Announcement

Collapse
No announcement yet.

Želim skinuti koju kilu i dobiti mišićne mase

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Želim skinuti koju kilu i dobiti mišićne mase

    Pozdrav svima! Novi sam ovdje. Imam 15 godina, 181 centimetar sam visok i imam 77 kila. Želio bih skinuti koju kilu i dobiti još mišićne mase. Na nekim dijelovima tijela već imam dobre mišiće, (ruke, ramena i noge). Sala imam na stomaku, stražnjici i na nogama. Dakle, želio bih to napraviti kod kuće, bez proteina i raznoraznih napitaka. Imam jednoručni uteg od deset kila i četiri utega po 5 kila, njih trenutno stavim na šipku, dva na jednu stranu i vježbam ruke i ramena. Utezi su betonski, mogu napraviti još koji ako je potrebno. Razmišljam da sada kada škola završi počnem sa trčanjem. Želio bih prijedloge, iskustva i sve ostalo.

    Zahvaljujem unaprijed!

  • #2
    Re: Želim skinuti koju kilu i dobiti mišićne mase

    Uzmi nož i skini sve sa sebe. To je najbolji prijedlog.

    Comment


    • #3
      Re: Želim skinuti koju kilu i dobiti mišićne mase

      Može li da malo manje boli?

      Comment


      • #4
        Re: Želim skinuti koju kilu i dobiti mišićne mase

        čitaj forum ima 100 takvih tema,upiši u tražilicu i izbacit će ti sve potrebno,niko ti neće dat sve na pladnju,moraš e potrudit da i sam potražiš pa onda pitaj šta nesvaćaš.
        ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

        Comment


        • #5
          Re: Želim skinuti koju kilu i dobiti mišićne mase

          viewforum.php?f=71

          Comment


          • #6
            Re: Želim skinuti koju kilu i dobiti mišićne mase

            Aerobno 3x tjedno ujuto na tašte (po meni najbolji naćin skidanja sala) 30-45min. Cradio na 60%
            Anaerobno 3x tjedno (ne treba ti više jer si početnik i u samom startu češ dobiti nešto mase)
            Sredi prehranu! (smanji UH izbaci junkfood)
            Neznam zašto ne želiš whey, jedino ako nemaš novca onda oprvdavam to tvoje
            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

            Comment


            • #7
              Re: Želim skinuti koju kilu i dobiti mišićne mase

              Čitaj...

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment

              Working...
              X