Announcement

Collapse
No announcement yet.

Usmjerite me na pravilan put - da li uz ovakvu kombinaciju mogu dobiti na masi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Usmjerite me na pravilan put

    Mislim da je to individualna stvar, kako kome vise odgovara.

    Comment


    • #17
      Re: Usmjerite me na pravilan put

      vjezbe u benchu (za prsa) koriste velikim dijelom i tricepse (jer odgurujes od sebe)
      dok sa ledjima rade i bicepsi (jer guras prema sebi)
      to nije individualna stvar, to je kod svih jednako

      triceps su odmorniji kad se rade ledja, a bicepsi kad se rade prsa, te ih je lakse "ubiti" (kako tu vole reci), tj. odraditi kvalitetan trening

      Comment


      • #18
        Re: Usmjerite me na pravilan put

        Originally posted by supermark
        vjezbe u benchu (za prsa) koriste velikim dijelom i tricepse (jer odgurujes od sebe)
        dok sa ledjima rade i bicepsi (jer guras prema sebi)
        to nije individualna stvar, to je kod svih jednako

        triceps su odmorniji kad se rade ledja, a bicepsi kad se rade prsa, te ih je lakse "ubiti" (kako tu vole reci), tj. odraditi kvalitetan trening
        to ovisi od čovjeka do čovjeka što se tiče bencha nekome pogađa ramena nekome triceps nekome prsa......bez obzira na hvat............
        Do not mess with me because I'm The Rock.

        Comment


        • #19
          Re: Usmjerite me na pravilan put

          hmmmm
          nemoguce je napraviti potisak u bench bez pomoći prsiju
          mozda si htio reci da nekome vise pogađa tricepse, nekome ramena, a nekome prsa

          Comment


          • #20
            Re: Usmjerite me na pravilan put

            Originally posted by supermark
            hmmmm
            nemoguce je napraviti potisak u bench bez pomoći prsiju
            mozda si htio reci da nekome vise pogađa tricepse, nekome ramena, a nekome prsa
            mi se razumijemo.....
            Do not mess with me because I'm The Rock.

            Comment


            • #21
              Re: Usmjerite me na pravilan put

              ok,
              napisao si tako da je izgledalo kao da pogađa iskljucivo određeni dio, ali shvatio sam

              Comment


              • #22
                Re: Usmjerite me na pravilan put

                Originally posted by prozak
                Samo cini mi se malo monotono raditi noge cijeli jedan trening, zar ne?
                Želudac se diže, srce lupa, znoj piči... to nije monotonija!

                Comment


                • #23
                  Re: Usmjerite me na pravilan put

                  Originally posted by Jole87
                  Originally posted by prozak
                  Samo cini mi se malo monotono raditi noge cijeli jedan trening, zar ne?
                  Želudac se diže, srce lupa, znoj piči... to nije monotonija!
                  Shvatio sam i sam nakon sto sam dobro odradio nozne extenzije/pregibe, mrtvo dizanje, iskorake....samo sto sam uz trening nogu ubacio i vjezbe za ramena tako da svaki trening imam ruke uposlene.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Usmjerite me na pravilan put

                    Originally posted by prozak
                    samo sto sam uz trening nogu ubacio i vjezbe za ramena
                    To nije dobro. Noge su pola tijela i rade se same, neki čak i dijele kvadove od lože.

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #25
                      Re: Usmjerite me na pravilan put

                      Originally posted by prozak
                      Shvatio sam i sam nakon sto sam dobro odradio nozne extenzije/pregibe, mrtvo dizanje, iskorake....samo sto sam uz trening nogu ubacio i vjezbe za ramena tako da svaki trening imam ruke uposlene.
                      Piše "Usmjerite me na pravilan put" E pa trenutno te usmjeravamo a ti opet svoju filozofiju. 1 dan samo za noge i to je to!

                      Comment


                      • #26
                        Re: Usmjerite me na pravilan put

                        možeš posebno butove stavit s nečim, i posebno listove..
                        ne znam koliko je dobro ali tako sam vidio da rade..

                        Comment


                        • #27
                          Re: Usmjerite me na pravilan put

                          Ok ok......radim 1 dan samo noge! :P

                          Veliko hvala!

                          Comment


                          • #28
                            Re: Usmjerite me na pravilan put

                            i ja se slazem s tim da se treba radit prsa triceps... ledja biceps... a ako ne ubijes dovoljno triceps na bencu radis vjezbe samo za triceps i obratno.... za jedan trening sve trebas ubit tako je bar kod mene.... uvijek mi je triceps puno odmorniji od prsa kad radim to dvoje pa ubacim jos 15 min samo triceps i satarem se.... a to radit ''ubijam biceps malo vise '' je po meni glupost.... al nismo svi isti...

                            Comment


                            • #29
                              Re: Usmjerite me na pravilan put

                              Originally posted by niss
                              i ja se slazem s tim da se treba radit prsa triceps... ledja biceps... a ako ne ubijes dovoljno triceps na bencu radis vjezbe samo za triceps i obratno.... za jedan trening sve trebas ubit tako je bar kod mene.... uvijek mi je triceps puno odmorniji od prsa kad radim to dvoje pa ubacim jos 15 min samo triceps i satarem se.... a to radit ''ubijam biceps malo vise '' je po meni glupost.... al nismo svi isti...
                              O tome se stalno vodi rasprava... A mišljenje je kao i šupak.. svatko ga ima. http://www.google.hr/#sclient=psy&hl...w=1280&bih=827

                              Comment


                              • #30
                                Re: Usmjerite me na pravilan put

                                po meni logicki je da ces bolje ubit biceps ako ga radis s prsima, jer nakon prsa ostane odmoran i izvuces 100% iz njega. isto tako ces bolje ubit triceps sa ledima jer se nije umorio od prethodne velike misicne skupine. no sad je stvar u tome da ako radis po ovom principu u jednom tjednu dvaput diras triceps i biceps, biceps radi kod leda i solo sa prsima te mu treba puno vise vremena da se odmori a jos je mala misicna skupina. tako da ako si natural radi oporavka je po meni bolje prsa/triceps i leda/biceps..

                                Comment

                                Working...
                                X