Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentari na slike dobrodosli;) koji mi je bf?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

    prijatelji su ti ljubomorni, lepo kaže Vea!
    Odlično izgledaš i samo vežbaj dalje... samo kako to živiš bez carbs?!!!! Mislim da nećeš moću dugo tako. Tj znam
    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
    mind, it doesn’t matter.”

    Comment


    • #47
      Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

      Originally posted by remode View Post
      Sve je to individualno...prva kura bi trebala bit test.ipak ga svi imamo i najbolje se nadovezuje.nemas jaceg temelja od njega.ides po 500mg tjedno odnosno 2puta po 250g.npr nedilja/cetvrtak/nedilja/cetvrtak itd. 8-10tje max iako ces.vec nakon 8-9tje stat rast kad se zasite receptori.od anti estrogena imaj nesto pri ruci.dodes li sranja. Pct ti na ovakvu kuru netreba.

      Treninzi ti moraju biti show a prehrana pogotovo,nebudu li ti ovi cimbenici sredeni neocekuj cudo.ako sredis hranu nakon ciklusa sve ce doc na svoje zato pct neradi.

      Moj osobni savjet ti je da nebi bilo a joj odi izvadi krv i rjesi potrebne testove kod doktora prije.bockanja.

      Sretno
      Zašto ne pct?Nije on baš jako mlad pa da mu test sam od sebe oporaviti.

      Comment


      • #48
        Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

        Originally posted by T.A.T.A. View Post
        Zašto ne pct?Nije on baš jako mlad pa da mu test sam od sebe oporaviti.
        zašto bi po tebi trebao pct pri ovakvoj kuri?
        Originally posted by darios
        pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

        Comment


        • #49
          Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

          pa napisao sam,možda i griješim,ja sam iznio mišljenje...nekažem da nije pogrešno!

          Comment


          • #50
            Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

            Originally posted by vege View Post
            prijatelji su ti ljubomorni, lepo kaže Vea!
            Odlično izgledaš i samo vežbaj dalje... samo kako to živiš bez carbs?!!!! Mislim da nećeš moću dugo tako. Tj znam
            mogu ja ovako dovijeka! Ni malo mi ne smeta, a i ne osjecam da mi fale carbs! Cilj mi je da trosim dobre masti kao primarni izvor energije umjesto carbs. Dijeta se zove anabolic diet ili high fat hig protein low carbs diet.
            Ja sam mislio dovijeka biti na ovakvom rezimu ishrane, tako da sam uvijek lean i polako nadogradjujem misic.

            Comment


            • #51
              Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

              Originally posted by remode View Post
              Sve je to individualno...prva kura bi trebala bit test.ipak ga svi imamo i najbolje se nadovezuje.nemas jaceg temelja od njega.ides po 500mg tjedno odnosno 2puta po 250g.npr nedilja/cetvrtak/nedilja/cetvrtak itd. 8-10tje max iako ces.vec nakon 8-9tje stat rast kad se zasite receptori.od anti estrogena imaj nesto pri ruci.dodes li sranja. Pct ti na ovakvu kuru netreba.

              Treninzi ti moraju biti show a prehrana pogotovo,nebudu li ti ovi cimbenici sredeni neocekuj cudo.ako sredis hranu nakon ciklusa sve ce doc na svoje zato pct neradi.

              Moj osobni savjet ti je da nebi bilo a joj odi izvadi krv i rjesi potrebne testove kod doktora prije.bockanja.

              Sretno
              A jel to spada u niske doze testa?
              Jel cu i dalje na toj dozi moci da napredujem i da nakon ciklusa zadrzim nesto mase misicne?
              Hvala ti puno!

              Comment


              • #52
                Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

                Originally posted by kelly View Post
                Pa ne bi trebao ali uvijek imaš pojedinaca koji su osjetljiviji od drugih.
                Moj ti je savjet za prvu kuru ako budeš išao idi sa pola grama depoa tjedno nekih desetak tjedana pa ćeš vidjeti reakcije organizma.
                Pa ti moguci negativni efekti me i zabrinjavaju! Jel i dalje moze doci do gyno na ovoj dozi testa?
                Kazes osjetljivi pojedinci.. Sta ako sam ja jedan od njih.. Da li to znaci da bih imao dugorocne nezeljene efekte?
                Hvala puno Kelly!

