Announcement

Collapse
No announcement yet.

Usmjerite me na pravilan put - da li uz ovakvu kombinaciju mogu dobiti na masi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Usmjerite me na pravilan put

    Originally posted by gigi01
    po meni logicki je da ces bolje ubit biceps ako ga radis s prsima, jer nakon prsa ostane odmoran i izvuces 100% iz njega. isto tako ces bolje ubit triceps sa ledima jer se nije umorio od prethodne velike misicne skupine. no sad je stvar u tome da ako radis po ovom principu u jednom tjednu dvaput diras triceps i biceps, biceps radi kod leda i solo sa prsima te mu treba puno vise vremena da se odmori a jos je mala misicna skupina. tako da ako si natural radi oporavka je po meni bolje prsa/triceps i leda/biceps..
    Do not mess with me because I'm The Rock.

    Comment


    • #32
      Re: Usmjerite me na pravilan put

      Slazem se gigi, lijepo napisano.

      Dajte mi misljenje u vezi sljedeceg.Kazu na dan treninga uzeti kreatin prije i poslije treninga, a u dane netreniranja/odmora jednom dnevno(ujutro na prazan zeludac).

      Recite mi je li to ok, nece li doci do nekog disbalansa kreatina u organizmu ili je to ipak ok?Ovo pitam samo vezano za kreatin, whey znam da je najbitniji poslije treninga ali se moze uzimati i ujutro, tu balans nije od krucijalnog znacaja.

      Comment


      • #33
        Re: Usmjerite me na pravilan put

        Originally posted by prozak
        Slazem se gigi, lijepo napisano.

        Dajte mi misljenje u vezi sljedeceg.Kazu na dan treninga uzeti kreatin prije i poslije treninga, a u dane netreniranja/odmora jednom dnevno(ujutro na prazan zeludac).

        Recite mi je li to ok, nece li doci do nekog disbalansa kreatina u organizmu ili je to ipak ok?Ovo pitam samo vezano za kreatin, whey znam da je najbitniji poslije treninga ali se moze uzimati i ujutro, tu balans nije od krucijalnog znacaja.
        Pa da ok je tako... Ja sam uvijek uzimao prvo 10 dana punjenje po 5-6 puta dnevno a poslje toga 2 puta dnevno... a u dane odmora 1 dnevno.

        Comment


        • #34
          Re: Usmjerite me na pravilan put

          Originally posted by Jole87
          Originally posted by prozak
          Slazem se gigi, lijepo napisano.

          Dajte mi misljenje u vezi sljedeceg.Kazu na dan treninga uzeti kreatin prije i poslije treninga, a u dane netreniranja/odmora jednom dnevno(ujutro na prazan zeludac).

          Recite mi je li to ok, nece li doci do nekog disbalansa kreatina u organizmu ili je to ipak ok?Ovo pitam samo vezano za kreatin, whey znam da je najbitniji poslije treninga ali se moze uzimati i ujutro, tu balans nije od krucijalnog znacaja.
          Pa da ok je tako... Ja sam uvijek uzimao prvo 10 dana punjenje po 5-6 puta dnevno a poslje toga 2 puta dnevno... a u dane odmora 1 dnevno.
          Onda je to to.Tnx mate!

          Comment


          • #35
            Re: Usmjerite me na pravilan put

            ovo mi se cini tema za moj post, isto mi treba par savjeta

            pozdrav

            iman 18 godina, visok 193 i tezak 83, iden u teretanu vec misec ipo dana i radin sa tezinon od 60 kg. e pa mene zanima nesto vezano uz definiciju (da bude gotovo za neka 3 miseca), zato jer iman malo sala oko stomaka, pa me zanima dal da uziman neke dodatke, jer vec sad koristin proteine isostar high protein 90? i da, jos 1 pitanje. na kutiji od proteina pise da se koriste 2 sata PRIJE treninga, al je problem taj sta san primjetia da svi uzimaju proteine NAKON treninga.

            fala unaprid
            "What the mind believes the body achieves."

            Comment


            • #36
              Re: Usmjerite me na pravilan put

              Originally posted by bot1950
              ovo mi se cini tema za moj post, isto mi treba par savjeta

              pozdrav

              iman 18 godina, visok 193 i tezak 83, iden u teretanu vec misec ipo dana i radin sa tezinon od 60 kg. e pa mene zanima nesto vezano uz definiciju (da bude gotovo za neka 3 miseca), zato jer iman malo sala oko stomaka, pa me zanima dal da uziman neke dodatke, jer vec sad koristin proteine isostar high protein 90? i da, jos 1 pitanje. na kutiji od proteina pise da se koriste 2 sata PRIJE treninga, al je problem taj sta san primjetia da svi uzimaju proteine NAKON treninga.

              fala unaprid
              1. 193 i 83kg? kakva definicija ,tebi treba masaa prvo.
              2. Pošto si početnik prvo sredi prehranu.Imaš na forumu milijun jelovnika forumaša.
              3.Ja proteine pijem kao prvi obrok za zobenima i u pwm-u sa dexom

              Comment


              • #37
                Re: Usmjerite me na pravilan put

                Originally posted by prozak
                Hm, u pravu ste doduse, ipak je to velika skupina misica......evo sad se slucajno prebacih na neku temu gdje je neko naveo da se kreatin ne bi trebao piti ako stoji razmucen u vodi vise od 10 min.Wtf?

