Announcement

Collapse
No announcement yet.

4x tjedno utezi + kick box

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: 4x tjedno utezi + kick box

    posto nisam htjeo otvarato novu temu radi ovoga kontao sam je ovdje staviti pa da vidim vase komentare treniram 6 puta tjedno 3 puta teretana 3 puta boks
    raspored treninga mi ide ovako

    pon:ledja triceps
    uto:boks
    sri:boks
    cet:ledja biceps
    pet:ramena noge
    sub:boks
    nedauza

    vecinom radim ovako vjezbe npr za jednu grupu misica radim 3 vjzbe 4 serije 20 ponavljanja a kad radim boks to se poradzumjeva kao kardio trening trcanje preskakanje uzeta udaranje u vrecu itd
    i jos nesto jel mi mozete reci kojim danima da ubacim stomak listove i podlaktice
    Neuspjeh nije opcija...
    Padni sedam puta, ustani osam puta....

    Comment


    • #17
      Re: 4x tjedno utezi + kick box

      sve je super samo smanji ponavljanje na 10-12 puta.

      Comment


      • #18
        Re: 4x tjedno utezi + kick box

        zasto radis po 20 ponavljanja...

        i gdje su ti prsa i triceps...ne bi trebao noge raditi odma nakon ledja,...a ramena skupa s nogama hmm.. i to po meni ne bi trebalo..
        "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

        Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
        https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

        http://www.staying-fit.net/

        Comment


        • #19
          Re: 4x tjedno utezi + kick box

          dečki da se ja javim nakon dužeg vremena eto aktivan sam kolko dozvoljava fax, sad me zanima nabio sam mase eto došo sam na 89 kila ima tu dosta sala što se tiče mene meni dost ja bi bio maneken, imam priliku trenirat kick box blizu stana mi je pa me zanima dal bi me mogo kick box 2-3 treninga tjedno + 2 treninga teretane onak ogulit od tog sala da se iscrtam ili mi je bolja opcija trčanje/biciklo

          ovo bi me onak malo očeličilo, ono bit macan utegnut ša mislite o tome?

          hvala

          Comment


          • #20
            Re: 4x tjedno utezi + kick box

            Originally posted by Vladebisi
            I pitanje je kakvih 6 treninga? Bitno je ne ponavljat mišičnu grupu unutar tih recimo tjedan dana.Al ak recimo u tih 6 treninga napraviš cjelo tijelo 2 puta,a nisi na AAS-u onda buš brate mili fino samo nazadoval
            oprostite sto upadam offtopic ali
            http://www.coopersguns.com/articles/exe ... rd-gainer/
            po tome programu izgleda:
            pon - gornji dio
            uto - donji (noge)
            pet - opet gornji
            sub - opet donji

            po tome i ja napravim cijelo tijelo 2 puta jel to lose ?
            Originally posted by Bilderčić
            Originally posted by Dehydronator
            sve do grama tjedno je natural
            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

            Comment


            • #21
              Re: 4x tjedno utezi + kick box

              Originally posted by Boss
              dečki da se ja javim nakon dužeg vremena eto aktivan sam kolko dozvoljava fax, sad me zanima nabio sam mase eto došo sam na 89 kila ima tu dosta sala što se tiče mene meni dost ja bi bio maneken, imam priliku trenirat kick box blizu stana mi je pa me zanima dal bi me mogo kick box 2-3 treninga tjedno + 2 treninga teretane onak ogulit od tog sala da se iscrtam ili mi je bolja opcija trčanje/biciklo

              ovo bi me onak malo očeličilo, ono bit macan utegnut ša mislite o tome?

              hvala


              ja brijem da bi i boks bio dobar, stovise odlican a i naucis udarce gard i te gluposti...

              sam se cuvaj gluposti(ozljeda), kod mene ekipa ima brutalne treninge "čeličenja"!!
              Dont drink, dont smoke just eat and work

              Comment


              • #22
                Re: 4x tjedno utezi + kick box

                pričo sam s voditeljem kaže prva 2-3 mjeseca nema sparinga, pa ću vidjet kak će to sve ić, ako osjetim vidim razliku u ta 3 mjeseca super ak ne lako se prebacim na atletiku ili nešto

                Comment


                • #23
                  Re: 4x tjedno utezi + kick box

                  I ja sam planirao uradit masu,trenutno sam 187,82 kg,pa me zanima dali da radim 4 puta tjedno teretanu ili 4 puta tjedno teretanu+ 2 puta tjedno boks..Ocu li moc dizati masu uz treninge 6 puta tjedno.
                  (Odlucio sam se na dizanje mase zbog promjene kategorije,tako da bi u sto brzem roku to volio odraditi)

