Announcement

Collapse
No announcement yet.

Topljenje masnih naslaga ili nabacivanje mišićne mase?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Topljenje masnih naslaga ili nabacivanje mišićne mase?

    Originally posted by Makaron
    dal da koristim neki burner
    Originally posted by kelly
    Originally posted by Marko_19

    Uglavnom koji je proizvod bolji dok sam na definiciji?
    Osnovni suplement za definiciju je kofein, svi proizvodi za mršavljenje sadrže kofein:
    http://www.building-body.com/shop/produ ... _100_tabl/

    Osim kofeina ovo je po sastavu najbolji proizvod za defku:
    http://www.building-body.com/shop/product/reform/

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #17
      Re: Topljenje masnih naslaga ili nabacivanje mišićne mase?

      imam istih problema kao i makaron daj mi molim vas recite šta mislite da uz vježbe uzimam l-karnetin 2000 ili nešto slično ......hvala na odgovoru

      Comment


      • #18
        Re: Topljenje masnih naslaga ili nabacivanje mišićne mase?

        Originally posted by madmax001
        imam istih problema kao i makaron daj mi molim vas recite šta mislite da uz vježbe uzimam l-karnetin 2000 ili nešto slično ......hvala na odgovoru
        viewtopic.php?f=36&t=4542&hilit=kofein+reform
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: Topljenje masnih naslaga ili nabacivanje mišićne mase?

          Moj problem je sličan pa me zanima kako dalje?

          Na masu sam krenuo prije 3 mjeseca, imao sam 58kg sada imam 67kg i kilaža uredno raste. Mogu reći da sam sada več lagano zadovoljan svojim izgledom no još uvijek imam mnogo za radit na sebi. Moj cilj je doći do nekih 75kg - 76kg-a mase zatim bacit neku laganu definiciju i održavat recimo 72kg-a.

          Problem je sljedeći...primjetio sam da mi se salo oko trbuha povečalo što je normalno. Struk mi je 87cm. Ne bih htio kada nabacim još jedno 8-9kg-a da mi trbušina prevladava...

          Mene sada zanima da li da ubacim neki lagani aerobni trening, recimo lagano trčanje 30 - 45 minuta ujutro na tašte ili da nastavim lupat po masi?

          Visok sam 174cm.

          Jelovnik mi je sređen i izgleda ovako:

          1. 100g zobene + 30g whey
          2. 250g posni + banana
          3. 200g piletine + 100 - 150g riže (ili pašte, krumpira itd..)
          4. PWM (30g Whey + 60g glukoze)
          5. Isto kao i 3
          6. 250g Posni + šaka bučinih sjemenki


          Koristim ovaj trening s tim da sam ubacio još jednu kompleksnu vježbu u svaki dan. Sve vježbe izvodim u 4 serije po 12 ponavljanja s tim da je 12-to otkaz. Program za mene kao početnika je dobar ali ću ga nadogradit nakon nekoliko tjedana. Vježbam doma.

          Comment


          • #20
            Re: Topljenje masnih naslaga ili nabacivanje mišićne mase?

            za dobivenih 10kg ako budes isao na defku kako spada ostati ce ti mozda kila, dvije, tako da ti savjetujem da odes jos do tih 75kg sto si si zacrtao vec, ali da skroz cistu prehranu drzis. Dakle, nema junka, i nema potrebe za aerobnima, jer ces biti u suficitu, sto znaci da neces skidati salo.
            Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

            Comment


            • #21
              Re: Topljenje masnih naslaga ili nabacivanje mišićne mase?

              Daj mi reci Chilime ja sam 1,93 i 97 kg ....Na koliko kg bi ja triba ić na masu onako otprilike da se poslije izdefiniram ,i koliko ti kg imaš na kraju defke u odnosu na visinu znam da je to individualno ,ali ako govorimo okvirno kolko kg dizat i koliko onda spuštat?
              Menky je napisao...
              Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

              Comment


              • #22
                Re: Topljenje masnih naslaga ili nabacivanje mišićne mase?

                Originally posted by robertost
                Daj mi reci Chilime ja sam 1,93 i 97 kg ....Na koliko kg bi ja triba ić na masu onako otprilike da se poslije izdefiniram ,i koliko ti kg imaš na kraju defke u odnosu na visinu znam da je to individualno ,ali ako govorimo okvirno kolko kg dizat i koliko onda spuštat?
                hmm...to je dost tesko za odrediti. 178cm sam visok, i krenio sam na masu sa 63 kg, i dosao do 86kg, a defku zavrsio na 73kg. Bas sam neki dan raspravljao s par prijatelja kako te dimenzije i omjeri visina minus kilaza i nisu bas dobri za mjerenje, tako da se ne bi previse na to trebalo oslanjati. Mene su ucili da 1.masu i samo 1.masu natural odradim "svinjski" i to sam mislim napravio. Bio sam bas debel kad sam ju zavrsio, i smisao svega toga je da se napravi dobra podloga. Kasniji ciklusi mase bi se natural trebale sto manje usvinjavati, jer ce defka na taj nacin krace trajati, a naturalci na bilo kakvoj defki bili, jako lagano gube misice, tako da trebaju paziti na to.

