Announcement

Collapse
No announcement yet.

Defka nakon gubitka 67 kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Defka nakon gubitka 67 kg

    Bio sam krme i pol uglavnom, mene ne zanimaju neki mišiči, sad da imam biceps ko ROCK samo oču ovaj špek izgubit, i da mi se vidi svaki mišić. pa nek i budem ''mršav''. evo ovo je meni neki idel, bez smeha molim jaap.stam.ajax.425.jpg
    Last edited by Muflon32; 05-07-13, 00:45.

    Comment


    • #17
      Re: Defka nakon gubitka 67 kg

      Originally posted by Muflon32 View Post
      Bio sam krme i pol uglavnom, mene ne zanimaju neki mišiči, sad da imam biceps ko ROCK samo oču ovaj špek izgubit, i da mi se vidi svaki mišić. pa nek i budem ''mršav''. evo ovo je meni neki idel, bez smeha molim [ATTACH=CONFIG]15750[/ATTACH]

      hahahah znao sam da ćeš to napisati

      imao sam identično mišljenje jer sam i sam bio debel pa samo da mi je doć do trbušnjaka i iskreno bolio me qrac što je ruka bila 30 cm. Mjeđutim sad bih iste te trbušne sa rukom od 40 cm, vidjet ćeš kako će ti se dok budeš napredovao povećavati "apetit" za neke druge stvari. Jedno vrijeme će ti se svidjeti trbušni jer ih vjerovatno nisi odavno vidio, pa ćeš onda skontat imam trbušne al sam "mal" pa ćeš htjet onda malo sisu i biceps, pa onda možda dođu leđa, pa noge pa i cijeli da se nabildaš i tako je to. Uvijek ćeš težiti nečem višem, jer je čovjek po prirodi takav

      Sretno.

      Comment


      • #18
        Re: Defka nakon gubitka 67 kg

        Originally posted by diinnoo View Post
        hahahah znao sam da ćeš to napisati

        imao sam identično mišljenje jer sam i sam bio debel pa samo da mi je doć do trbušnjaka i iskreno bolio me qrac što je ruka bila 30 cm. Mjeđutim sad bih iste te trbušne sa rukom od 40 cm, vidjet ćeš kako će ti se dok budeš napredovao povećavati "apetit" za neke druge stvari. Jedno vrijeme će ti se svidjeti trbušni jer ih vjerovatno nisi odavno vidio, pa ćeš onda skontat imam trbušne al sam "mal" pa ćeš htjet onda malo sisu i biceps, pa onda možda dođu leđa, pa noge pa i cijeli da se nabildaš i tako je to. Uvijek ćeš težiti nečem višem, jer je čovjek po prirodi takav

        Sretno.
        Bigoreksija je cudo ali izgleda da se svi mi sto duze treniramo navikavamo na to
        If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

        Comment


        • #19
          Re: Defka nakon gubitka 67 kg

          pa vjerojatno bude tak. dok sam mršavio sam reko, dođem do 100 kila i amen, gotovo. a sad oču dalje evo gruyson, ak si to ti na slici, to mi je taman. makar je puno muke iza toga

          Comment


          • #20
            Re: Defka nakon gubitka 67 kg

            da li mislite da bi vježba+kardio svaki dan, plus kalorijski deficit bili dobvri? jer planiram izgubitr još par kila. da budem na 84-85
            Last edited by kelly; 06-07-13, 03:35.

            Comment


            • #21
              Re: Defka nakon gubitka 67 kg

              Mislim da bi ti najpametnije bilo (kao i svima pocetnicima koji imaju veci bf od 15%) najprije otopit masti i skinut taj bf bar na 15% deficitom i kardiom, i tek onda krenut na kvalitetnu masu...
              Wenn schon, denn schon!

              Comment


              • #22
                Re: Defka nakon gubitka 67 kg

                tak ću i napravit. al bi bilo dobro odradit neki program da mi mišići ne odu u k.

                Comment

                Working...
                X