Announcement

Collapse
No announcement yet.

posni sir, dobivanje mase..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • posni sir, dobivanje mase..

    Kakav je to posni sir o kojem svi tolko pricaju? di se moze kupiti, kolko kosta?

    jedem onak 5-6 dobrih obroka na dan ujutro pojedem 5 pačjih jaja( imaju vise proteina)+ musli pahuljice, na dan oko pol litre mlijeka popijem ali nikako da dobijem na masi... visok sam 168, i vec se dosta dugo drzim na 62kg, imam 15 god...ozbiljno sam poceo vjezbat prije 10 mjeseci, ali ja sam se jos od prije tu i tam malo s utezima igrao

    vjezbam 4 dana u tjednu.. mozda se previse trosim ili nest. jucer nisam vjezbao ali sam iso malo s biciklom, napravio oko 25 kilometara, svaki put na dan odmora idem ili trcat ili biciklom... imam 15 god pa nisam u stanju da kupujem svaki mjesec proteine i sve te dodatke. moze se i bez njih, znam lika koji ima 20god, 110kg, ogroman je a na benchu dize i prek 150kg a ne uzima dodatke i vjezba kod kuce na lat spravi i benchu.+sklekovi i sve to... a niti ne jede meso, drzi se vegetarijanske prehrane,neznam kako je to moguce...

    ...znaci kakav je to posni sir? ja vjezbam da dobro izgledam, ne zelim biti ogroman sa 100 kg...

  • #2
    Re: posni sir, dobivanje mase..

    Problem je u lošoj ishrani! Baci mlijeko, to je za mace...
    Posni sir? Sir sa sporootpuštajučim proteinima koji se večinom koriste koa zadnji obrok prije spavanja bez mješanja UH radi nočne izgradnje mišića!

    4x tjedno je sasvim ok!
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #3
      Re: posni sir, dobivanje mase..

      Originally posted by MikeyMike
      ja vjezbam da dobro izgledam, ne zelim biti ogroman sa 100 kg...
      Tako smo svi u početku govorili!
      A taj tvoj prika, mora da je od vode toliki...
      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

      Comment


      • #4
        Re: posni sir, dobivanje mase..

        :text-thankyouyellow: a zasto mlijeko ne valja?

        Comment


        • #5
          Re: posni sir, dobivanje mase..

          Originally posted by MikeyMike

          ...znaci kakav je to posni sir?

          Sporo otpuštajući protein. Jedi ga prije spavanja kako bi tijelo doveo u stanje anaboličnog karaktera.
          Originally posted by HeadacheR
          Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

          Comment


          • #6
            Re: posni sir, dobivanje mase..

            Originally posted by MikeyMike
            :text-thankyouyellow: a zasto mlijeko ne valja?
            Nije da mlijeko nevalja po sastavu, nefo u jelovniku jednog BB-era pravi velike komplikacije zbog velike količine laktove a malih prehrambenih vrijednosti!
            Također sama cijena mlijeka je 0 u usporedbi s npr. posnim sirom!
            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

            Comment


            • #7
              Re: posni sir, dobivanje mase..

              koji je najbolji posni sir,kojeg bi preporucio, onak da ima dobar okus, mislim meni nije problem okus ja jedem sve ako znam da ima puno proteina, samo mislim na proteine i sve ostale hranjive sastojke i totalno zaboravim na okus i jaja su mi se vec zgadila ali ih svejedno jedem

              Comment


              • #8
                Re: posni sir, dobivanje mase..

                ovog sira maži ! imas ga po 12/13 kn u bili 18 g proteina na 100 g! meni je jako fini mažem po 250 g svaku vecer
                Attached Files
                “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

                Comment


                • #9
                  Re: posni sir, dobivanje mase..

                  Originally posted by daedraug
                  ovog sira maži ! imas ga po 12/13 kn u bili 18 g proteina na 100 g! meni je jako fini mažem po 250 g svaku vecer
                  meni je taj zdenka nekak pregust i suh, treba mi 30min da pojedem 250g
                  Lux et veritas

                  Comment


                  • #10
                    Re: posni sir, dobivanje mase..

                    dobra tema , i ja sam se baš to isto pitao

                    Comment


                    • #11
                      Re: posni sir, dobivanje mase..

                      dukatov posni najbolji,i po učinku i po ukusu

                      Comment


                      • #12
                        Re: posni sir, dobivanje mase..

                        Originally posted by MikeyMike
                        koji je najbolji posni sir,kojeg bi preporucio, onak da ima dobar okus,
                        500g = 14-15kn

                        http://online.konzum.hr/categories/5471 ... s/50004939

                        Comment


                        • #13
                          Re: posni sir, dobivanje mase..

                          neznam ja sa Dukatovim nisam zadovoljan ima mi ruzan ukus i zasitim ga se jako brzo, ako imate neki Hipermarket u blizini onda i vi sigurno mozete kupovati posni u rinfuzi obicno se nalazi tamo gdje radnice sijeku sunku,parizere ,i suhomesnate proizvode.ja ka licno kupujem u Merkatoru i prezadovoljan sam odlican ukus !!!! jos ga pojedem svaki dan 500 gr a to me izađe 1 Euro ili 7,5 kuna
                          Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                          Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                          Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                          Comment


                          • #14
                            Re: posni sir, dobivanje mase..

                            Originally posted by Joochy
                            Originally posted by MikeyMike
                            koji je najbolji posni sir,kojeg bi preporucio, onak da ima dobar okus,
                            500g = 14-15kn

                            http://online.konzum.hr/categories/5471 ... s/50004939
                            dukat je ruzan i povecali su mu cijenu za 30 % kod nas je bilo pola kg 1,5 eura sad je 2 eura
                            Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                            Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                            Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                            Comment


                            • #15
                              Re: posni sir, dobivanje mase..

                              Originally posted by hitman
                              Originally posted by Joochy
                              Originally posted by MikeyMike
                              koji je najbolji posni sir,kojeg bi preporucio, onak da ima dobar okus,
                              500g = 14-15kn

                              http://online.konzum.hr/categories/5471 ... s/50004939
                              dukat je ruzan i povecali su mu cijenu za 30 % kod nas je bilo pola kg 1,5 eura sad je 2 eura
                              Jok, 14,99 u Konzumu, u Mercatoru 18kn, zato u Mercatoru samo kupujem Oslića koji je 500g = 15kn, a u konzumu 500g = 30kn...

                              I sir je odličan! Jedem ga već mjesecima.

                              Comment

                              Working...
                              X