                Comment


                • #53
                  Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

                  Originally posted by gymobsessed View Post
                  Pa ti moguci negativni efekti me i zabrinjavaju! Jel i dalje moze doci do gyno na ovoj dozi testa?
                  Kazes osjetljivi pojedinci.. Sta ako sam ja jedan od njih.. Da li to znaci da bih imao dugorocne nezeljene efekte?
                  Hvala puno Kelly!
                  A svakog zabrinjavaju ko uzima,ipak je to potencijalno igranje sa zdravljem,može u toj dozi doći do gynoa,sve zavisi kako reagiraš,
                  Ne mora značiti ako burno reagiraš na tes da ćeš i dobiti gyno ako znaš kako spriječiti koje su nuspojave pa da na vrijeme pristupiš prevenciji,dugotrajne neželjene efekte imaš tek onda kada ti se nešto dogodi.

                  Comment


                  • #54
                    Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

                    da, sve to ovisi od osobe do osobe, fora je u tome što do gyna nemora doći tokom kure nego mj, dva, tri poslje.. sve ovisi koliko se pojedinoj osobi receptori brzo oporavljaju.. neko se oporavi u roku mj dana totalno nekom treba godina dana.. tak i to.. što se tiče te konkretne doze od 500mg tjedno max 8 tj.. gyno se nebi trebao pojavit tj praktički nemoguće no uvjek postoji mogućnost, ako si osjetljiviji na estrogen, pct za ove doze ako si mlad nebi trebao nikakav ALIII uvjek moraš imat kod sebe sve ljekove za zaštitu ako krene peckanje itd.. bolje spriječit nego lječit.

                    estrogen i kortizol će ti skočit brutalno nakon kure no sve sad ovisi kako tvoje tijelo reagira na to, ako si osjetljiv na takve stvari dobar dio mase stečene na kuri će ti otić, prvenstveno voda radi aromatizacije, a i masa radi kortizola, no nemožeš nikad znati kakvo je stanje sa tijelo i kako bi mogao reagirat na tu dozu osim ako ne probaš, no to je rizik.. najsigurnije je izvaditi sve nalaze hormonalne itd..
                    Originally posted by darios
                    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                    Comment


                    • #55
                      Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

                      Originally posted by Trace_4 View Post
                      da, sve to ovisi od osobe do osobe, fora je u tome što do gyna nemora doći tokom kure nego mj, dva, tri poslje.. sve ovisi koliko se pojedinoj osobi receptori brzo oporavljaju.. neko se oporavi u roku mj dana totalno nekom treba godina dana.. tak i to.. što se tiče te konkretne doze od 500mg tjedno max 8 tj.. gyno se nebi trebao pojavit tj praktički nemoguće no uvjek postoji mogućnost, ako si osjetljiviji na estrogen, pct za ove doze ako si mlad nebi trebao nikakav ALIII uvjek moraš imat kod sebe sve ljekove za zaštitu ako krene peckanje itd.. bolje spriječit nego lječit.

                      estrogen i kortizol će ti skočit brutalno nakon kure no sve sad ovisi kako tvoje tijelo reagira na to, ako si osjetljiv na takve stvari dobar dio mase stečene na kuri će ti otić, prvenstveno voda radi aromatizacije, a i masa radi kortizola, no nemožeš nikad znati kakvo je stanje sa tijelo i kako bi mogao reagirat na tu dozu osim ako ne probaš, no to je rizik.. najsigurnije je izvaditi sve nalaze hormonalne itd..
                      Hm, nakon svega ovoga zakkjucujem da je ovo ipak rizicno i da se ne bih igrao sa zdravljem.

