Announcement

Collapse
No announcement yet.

Savjet- da li krenuti na definiciju?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Savjet- da li krenuti na definiciju?

    Pozdrav,

    imam 24 godine,viskok sam 190 cm i imam 89 kg. Treniram godinu dana i mogu rec da rezultata ima, ali naravno da je to moglo bolje. S obzirom da je tu bilo povremenog nepridrzavanja pravilne prehrane,neprospavanih noci sto zbog učenja,sto zbog izlazaka te netreniranja zbog ozljede(ramena), mogu reci da sam zadovoljan i da cu u narednoj godini pokusati to jos bolje odraditi.

    Ono što mene muči je da li da krenem sa definicijom(mislio sam poceti s cikliranjem uh) pošto se ljeto bliži ili da ostanem na masi( i preskocim definiciju ove godine). Mislim da sam ucinio gresku jer kad sam poceo trenirat nisam maknuo sve naslage sa stomaka te se sad bojim da ih se necu nikad moc rjesiti ako ostanem na masi. Imam ih na donjem dijelu trbuha i oko struka dok mi se gore cak i poznaju trbusnjaci(ujutro ).

    Molio bih iskusnije za savjet. Hvala.

  • #2
    Re: Savjet- da li krenuti na definiciju?

    Premršav si za definiciju, stavi svejedno slike.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Savjet- da li krenuti na definiciju?

      Ja glasam za definiciju. Mislim da je svake godine pametno napraviti ciklus definicije da se tijelo očisti od sala i da to što si napravio u teretani konačno izađe na vidjelo.
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment


      • #4
        Re: Savjet- da li krenuti na definiciju?

        3004.jpg3004.jpg

        Comment


        • #5
          Re: Savjet- da li krenuti na definiciju?

          2014-04-30 10.58.54.jpg2014-04-30 10.58.54.jpg

          Comment


          • #6
            Re: Savjet- da li krenuti na definiciju?

            evo to su slike before i after...tu mozda ne izgleda ko da ga ima puno ali vjerujte da ima dovoljno..kad se sjednem,sve mi se prelije preko hlaca hehe.. razumijem kelly da trebam nabacit jos vise mase, ali kao sto sam rekao bojim se da cu se poslije jos teze rjesit sala kad se ono jos poveca.

            Comment


            • #7
              Re: Savjet- da li krenuti na definiciju?

              Ne moraš se bojati da će tu biti previše masnoće ako bude čist i dobar suficit. Pazi što jedeš i nećeš imati problema.
              Za defku ima vremena super izgleda!
              Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else.
              "Tyler Durden"

              Comment


              • #8
                Re: Savjet- da li krenuti na definiciju?

                hvala..mada bih volio cut jos koje misljenje..vjerojatno cu onda nastaviti kao do sad...ali svejedno bih ubacio na ljeto malo cardia odnosno igrao bi kosarku, ali unos uh nebi reducirao..nadam se da je to ok.

                Comment


                • #9
                  Re: Savjet- da li krenuti na definiciju?

                  Ma kakva defnicija, samo papaj clean i treniraj.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Savjet- da li krenuti na definiciju?

                    Evo da ne otvaram drugu temu. Ja bih ipak probao s s jednom kratkom defkom i sa cikliranjem uh pa ako vidim da gubim previse misica vracam se odmah na "bulk". Jedna stvar me buni kod cikliranja uh. Npr. ako mi je za odrzavanje potrebno 3000-3100 kcal, unusio bih otprilike 2700 kcal i jos bih potrosio 200 kcal s cardiom. Imao bih 2 dana s visokim, dva s umjerenim i dva s niskim unosom uh. E sad, dali ja moram 2700 unosit u svim danima u tjednu odnosno da li npr. u danu kad imam nizak unos uh moram povecat unos masti kako bih dosao do tih 2700kcal(ako recimo uvijek u istoj mjeri unosim proteine)??? Nasom sam jelovnik cikliranja od Patrikstara, ali me buni sto on na masti uopce nije obracao pozornost.

                    Comment

                    Working...
                    X