                Ali da mi je pištolj prislonjen na glavu, recimo na 193cm si kontam da je oko 105kg dovoljno doci, i onda poceti lagano definiravati to
                Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

                Comment


                • #23
                  Re: Topljenje masnih naslaga ili nabacivanje mišićne mase?

                  Znači ti si sad na minus 5 kg od visine ako tako gledamo,kužim nismo svi isti tako da je pitanje kako bi na meni izgledalo recimo nekih 88 kg..Znači ti si skinija na defki 13 kg i koliko ti je za to trebalo vremena i jesi svaki dan odradija kardio na prazan želudac ujutro ili kako ?Tnx
                  Menky je napisao...
                  Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Topljenje masnih naslaga ili nabacivanje mišićne mase?

                    okvirno mi je bilo potrebno nekih 4 i po mjeseca. Radio sam svaki dan 1h ujutro nataste LI cardia, tako nekih 2, 3 tjedna, i onda sam dodao i 1h navecer, ali na pun zeludac, i kasnije postupno povecavao taj vecernji cardio cim bi kile stale dolje ici
                    Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

                    Comment


                    • #25
                      Re: Topljenje masnih naslaga ili nabacivanje mišićne mase?

                      Evo ovako da ne otvaram novu temu isti problem Visina 180 cm a Tezina 80......Salo oko struka mi je jedan od glavnih problema.....idem na masu pa me zanima dali da krenem sa defkom da bi to skinio ili????Pitao sam jednog tipa koji se bavi BodyBuildingom vec godinama i on mi je rekao da to i nije toliko strasno i da nemoram skidat....slike stavim poslje...

                      Comment


                      • #26
                        Re: Topljenje masnih naslaga ili nabacivanje mišićne mase?

                        ako ideš na masu idi na masu pa prije lita skidaj sve šta ti smeta.
                        ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                        Comment


                        • #27
                          Re: Topljenje masnih naslaga ili nabacivanje mišićne mase?

                          Postovanje!

                          Ljudi evo vidim da ova tema nije neko vrijeme obradjivana ali necu novu da otvaram.... Visok sam 190 a imam 80 kg...znaci imam isti problem kao decko sto je otvorio temu, izrazen stomak a mrsav ostatak dio tijela....do toga je dovela neredovna i neuredna prehrana, neaktivnost a mislim i genetika...zadnjih mjesec i pol dana sam skroz promijenio jelovnik.

                          Ujutro uglavnom doruckujem mlijeko sa 0,9 masti i pahuljice sa 60% punog zrna, ponekada jedem kajganu sa otprilike 4-5 jaja (jedan zumanjak) ili skuham 4 jaja.

                          Za medjuobrok pojedem neku vocku, grozdzice, bademe ili slicno

                          Rucak je obicno pola pileta ili pileca(pureca) prsa sa povrcem bez ulja

                          Medjuobrok kao i prethodno

                          Sljedeci obrok mi je obicno tunjevina bez ulja sa crnim krekerima punog zrna

                          Onda opet sljedi medjuobrok

                          Znaci takva mi je prehrana zadnjih mjesec i pol, svaki tjedan idem 2 puta na nogomet, ponekad dodam i jos jedno trcanje oko 30 min.
                          Ako ne, onda radim cardio vjezbe doma, koje sam nasao na internetu i dosta su intenzivne, Znaci pokusavam 3 puta tjedno da imam aerobne vjezbe. Vidim po sebi da sam skinuo par kg ali problem mi je izgradnja misica uz skidanje stomaka!

                          U teretanu sam prije isao ali neredovno i nisam u mogucnosti ici u nju do pocetka 2. mjeseca, kuci vjezbam redovno uglavnom prsa i trbusnjake, takodjer dosta dobre vjezbe koje sam nasao na internetu. Znam da bez teretane nista nije moguce tako da krecem ubrzo i intenzivno, od suplemenata nisam nista poceo koristiti, ali narucio sam whey excel koji cu poceti uzimati uz teretanu.

                          Molim vas za savjete koje bi jos suplemente mogao koristiti uz whey, da odrzim misice i da ih ne gubim dok radim kardio!

                          Takodjer vas molim da mi ukazete na neke greske u prehrani i kakav takav vodic sta da radim kada u teretanu krenem!

                          Stavljam i slike!

                          Hvala unaprijed!

                          Comment

                          Working...
                          X