                      Comment


                      • #56
                        Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

                        vidim da se brineš za zdravlje, pa bi trebalo čisto da znaš da ovakva ishrana svakako nije zdrava, iako je svakako efikasna za brzo skidanje sala. Ali očekuj probleme s jetrom, bubrezima i slabim kostima ako nastaviš tako da jedeš godinama... ponavljam, ako je to uopšte moguće. Mada predviđam uskoro da će da padne neka carbs kriza i završi se na najgori način, jedenjem Milke ili tako nečega))
                        Nisi klinac više da se zezaš sa telom, a ono sve da trpi bez posledica, veruj mi!
                        Sve najbolje!
                        Originally posted by gymobsessed View Post
                        mogu ja ovako dovijeka! Ni malo mi ne smeta, a i ne osjecam da mi fale carbs! Cilj mi je da trosim dobre masti kao primarni izvor energije umjesto carbs. Dijeta se zove anabolic diet ili high fat hig protein low carbs diet.
                        Ja sam mislio dovijeka biti na ovakvom rezimu ishrane, tako da sam uvijek lean i polako nadogradjujem misic.
                        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                        mind, it doesn’t matter.”

                        Comment


                        • #57
                          Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

                          Originally posted by vege View Post
                          vidim da se brineš za zdravlje, pa bi trebalo čisto da znaš da ovakva ishrana svakako nije zdrava, iako je svakako efikasna za brzo skidanje sala. Ali očekuj probleme s jetrom, bubrezima i slabim kostima ako nastaviš tako da jedeš godinama... ponavljam, ako je to uopšte moguće. Mada predviđam uskoro da će da padne neka carbs kriza i završi se na najgori način, jedenjem Milke ili tako nečega))
                          Nisi klinac više da se zezaš sa telom, a ono sve da trpi bez posledica, veruj mi!
                          Sve najbolje!
                          Ja se nikad bolje nisam osjecao! Mislim da grijesis! Ovo je jako zdrav nacin ishrane, nadji je na netu.
                          A sto se tice slatkisa i carbs, ja sam se odavno istrenirao da nemam nikakvu zelju za njima. Tortu nisam pojeo ni za svoj rodjendan.

                          Comment


                          • #58
                            Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

                            Originally posted by remode View Post
                            Sve je to individualno...prva kura bi trebala bit test.ipak ga svi imamo i najbolje se nadovezuje.nemas jaceg temelja od njega.ides po 500mg tjedno odnosno 2puta po 250g.npr nedilja/cetvrtak/nedilja/cetvrtak itd. 8-10tje max iako ces.vec nakon 8-9tje stat rast kad se zasite receptori.od anti estrogena imaj nesto pri ruci.dodes li sranja. Pct ti na ovakvu kuru netreba.

                            Treninzi ti moraju biti show a prehrana pogotovo,nebudu li ti ovi cimbenici sredeni neocekuj cudo.ako sredis hranu nakon ciklusa sve ce doc na svoje zato pct neradi.

                            Moj osobni savjet ti je da nebi bilo a joj odi izvadi krv i rjesi potrebne testove kod doktora prije.bockanja.

                            Sretno
                            Koje testove da uradim buraz? Kako da protumacim rezultate?
                            Ipak je ovaj test mnogo primamljiv a i nece valjda da skodi u tako niskoj dozi! Pa koliki broj bodibildera, atleta i obicnih rekreativaca koristi steroide, i to u mnogo vecim dozama, i na dugeee staze!

                            Comment


                            • #59
                              Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

                              Eto vidiš da ti fali uh, po tvom razmišljanju ,šalim se, test nije samo primamljiv nego je i mnogo zanimljiv , to šta drugi uzimju ne opterečuj se time nego razmišljaj za sebe , mnogi se i drogiraju pa me boli ona stvar za njih. Netko je napisao na ovom ili drugom forumu da su steroidi slatka ovisnost , tako da ,, nema samo da probam ,,, tak rekao , daj da probam drugu s ovim, treču s ovim... itd., test je zanimljiv jer ga možeš s njim na duge staze.

                              Comment


                              • #60
                                Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

                                A po vasem misljenju, na ovako niskoj dozi, koliko misicne mase moze trajno da se dobije? Tj. Koliko mogu da dobijem u toku kure, a koliko se obicno izgubi nakon kure?

                                Comment

                                Working...
                                X