Announcement

Collapse
No announcement yet.

Masa i definicija istovremeno???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Masa i definicija istovremeno

    Originally posted by Dača View Post
    Auuuu, izvini, ne mora da stavljaš slike... Ne videh tvoje mere u levom uglu...


    Ti si na visinu 190 cm imao 63 kila, što znači da si bio bolesno mršav...

    Sad imaš 83, sad si samo mršav...

    Onog trentka kad budeš hteo da imaš 100 kg mišićne mase, da ne bi izgledao "do you even lift" nećeš moći u isto vreme da povećavaš kilažu a da ne dobiješ ni gram sala...

    Pozzzzz
    Pa cilj i je za sad do 90kg, a kasnije do 100. Ja ne vidim zašto bi to bilo ne izvedivo?
    when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

    Comment


    • #47
      Re: Masa i definicija istovremeno

      Napredak je je*en. OK, bio si mršav, ali fakat si dobio 20 kg čistoga. Ja bi se na tvom mjestu držao svega ko što si se držao do sad.
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment


      • #48
        Re: Masa i definicija istovremeno

        Originally posted by ThornNox View Post
        Pa cilj i je za sad do 90kg, a kasnije do 100. Ja ne vidim zašto bi to bilo ne izvedivo?
        Naravno da je izvedivo, i ja ne sumnjam da ćeš uspeti, ali ne bez grama sala...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #49
          Re: Masa i definicija istovremeno

          Originally posted by ThornNox View Post
          AKo mi možeš objasnit šta ću dobit sa UH nakon treninga? Možda ne kužim tako dobro kao ti. Ja san mislija da je glukoza dovoljna.
          to sa glukozom je whey shejk koji popijes odmah nakon treninga, ja pricam o obroku kojih sat vremena poslije. Znaci proteini i uh. Ono punjenje energijom, otvoren anabolicki prozor i tako dalje. misic ne raste samo od proteina treba mu i UH. Imas dobar rezultat, samo tak onastavi, ja bi na tvom mjestu samo to isprobao tjedan dva pa vidio jel ima pomaka na bolje. Ako se stalno drzis istog tjelo se navikne, pa mu malo promjene u prehrani i igranje sa UH nece skoditi nego cak sto vise mislim da ti moze samo pomoci. Eto ako netko ima drugacije misljenje neka kaze decku

          Comment


          • #50
            Re: Masa i definicija istovremeno

            Originally posted by Bronko View Post
            .... Eto ako netko ima drugacije misljenje neka kaze decku
            Što kaže Dida, nema potrebe ništa da menja, sve dok ima napredak... Kad bude počeo da stoji u mestu, a to će mu se po mom skromnom mišljenju neminovno desiti negde na 90 kg, onda će imati vremena da prilagodi način ihrane novim potrebama.
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • #51
              Re: Masa i definicija istovremeno

              nakon 16 mjeseci i dolaska ovdje po savjet dobio sam dojem da je dosao do stagnacije....no slazem se, drzi dok ide a onda promjeni

              Comment


              • #52
                Re: Masa i definicija istovremeno

                hvala vam na odgovorima .. am nisam još doša do te nekakve stagnacije, zapravo sam temu samo pokrenija jer me zanima imate li vi nekakvo iskustvo s ovim.. i šta mislite dali je izvedivo i masa i definicija odjednom.. Dača - po tvojim komentarima zaključujem da misliš da su ovo *****rije haha.. okej je ja poštujem svačije mišljenje samo me zanima šta vi kažete na sve to
                when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

                Comment


                • #53
                  Re: Masa i definicija istovremeno

                  Originally posted by ThornNox View Post
                  hvala vam na odgovorima .. am nisam još doša do te nekakve stagnacije, zapravo sam temu samo pokrenija jer me zanima imate li vi nekakvo iskustvo s ovim.. i šta mislite dali je izvedivo i masa i definicija odjednom.. Dača - po tvojim komentarima zaključujem da misliš da su ovo *****rije haha.. okej je ja poštujem svačije mišljenje samo me zanima šta vi kažete na sve to
                  Ne mislim ja ništa loše tebi ili o tebi i li o tvom rezultatu... Sve je to super. Odlično.

                  Masa i definicija mogu zajedno samo kod početnika, čim se jednog trenutka dostigne neki genetski balans organizma, što će kod tebe možda biti 190/90, onda ćeš se morati odlučiti na koju ćeš stranu...
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • #54
                    Re: Masa i definicija istovremeno

                    Before i after, razlika je *ebena

                    Drzi se ovog sto radis sve dok kilaza ide gore, a izmijenio bi samo ovaj obrok nakon treninga
                    Kazes da sve UH (osim glukoza) unosis prije treninga. Znaci treniras kasno navecer i onda unosis samo P? Nema to smisla, ubaci nesto UH u prvi kruti obrok nakon treninga bas zato jer jos zelis dobit na kilazi.
                    Last edited by Premium.Better; 25-03-14, 12:14.
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • #55
                      Re: Masa i definicija istovremeno

                      ma uz dobru podlogu koju ima i ako dobije koju kilicu masti brzo ce to rijesiti nekom kratkom defkom.

                      Comment


                      • #56
                        Re: Masa i definicija istovremeno

                        Originally posted by ThornNox View Post
                        pozz svima..
                        ae zanima me malo vaše mišljenje, šta mislite jel se može postić dobivanje mišićne mase bez dobivanja imalo sala?
                        znam šta će sad većina reć - kalorijski deficit, suficit , UH, bla bla.. ali zanima me konkretno vaše mišljenje, jeste li pokušali uopće tako nešto? .. evo nakon 16 miseci gyma sa 63kg san doša na 83 dakle 20kg i nisan dobija niti malo sala.. planiram nastavit ovakvu prehranu, iskreno ne pratim unos kalorija, nekakav izračun ugrubo mi je da dnevno unosim oko 3400kcal.. više se baziram na točan unos proteina i UH..
                        ti si na masi, kilaža ide gore, samo se ne mastiš..
                        ti si na masi, nisi i na masi i na definiciji. masa ne znači nužno i dobivanje puno sala. netko je skloniji dobivanju više sala, netko manje.

                        a i veličina kalorijskog suficita ima veze s tim. možda si ti tik iznad održavanja, imaš dobre treninga i to rezultira s tim da idu kg gore ali ne i salo, uz to još i genetika se posloži i to je to.

                        samo peglaj dalje, je*en napredak zasada. kad počneš stagnirati onda mijenjaj
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment

                        Working...
                        X