Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jako slabo dobijam mišićnu masu vjeorjatno zbog loše prehrane i zbog lošeg izvođenja dizanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jako slabo dobijam mišićnu masu vjeorjatno zbog loše prehrane i zbog lošeg izvođenja dizanja

    Pozdrav.Ovako dizao sam ima 3 mjeseca uteg od 10kg sve skupa godinu i pol imam 92 kg i 190cm sad bih kupio bech i volio dobiti više definiciju manje masu.Proteine bih koristio zato sto imam jako lošu prehranu i uzeo bih ove
    http://www.building-body.com/shop/Op...ndard_-_2300_g
    obavezno bih uzimao proteine jer kada sam dizao te utege od 10kg primjetio sam da jako sporo dobijam mišiće dizao sam u serijama prva serija 100 puta sa jednom rukom druga serija 80 puta i teća serija 60 malo sam si i sasrao ruku al nema veze uzeo bih ovaj bech http://www.building-body.com/shop/kl...lter_name=duro i kupio bih sa veremnom još par onih ploča.Imam 19 godina.

  • #2
    Jako slabo dobijam mišićnu masu vjeorjatno zbog loše prehrane i zbog lošeg izvođenja dizanja

    Pozdrav.

    Ovako dizao sam ima 3 mjeseca sad sam znači u mirovanju radim tu i tamo skelekove i propadanje dizao sam jednoručni uteg od 10kg u serijama.

    prva serija:100
    druga serija:80
    teća serija:60
    dizao sam godinu i pol dana 5 puta u tjednu želja mi je postići više definiciju manje masu i jednog i drugog ali više definiciju. kupio bih ON whey gold

    primjetio sam da jako slabo dobijam mišićnu masu vjeorjatno zbog loše prehrane i zbog lošeg izvođenja tehnie dizanja utega.Kupio bih ovaj bech http://www.building-body.com/shop/kl...lter_name=duro i dodao bih još pločica utega sa vremenom.
    Last edited by kelly; 14-04-13, 20:40.

    Comment


    • #3
      Re: Jako slabo dobijam mišićnu masu vjeorjatno zbog loše prehrane i zbog lošeg izvođenja dizanj

      Molim vas pomoć oko navedenog dali je dobar izbor becha i dali su ok proteini.

      Comment


      • #4
        Re: Jako slabo dobijam mišićnu masu vjeorjatno zbog loše prehrane i zbog lošeg izvođenja dizanj

        Originally posted by ivan1904 View Post
        Molim vas pomoć oko navedenog dali je dobar izbor becha i dali su ok proteini.
        Beč je sasvim dobar izbor,lijep grad za razgledati svakako.

        Comment


        • #5
          Re: Jako slabo dobijam mišićnu masu vjeorjatno zbog loše prehrane i zbog lošeg izvođenja dizanj

          Originally posted by redthunder View Post
          Beč je sasvim dobar izbor,lijep grad za razgledati svakako.
          Dobro bench ako nisi razumio.

          Comment


          • #6
            Re: Jako slabo dobijam mišićnu masu vjeorjatno zbog loše prehrane i zbog lošeg izvođenja dizanj

            Originally posted by ivan1904 View Post
            Pozdrav.

            Ovako dizao sam ima 3 mjeseca sad sam znači u mirovanju radim tu i tamo skelekove i propadanje dizao sam jednoručni uteg od 10kg u serijama.

            prva serija:100
            druga serija:80
            teća serija:60
            dizao sam godinu i pol dana 5 puta u tjednu želja mi je postići više definiciju manje masu i jednog i drugog ali više definiciju. kupio bih ON whey gold

            primjetio sam da jako slabo dobijam mišićnu masu vjeorjatno zbog loše prehrane i zbog lošeg izvođenja tehnie dizanja utega.Kupio bih ovaj bech http://www.building-body.com/shop/kl...lter_name=duro i dodao bih još pločica utega sa vremenom.
            nema sanse, i citaj forum, ovo sto radis, bolje nemoj niti raditi

            Comment


            • #7
              Re: Jako slabo dobijam mišićnu masu vjeorjatno zbog loše prehrane i zbog lošeg izvođenja dizanj

              pij proteine ali bez pretjerivanja..da se nebi prenabildao

              Comment


              • #8
                Re: Jako slabo dobijam mišićnu masu vjeorjatno zbog loše prehrane i zbog lošeg izvođenja dizanj

                Originally posted by zsx View Post
                nema sanse, i citaj forum, ovo sto radis, bolje nemoj niti raditi
                Znam svjestan sam to je bilo više nepravilno dizanje sada sam u mirovanju imam neke pare pa bih kupio bench i proteine.

