Announcement

Collapse
No announcement yet.

...ja došla :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: ...ja došla

    Evo da pojasnim tvoju lokaciju:

    NijeSveRavno.jpg
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #17
      Re: ...ja došla

      Dobro nam došla i svakako pohvale na dosadašnjim rezultatima,samo tako nastavi.

      Comment


      • #18
        Re: ...ja došla

        Smatram da ovoliki gubitak tjelesne tezine nije dobar, slicno je i kao s s predrastičnom redukcijskom dijetom, na pocetku se ostvari "veliko smanjenje tjelesne težine", a malo tjelesnog volumena! (gubitak tjelesne težine, izazvan smanjenjem mišićne mase, skoro je 6 puta veći od gubitka tjelesne težine izazvanog smanjenjem potkožnog masnog tkiva).

        Zbog toga je bolji pokazatelj vaga sa bioelektricnom impendancijom gdje mozemo utvrditi koliko se masti potrosilo. Ukoliko nemate ovakvu vagu najbolje se pogledati u ogledalo ili periodicno se slikati. Potrosnja masti u idealnim uvjetima bila bi oko 0,5 kg tjedno. Sto znaci 2 kg mjesecno. U idealnom slucaju trebala si smrsavjeti 8 kg mjesecno sto znaci da se ovdje dogodio veliki gubitak misicne mase. S druge strane, sto imamo manje misice manji nam je i bazalni metabolizam jer su misici najveci potrosaci energije. Cilj je razviti maksimalno misicnu masu kako bi nam bazalni metabolizam bio sto veci. Moj savjet je kao sto su neke kolege navele uvođenje rada s utezima te kardio niskog intenziteta nakon treninga s utezima.

        Comment


        • #19
          Re: ...ja došla

          Originally posted by Dragan86 View Post
          Potrosnja masti u idealnim uvjetima bila bi oko 0,5 kg tjedno. Sto znaci 2 kg mjesecno. U idealnom slucaju trebala si smrsavjeti 8 kg mjesecno
          jel mozes pojasniti ovu teoriju?

          Comment


          • #20
            Re: ...ja došla

            Originally posted by WTF View Post
            jel mozes pojasniti ovu teoriju?
            Krivo sam napisao, idealno bi bilo da smršavi 8 kg u 4 mjeseca... Jer ona je smršavjela 15 kg u 4 mjeseca.

            Comment


            • #21
              Re: ...ja došla

              Tijelo ne može istopiti više od 2 kg masnog tkiva mjesecno, bez gubljenja mišićnog tkiva.
              Dokazano je da je najpovoljniji odnos gubitka masnog tkiva i gubitak misica kad gubitak masnog tkiva iznosi 0,5 kg tjedno...

              Comment

              Working...
              X