Announcement

Collapse
No announcement yet.

Početnik sam i htio bih definirati tijelo, ne ga ubildati previše i nabiti neku veću masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Početnik sam i htio bih definirati tijelo, ne ga ubildati previše i nabiti neku veću masu

    Dakle početnik sam i htio bih definirati tijelo, ne ga ubildati previše i nabiti neku veću masu.
    Čisto da definiram mišiće i ojačam ruke.
    Noge su mi čak ok, s obzirom na genetiku, imam listove kao debla i uvijek me to smetalo, al sad me nije brige.. valjda godine to učine.

    Prošao sam par tema baziranih na prehranu pa ću vam sada ukratko napisati svoju prehranu:
    uglavnom je doručak: slanac ili shake od banane/jabuke/mrkve/kivi + žlica meda i čep mlijeka.
    ručak: tuna dva put tjedno, piletina isto dvaput, mahunarke, žganci s umakom od rajčica ili mesa i vikenom je "bolja spiza" odnosno pašticada ili musaka.. tako to.

    Večeru: kako kad, pahuljice ili feta šunke tek nešto da pojedem... ne jedem samo tri obroka već pet, al ovo su glavni.
    Prije sam volio sjemenke buče kao grickalicu, al kad sam vidio kalorijsku vrijednost na 100 g - odustah od toga, šteta.

    Još jedno pitanje - kako izgubit muške sise?

    shvaćam da je to masno tkivo koje treba izgubiti valjda kardi vježbama, al nakon što sam smršavio 30 kg - one su defakto ostale iste (genetika jel? ikao ne želim vjerovati u to - želim se toga rješit) pa me zanimaju najbolje vježbe za to područje.
    Gynecomastia_Should_Not_Stop_You_From_Having_A_Wonderful_Life.jpg vidim da je moguće bar izvuć najbolje iz situacije.

  • #2
    Re: Vježbe za definiciju

    Originally posted by Asti View Post

    shvaćam da je to masno tkivo koje treba izgubiti valjda kardi vježbama, al nakon što sam smršavio 30 kg - one su defakto ostale iste (genetika jel? ikao ne želim vjerovati u to - želim se toga rješit) pa me zanimaju najbolje vježbe za to područje.
    masno tkivo se ne gubi kardio vježbama nego izmjenom prehrane i kalorijskim deficitom.
    sise će ti otić kada ti masno tkivo padne ispod nekih 15% ukupne tjelesne mase. a možda i onda ostanu kritične ako imaš takvu "genetiku"

    pošto se vidi da nemaš blage veze o ničemu predlažem ti da se i dalje educiraš jer na ovaj način ti nitko ozbiljan neće sudjelovati u raspravi.
    Znoj štedi krv

    Comment


    • #3
      Re: Vježbe za definiciju

      Originally posted by Asti View Post
      shvaćam da je to masno tkivo koje treba izgubiti valjda kardi vježbama, al nakon što sam smršavio 30 kg - one su defakto ostale iste (genetika jel? ikao ne želim vjerovati u to - želim se toga rješit) pa me zanimaju najbolje vježbe za to područje
      Da ti bar otkrijem gdje leži tvoj problem..dakle, razlog zbog kojeg imaš taj problem ti je loša prehrana zbog koje si gubio previše mišića i sad si mršaviji, ali ti je ostalo puno sala..drugim riječima, čitaj o prehrani i kreni odavde redom: http://www.building-body.com/prehrana.html

      Nakon toga imaš ukratko o kelly-jevoj prehrani na forumu (http://www.building-body.com/forum/t...kelly-prehrana) gdje je sve pojašnjeno.

      Zaključak: Ne trebaju ti nikakve vježbe dok si ne središ prehranu jer ako nastaviš sa ovom prehranom samo ćeš još gore napraviti bez obzira na vježbe!
      Simplify.

      There are no shortcuts to any place worth going.

      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
      HARDER.


      Comment


      • #4
        Re: Vježbe za definiciju

        Nema vježbi za masu i za definiciju, vježba je uvijek vježba.
        Salo se gubi kombinacijom utega i deficita u prehrani.

        Čitaj forum i portal.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Vježbe za definiciju

          Originally posted by Asti View Post
          Dakle početnik sam i htio bih definirati tijelo, ne ga ubildati previše i nabiti neku veću masu.
          Čisto da definiram mišiće i ojačam ruke.
          Noge su mi čak ok, s obzirom na genetiku, imam listove kao debla i uvijek me to smetalo, al sad me nije brige.. valjda godine to učine.

          Prošao sam par tema baziranih na prehranu pa ću vam sada ukratko napisati svoju prehranu:
          uglavnom je doručak: slanac ili shake od banane/jabuke/mrkve/kivi + žlica meda i čep mlijeka.
          ručak: tuna dva put tjedno, piletina isto dvaput, mahunarke, žganci s umakom od rajčica ili mesa i vikenom je "bolja spiza" odnosno pašticada ili musaka.. tako to.

          Večeru: kako kad, pahuljice ili feta šunke tek nešto da pojedem... ne jedem samo tri obroka već pet, al ovo su glavni.
          Prije sam volio sjemenke buče kao grickalicu, al kad sam vidio kalorijsku vrijednost na 100 g - odustah od toga, šteta.

          Još jedno pitanje - kako izgubit muške sise?

          shvaćam da je to masno tkivo koje treba izgubiti valjda kardi vježbama, al nakon što sam smršavio 30 kg - one su defakto ostale iste (genetika jel? ikao ne želim vjerovati u to - želim se toga rješit) pa me zanimaju najbolje vježbe za to područje.
          [ATTACH=CONFIG]15917[/ATTACH] vidim da je moguće bar izvuć najbolje iz situacije.
          A što? Pa sexy je kad muškarac ima malo sisice, žene to vole...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #6
            Re: Vježbe za definiciju

            rekli su ti iznad vec...a nisu ''defakto iste'' jer je vidljiv dobar napredak, a sto nize ides sa bf% sve ce ti se vise i vise primjecivati promjene
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #7
              Re: Vježbe za definiciju

              Originally posted by TripleZ View Post
              rekli su ti iznad vec...a nisu ''defakto iste'' jer je vidljiv dobar napredak, a sto nize ides sa bf% sve ce ti se vise i vise primjecivati promjene
              Mislim da to nije on na slici..
              Simplify.

              There are no shortcuts to any place worth going.

              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
              HARDER.


              Comment


              • #8
                Re: Vježbe za definiciju

                Originally posted by gavranka View Post
                Mislim da to nije on na slici..

                hahaha, my bad


                kakogod vidjet ce se kako bude rezao bf%
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #9
                  Re: Vježbe za definiciju

                  Originally posted by gavranka View Post
                  Mislim da to nije on na slici..

                  Čini mi se da to je on na slici, vidi se po ožiljku na trbuhu.
                  "What the mind believes the body achieves."

                  Comment


                  • #10
                    Re: Vježbe za definiciju

                    ma to je ista osoba, ali to nije asti koji je otvotio topic

                    Comment

                    Working...
                    X