                  Comment


                  • #24
                    Re: 4x tjedno utezi + kick box

                    Originally posted by whitetiger
                    I ja sam planirao uradit masu,trenutno sam 187,82 kg,pa me zanima dali da radim 4 puta tjedno teretanu ili 4 puta tjedno teretanu+ 2 puta tjedno boks..Ocu li moc dizati masu uz treninge 6 puta tjedno.
                    (Odlucio sam se na dizanje mase zbog promjene kategorije,tako da bi u sto brzem roku to volio odraditi)
                    tesko.mada moguca s pravilnom prehranom
                    Originally posted by Bilderčić
                    Originally posted by Dehydronator
                    sve do grama tjedno je natural
                    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                    Comment


                    • #25
                      Re: 4x tjedno utezi + kick box

                      Originally posted by Archiv3r
                      Originally posted by whitetiger
                      I ja sam planirao uradit masu,trenutno sam 187,82 kg,pa me zanima dali da radim 4 puta tjedno teretanu ili 4 puta tjedno teretanu+ 2 puta tjedno boks..Ocu li moc dizati masu uz treninge 6 puta tjedno.
                      (Odlucio sam se na dizanje mase zbog promjene kategorije,tako da bi u sto brzem roku to volio odraditi)
                      tesko.mada moguca s pravilnom prehranom
                      Aktivno boksam pa ce me zeznut sad ova masa,...a onda da izbacim boks ??:S

                      Comment


                      • #26
                        Kickboxing + trening utezima

                        Pozdrav svima,
                        Treniram kickboxing nekih 2 godine i htio bih dobiti na mišičnoj masi. Budući da su kickbox treninzi 3 puta tjedno (pon, sri, pet), ostale dane bih htio ubaciti treninge utezima. (znam da je to previše cardia,pa bih cak smanjio kickbox na 2 dana tjedno).

                        znaci 2 dana kickbox , 3 dana teretana.

                        Prehrana : 5 obroka dnevno(o tome ima materijala na ovom forumu) + PWM (proteini+kreatin+glukoza)

                        Počeo bih s ovim treningom: http://www.bodybuilding.com/fun/hitworkout.htm

                        Zanima me što mislite o ovom treningu? Da li je ok da treniram cijelo tijelo po treningu ili da stavim svaki dan druga misicna skupina? I koje dane bi bilo najbolje ubacit odmor? Mislo sam PON: kickbox , UTO: teretana, SRI: odmor, CET:teretana, PET: kickbox, SUB: teretna, NEDdmor.

                        Hvala!

                        Comment


                        • #27
                          Re: Kickboxing + trening utezima

                          nemoj izbacivat KB trening, radje manje teretane.

                          sto ti mogu preporucit da radis powerlifterski program, iz mog iskustvar decki sa kojima sam trenirao su najvise dobivali na masi i snazi, a opet su ostali dosta eksplozivni.

                          samo bitno je da na KB treninzima ako mozes ne radis bas 'treninge snage'' da nebi doslo do pretreniranosti, iako cisto sumljam jer nije to puno samo jedan sport

                          mozda ako zelis pokusaj ubacit kreatin u prehranu (iako ne znam vise o tome kreatinu sto da kazem, ima nekoliko studija koje su pokazale da lose utjece na zglobove i izaziva bolove.

                          klasiku 2g proteina po kg mase i te seme vjerovatno znas, tako da je to ne moram pisat.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Kickboxing + trening utezima

                            Hvala na odgovoru.
                            Bazirao bih treninge na Coumpound vjezbama, sad jedino preostaje pitanje da li radit za cijelo tijelo u jednom treningu (tipa link iz prijasnjeg posta) ili jedan trening orijentiran na jedan dio tijela npr prsa, ramena, biceps, a drugi trening leda, triceps, noge. (Trbušnjake radim puno na KB treningu).

                            Comment


                            • #29
                              Re: Kickboxing + trening utezima

                              Ja sam znao trenirat jedan trening cucanj, bench i veslanje u pretkolu, a drugi cucanj, bench i mrtvo.
                              i izmjenjivat te treninge, naravno 5 serija svaka vjezba, 3-5 ponavljanja.
                              i dosta sam napredovao.

                              a i ne uzima puno vremena

                              Comment


                              • #30
                                Kickbox i masa

                                Treniram kickbox ponedeljak, utorak, cetvrtak i petak. Srijedu, subotu i nedelju kod kuce dizem tegove. Visok sam 175cm, a tezak 65kg. Vec neko vrijeme pokusavam da dobijem 7, 8 kg ali uzaludno. Nikad nista nisam uzimao od suplemenata, da sada pocnem? Ako mogu neki savjeti.

                                Comment

                                Working...
                                X