                Mislim ako kod kuce u shaker smutim 5 g kreatina i 35-40g dekstroze u 5 deci vode taj kreatin nece pobjeci nikud ni nakon sat i pol koliko mi trening najduze traje.Cak mislim da se i bolje rastvori u tih sat i pol vremena.Nije mi logicno jednostavno.
                nakon 10-15min kreatin ce se razgradit u vodi u pretvorit u kreatinin...time ce izgubit svoje svojstvo i djelovanje,tako da ce ti od kreatina ostat drek na šibici(točka)
                ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                Comment


                • #38
                  Re: Usmjerite me na pravilan put

                  Originally posted by bilder18
                  1. 193 i 83kg? kakva definicija ,tebi treba masaa prvo.
                  2. Pošto si početnik prvo sredi prehranu.Imaš na forumu milijun jelovnika forumaša.
                  3.Ja proteine pijem kao prvi obrok za zobenima i u pwm-u sa dexom

                  oke fala, ako neko jos iman nekih savjeta nek se javi
                  "What the mind believes the body achieves."

                  Comment


                  • #39
                    Re: Usmjerite me na pravilan put

                    Originally posted by KeLavra View Post
                    nakon 10-15min kreatin ce se razgradit u vodi u pretvorit u kreatinin...time ce izgubit svoje svojstvo i djelovanje,tako da ce ti od kreatina ostat drek na šibici(točka)
                    WTF?! Uopce nisam znao za ovo, premda prakticiram da popijem kreatin odmah ali opet me zacudilo jako!

                    Da li mi nakon skoro 2,5 mjeseci uzimanja kreatina predlazete da napravim pauzu barem na 7 dana ? Dosao sam do 81 kg btw, znaci dobio sam jos malo "na vagi".

                    Comment


                    • #40
                      Re: Usmjerite me na pravilan put

                      http://www.building-body.com/forum/t...reatinu/page40

                      Obrati paznju na igyboy-ev post pri pocetku 40.stranice. Suprotno ustaljenom misljenju vecine, izgleda da se kreatin ipak ne raspada tako brzo, tako da se nemoj time pretjerano zamarat.

                      A sta se tice uzimanja pise ti na pakiranju sigurno, uobicajeno je 6-8 tjedana koliko ja znan ali i to je danas upitno jer znan ljude koji uzimaju kreatin i duze razdoblje,cak i po godinu dvi bez prestanka... Ali ono sta moras znat je da je kreatin neesencijalna tvar ljudskom organizmu jer ga sami mozemo proizvest iz 3 aminokiseline i zato ako ga predugo uzimamo tijelo se jednostavno moze naviknit i prestat ili smanjit vlastitu proizvodnju pa bi po mom misljenju sigurno bilo dobro pauzirat neko vrime, mozda 3-4 tjedna. Ovo sve je dosta individualna stvar jer se iskustva s kreatinom razlikuju od covika do covika tako da ces morat za sebe skrojit svoj poseban rezim po onome sta ti tijelo kaze.

                      Comment


                      • #41
                        Re: Usmjerite me na pravilan put

                        Ocekuje me naucno istrazivacki rad koliko vidim xD

                        Comment


                        • #42
                          Re: Usmjerite me na pravilan put

                          Daj mi recite sta raditi u ovakvoj situaciji. Necu neka 2 mjeseca biti u mogucnosti trenirat, da li treba da nastavim uzimat kreatin i tokom ta 2 mjeseca dok sam neaktivan. Ako da, trebam li uzimat po 5 mg dnevno? Ako prestanem uzimat da li cu moci ponovo nastavit kad krenem nazad u teretanu?

                          Comment


                          • #43
                            Re: Usmjerite me na pravilan put

                            nema razloga da ga uzimas ako ne treniras, dok pauziras nastavi kvalitetno jest

                            Comment


                            • #44
                              Re: Usmjerite me na pravilan put

                              Zahvaljujem na odgovoru druze.

                              Comment


                              • #45
                                Re: Usmjerite me na pravilan put

                                hrani se kvaliteno puno P i UH da ne izgubis puno na tezini
                                Čovjek bi mogao učiniti više djela kad ih nebi smatrao nemogućim!

                                Comment

                                Working...
                                X