Announcement

Collapse
No announcement yet.

CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

    Originally posted by Viper View Post
    Ja sam to procitao na netu ali sam vidio i na sebi. Ali to kršite pravila znaci ako neko ima 60 kg neka skrsi pravila neka ode na defku i aplauz. De ne laprdaj tu. SVRHA DEFKE JE DA SKINEMO SALO DA BI NAM MISICI DOSLI DO IZRAZAJA; VASKULARNOST ITD.... si skontao?

    A za to triba imat mišić za pokazat, tako da prvo masa pa defka.

    Al to varira od čovjeka do čovjeka, ja naprimjer isto se držim toga masa pa defka, al to što drugi vide nije ono sta ja vidim, tako da nerijetko odstupin od plana i pokusan potjerat to salo dalje od mene, neka je vrime mase i klesanja tijela za drugu defku, al nekako ne želiš još završit trenutnu. Ne znan kako je do drugih, al to je ono da covjek koji nastoji izgradit svoje tijelo nikad nece bit zadovoljan trenutnim, inače nema dalje. Uvik će mišić bit mal i sala krcato, kolko opet ovisi, al ovo dvoje je uvik prisutno.

    ovo sve gori naravno nema neke veze sa ovom temom, jer nam ciljevi variraju, nemamo svi isto tijelu u vidu, tako da nek svatko radi od sebe sta hoće, defka će uvik bit pojam za "rezanje sala uz minimalni gubitak mišića" a masa "nabijanje mišića uz minimalno nabijanje sala", za mene naravno, sve izvan toga je prilagođeno željama pojedinca, pa vi sad kako hoćete.

    Ako dečko želi bit kostur, nek bude, ako želi masu, neka bude masa, ja ti predlažem masu jer bi ja tako napravia (ipak si tu zbog mišljenja drugih), salo se uvik skine bez problema, to je najmanji problem.
    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

    Comment


    • #32
      Re: CILJ: 6pack?

      Ma meni osobno nije cilj da budem brutalno izrezan ko npr Lazar Angelov ili da sam mrcina ko Arnie, jednostavno zelja ZA POCETAK mi je samo izraziti vaskularnost,povecat ruke i ramena, i dobit na vidljivosti plocica i cvrstini trbusnog zida, jer me vise ovaj mlohavi trbuh doslovno ubija u pojam...

      Ovako nesto bi ja za pocetak a za dalje ima vremena:



      Iako sam najzaje*anije tjelesne gradje (endomorph) i znam da ljudi sa manjim bf postotkom trebaju puno manje vremena za izgradnju tijela, ali necu se predat zbog toga, makar sam mozda trenutno jos jako daleko od ovoga na slici, ali sam spreman na naporan rad pa makar i krv pljuvao...
      Last edited by knightrider; 28-07-13, 23:22.
      Wenn schon, denn schon!

      Comment


      • #33
        Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

        Originally posted by Viper View Post
        Ja sam to procitao na netu ali sam vidio i na sebi. Ali to kršite pravila znaci ako neko ima 60 kg neka skrsi pravila neka ode na defku i aplauz. De ne laprdaj tu. SVRHA DEFKE JE DA SKINEMO SALO DA BI NAM MISICI DOSLI DO IZRAZAJA; VASKULARNOST ITD.... si skontao?
        Generaliziraš!

        I ovaj treba na masu ha? http://www.srednja.hr/Photos/Joomla/_OPR/pretilost.jpg

        Comment


        • #34
          Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

          Originally posted by mile View Post
          Generaliziraš!

          I ovaj treba na masu ha? http://www.srednja.hr/Photos/Joomla/_OPR/pretilost.jpg
          Kad kazem da bi misici dosli do izrazaja znaci da mora imati misice, a kod ovog ih ne vidim. Nekontam sto uopce spominjes pretilog covjeka kada knightrider nije pretil? WTF

          Comment


          • #35
            Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

            Originally posted by Viper View Post
            Kad kazem da bi misici dosli do izrazaja znaci da mora imati misice, a kod ovog ih ne vidim. Nekontam sto uopce spominjes pretilog covjeka kada knightrider nije pretil? WTF
            Spominjem to zato što onaj dio što si mi boldao nije dovršen. Također, i pretili trebaju ići na definiciju da se razumijemo.

            Comment


            • #36
              Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

              knightrider@-znaš kako dobiti six pack,sad odluči sam što želiš i kako ćeš,jer će ta odluka biti sigurno bolja od one odluke koju je donijela osobe koja te nikad nije vidjela uživo

              Comment


              • #37
                Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

                ljudi...da li ce neko ko jos nije izgradio ''dobro'' tijelo na masu ili defku je u potpunosti stvar licnih ciljeva, tako da tu nema pravo ili pogresno


                @knight: sagledaj situaciju - sad si klasicni skinnyfat, ako zelis da izgledas ''ne debelo'' na moru, odma defkaj - ali budi svjestan da ces biti u do you even lift mode...ako hoces da sto prije dodes do izgleda kao da dizes, prvo idi na masu - tvoj izbor, mi te samo mozemo posavjetovati

                a moj savjet je da nikako ne ciljas na skinny izgled, nego krenes s postenim treninzima, broji makrose, drzis se osnova, progressive overload, intenzivno treniraj i ides u lagani suficit - i da sljedece ljeto kad se srezes izgledas da valja
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #38
                  Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

                  Hvala na savjetima decki

                  Pocetkom 9mj definitivno krecem na masu...jer mi je ciljat neki skinny izgled bezveze, najvaznije mi je da se rijesim ovog glupog skinnyfat izgleda..

                  Posto sam endomorf vjerojatno je da cu sa misicnom masom nesto brze napredovat, ali moram prehranu imat pod povecalom zato jer mi bf nije u sjajnoj situaciji, tak da moram pazit da se ne usalim previse...

                  Odradit cu 3-4 mjeseca mase (mozda i vise, ovisi kolko cu napredovat i dal cu biti zadovoljan sa tim napretkom) i onda odradit definiciju i nadam se da ce to onda biti to...
                  Wenn schon, denn schon!

                  Comment

                  Working...
                  X