Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentari na slike dobrodosli;) koji mi je bf?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

    A jel 2 x tjedno nije pretreniranje grudi?

    Comment


    • #17
      Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

      Originally posted by gymobsessed View Post
      A jel 2 x tjedno nije pretreniranje grudi?
      Svaka 4 dana je skroz ok.... Npr. Pon pa Sub , pa Čet pa Uto... Nekad ce ispasti 2x nekad 1x tjedno...

      Comment


      • #18
        Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

        Originally posted by gymobsessed View Post
        Prijatelji mi cesto govore da su mi ramena i ledja mnogo sira od struka, tj. Da sam disproporcionalan i da treba da prestanem da treniram lats i ramena i da povecam obim struka. Mislio sam da prestanem da ih treniram na neko vrijeme, pa taman da pojacam grudi (2x nedelj o). Sta vi mislite?
        Mislimo da su ljubomorni

        "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

        Comment


        • #19
          Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

          dal se moze biceps 2x tjedno,a triceps 1x..posto mi biceps on zaostaje..a sto se tice gymobsessed...vidi se velik napredak od starih slika

          Comment


          • #20
            Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

            Originally posted by gymobsessed View Post
            Prijatelji mi cesto govore da su mi ramena i ledja mnogo sira od struka, tj. Da sam disproporcionalan i da treba da prestanem da treniram lats i ramena i da povecam obim struka. Mislio sam da prestanem da ih treniram na neko vrijeme, pa taman da pojacam grudi (2x nedelj o). Sta vi mislite?
            Rekli su ti da povećaš struk? Pa tko želi imat velik struk? I ako ti to govore onda ti to nisu prijatelji jer imaš super tijelo, pogotovo ako se usporedi sa starim slikama.

            Comment


            • #21
              Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

              Ljudi, ubih se koliko radim grudi, a iz treninga u trening dizem manje tezine. Nemam pojma o cemu se radi..
              Evo danas sam uradio 4 vjezbe po 4 serije za grudi i isto toliko za biceps u supersetovima.

              Comment


              • #22
                Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

                svakih kolko radiš grudi? očito imaš pre malo odmora..

                Comment


                • #23
                  Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

                  Pa ne mislim da je zbog odmora, jer radim ih jednom nedeljno, kao i sve ostale misice. Danas sam radio 4 vjezbe za grudi, 10 serija svaka i isto toliko za biceps, u supersetovima, tako da mi je cijeli trening trajao 1h.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

                    Originally posted by Ant0ni0 View Post
                    Rekli su ti da povećaš struk? Pa tko želi imat velik struk? I ako ti to govore onda ti to nisu prijatelji jer imaš super tijelo, pogotovo ako se usporedi sa starim slikama.
                    A nije bas da su svi losi prijatelji jer jedna od njih je i moja cura hahaha kaze imam prevelika ramena

                    Comment


                    • #25
                      Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

                      Jel se smije ovdje diskutovati o steroidima?

                      Comment


                      • #26
                        Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

                        A šta bi ti diskutirao?i naravno da se smije,pa slobodna je ovo zemlja

                        Comment


                        • #27
                          Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

                          Kakav je klenbuterol za pocetnika? Nikad nisam odradio ciklus. Cuo sam da je najbolje poceti sa testom.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

                            http://www.building-body.com/forum/t...67-Clenbuterol
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #29
                              Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

                              mozes srediti se i bez roida
                              treba vremena bas sadm sada procitao malo tvoju temu
                              nemoj raditi grudi posle treninga tricepsa, napisi nam ovde malo tvoju trening rutinu
                              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                              Comment


                              • #30
                                Re: Komentari na slike dobrodosli koji mi je bf?

                                Ponedeljak-grudi, biceps u supersetovima
                                Utorak-noge, abs, djelimicno supersets
                                Cetvrtak-ledja triceps supersets
                                Petak-ramena, traps, abs, u supersetovima
                                Sta mislite o ovome?
                                Ja koliko sam shvatio ne mogu narusiti zdravlje sa samo jednim ciklusom, ako se prethodno dobro edukujem i ako ih pravilno primijenim (sa odgovarajucim antiestrogenima i pct). Jesam li u pravu?
                                Jedino se bojim da ne budem prevelik posle ciklusa ne volim da sam ogroman, 80kg, ali lean bi bilo savrseno

                                Comment

                                Working...
                                X