    Comment


    • #17
      Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

      whey + kreatin najbolja i najisplativija kombinacija

      Comment


      • #18
        Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

        5kg ce ti trajat oko 14 dana,znaci od jednog neces nista puno dobit,nije jeftin,60eura,po sastavu meni je odlican,oko 60gr pr,odlican prije spavanja,2x dnevno 2600kcal meni se svida a drugi nego pljuju po gainerima nije svaki isti nije u svakom isto unutra ako imas viska love,redovno vjezbas,ne stizes redovno i kolicinski da unosis hranu,uz ostale suplemente VALJA!
        uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

        Comment


        • #19
          Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

          Originally posted by kokanitis View Post
          uzeh ULTIMATE NUTRITION MUSCLE JUICE 2544
          valja li??
          5kg ce ti trajat oko 14 dana,znaci od jednog neces nista puno dobit,nije jeftin,60eura,po sastavu meni je odlican,oko 60gr pr,odlican prije spavanja,2x dnevno 2600kcal meni se svida a drugi nego pljuju po gainerima nije svaki isti nije u svakom isto unutra ako imas viska love,redovno vjezbas,ne stizes redovno i kolicinski da unosis hranu,uz ostale suplemente VALJA!
          uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

          Comment


          • #20
            Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

            čim si postavija ovako glupo pitanje vjerovatno ti ni trening ni prehrana nisu sređeni,gledam od 2008 si član?jel neka šala ili
            prehrana baza svega,što kvalitetnija,kreni na masu,proguglaj forum...cca 5 obroka dnevno,na meniju bi svaki dan tribali bit raženi kruh,zobene pahuljice,riza,kuvani kumpir,jaja,tuna,piletina-teletina,posni sir... od suplemenata ofc whey,bcaa,glukoza,omega3,multivitamini,kreatin mozes i nemoras.Omjer uh i p 2:1 inače.Nađi neki lipi program za masu i snagu i odradi to kako bog zapovida ..sritno

            Comment


            • #21
              Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

              Tema je stara dvije i pol godine.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #22
                Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

                tek san sad vidija izbacilo mi je na naslovnoj xD

                Comment


                • #23
                  Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

                  uzmi galeniku
                  Do not mess with me because I'm The Rock.

                  Comment


                  • #24
                    Re: TREBA MI 5-8 KG i mala pomoc

                    Ovako imam pitanje necu otvarat temu na ovo ko zna neka mi odgovori...Imam 15 godina i visok 180 tezak 60kg.I sada masa neide gore idem u teretanu 2mjeseca ima rezultata vec treba mi masa..I bio sam kod lijecnika i rispitivao se o proteinima za masu kao npr Power mass xtreme.Rekao mi je da bih smijeo koristit neke proteine da to nesmiju koristit samo srcani i na bubreg bolesnici...Pozz Hvala Unaprijed!

                    Comment


                    • #25
                      Re: TREBA MI 5-8 KG i mala pomoc

                      Originally posted by Fico22 View Post
                      Ovako imam pitanje necu otvarat temu na ovo ko zna neka mi odgovori...Imam 15 godina i visok 180 tezak 60kg.I sada masa neide gore idem u teretanu 2mjeseca ima rezultata vec treba mi masa..I bio sam kod lijecnika i rispitivao se o proteinima za masu kao npr Power mass xtreme.Rekao mi je da bih smijeo koristit neke proteine da to nesmiju koristit samo srcani i na bubreg bolesnici...Pozz Hvala Unaprijed!
                      Ima rezultata a nema mase...

                      frende jel moš reć pitanje, šta te zanima, nisan ga moga izvuc od gori?
                      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                      Comment


                      • #26
                        Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

                        Dali smijem uzimati proteine.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

                          Originally posted by Fico22 View Post
                          Dali smijem uzimati proteine.
                          ovo ti je isto kao da si pitao jel smiješ jesti piletinu ili bjelanjke...

                          smiješ!
                          I know i can be what i wanna be,
                          if i work hard at it,
                          i'll be where i wanna be
                          i know i can, i know i can <3

                          Comment


                          • #28
                            Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

                            a daj mi ti preporuci neki za masu

                            Comment


                            • #29
                              Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

                              i jel to ovosi sta o dobi

                              Comment


                              • #30
                                Re: Šta da uzmem od suplemenata da bih dobio 5-8 kg?

                                Dečko, čitaj forum. Dajem ti 2 dana. Nakon toga se vrati ovdje i pitaj što god želiš.

                                Govorim ti iz razloga što nije sve tako jednostavno kako misliš ("uzmem proteine, dobijem masu i to je to"....), izgubili bi odprilike 60 postova i 2 dana vremena samo da ti pojasnimo teoriju,

                                idi na podforum "Početnici" i kreni čitati, a ne pisati.
                                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                                http://www.facebook.com/adoni.costo
                                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                                Comment

                                Working...
                                X