                Comment


                • #9
                  Re: Jako slabo dobijam mišićnu masu vjeorjatno zbog loše prehrane i zbog lošeg izvođenja dizanj

                  Originally posted by Šjor Bepo View Post
                  pij proteine ali bez pretjerivanja..da se nebi prenabildao
                  Ok hvala jeli bench dobar

                  Comment


                  • #10
                    Re: Jako slabo dobijam mišićnu masu vjeorjatno zbog loše prehrane i zbog lošeg izvođenja dizanj

                    Jako lose grozno strasno nmz radit 60 ponavljanja a pogotovo ne 80 ili 100..primjetio si da jako sporo dobijas misice? je si li se raspitao koliko je normalno da pocetnik tjedno dobija misica? ne ocekuj cuda!!! nista se ne postize preko noci ustvari sa ovakvim treningom se nista nikad ne postize..jesi kad cuo za noge za tricepse za ledja ? drugo zasto ne bi krenuo u teretanu ako neces u teretanu imas npr vjezbe sa bucicama za cijelo tijelo i naravno kupi tu bench klupu ali ne ocekuj cuda sa kucnim treingom i zaje*bi whey bolje se posveti prehrani jer nadam se da je ona bolja od ovog "treninga" pozzzz
                    i da da ne zaboravim CIIIITAJJJ PO FORUMU DOSTA CES NAUCIT PA KAD DOBRO ISCITAS ONDA NAPISI STA TI NIJE JASNO....!!!!!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Jako slabo dobijam mišićnu masu vjeorjatno zbog loše prehrane i zbog lošeg izvođenja dizanj

                      Originally posted by ivandossantos94 View Post
                      Jako lose grozno strasno nmz radit 60 ponavljanja a pogotovo ne 80 ili 100..
                      Normalno da ne, na 100 se tek mišić zagrije.Onda nastavljaš radit 100-200-300-200-100
                      Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Jako slabo dobijam mišićnu masu vjeorjatno zbog loše prehrane i zbog lošeg izvođenja dizanj

                        Originally posted by ivandossantos94 View Post
                        Jako lose grozno strasno nmz radit 60 ponavljanja a pogotovo ne 80 ili 100..primjetio si da jako sporo dobijas misice? je si li se raspitao koliko je normalno da pocetnik tjedno dobija misica? ne ocekuj cuda!!! nista se ne postize preko noci ustvari sa ovakvim treningom se nista nikad ne postize..jesi kad cuo za noge za tricepse za ledja ? drugo zasto ne bi krenuo u teretanu ako neces u teretanu imas npr vjezbe sa bucicama za cijelo tijelo i naravno kupi tu bench klupu ali ne ocekuj cuda sa kucnim treingom i zaje*bi whey bolje se posveti prehrani jer nadam se da je ona bolja od ovog "treninga" pozzzz
                        i da da ne zaboravim CIIIITAJJJ PO FORUMU DOSTA CES NAUCIT PA KAD DOBRO ISCITAS ONDA NAPISI STA TI NIJE JASNO....!!!!!
                        Kupio bih i dvije bucice pa bih na klupi radio ono dizanje sa dvije bučice i radim propadanja tu i tamo 2 dana u tjednu.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Jako slabo dobijam mišićnu masu vjeorjatno zbog loše prehrane i zbog lošeg izvođenja dizanj

                          Originally posted by Baky View Post
                          Normalno da ne, na 100 se tek mišić zagrije.Onda nastavljaš radit 100-200-300-200-100
                          Sad tko je tu lud tko pametan ovaj kaže da nije normalno toliko radit ti da je to zagriajvanje staje ovo.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Jako slabo dobijam mišićnu masu vjeorjatno zbog loše prehrane i zbog lošeg izvođenja dizanj

                            sprdaju se

                            umjesto da ti daju neki link, kao ovaj, npr: http://www.building-body.com/forum/t...odaci-prehrani

                            i ako očeš, čitaj, ako nečeš, ne moraš, al nemoj ni očekivat onda da će ti netko pomoć, ima sve na forumu i portalu, samo se treba angažirat malo
                            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                            Fak me, right?

                            Comment


                            • #15
                              Re: Jako slabo dobijam mišićnu masu vjeorjatno zbog loše prehrane i zbog lošeg izvođenja dizanj

                              Prvo si sredi prehranu ,da bude kako treba(jest da je skuplje nego "normalna" prehrana),džabe ti svi suplementi svijeta ako ti ne pojedeš kompletan obrok poslije treninga ,

                              Comment

                              Working...
                              X