Announcement

Collapse
No announcement yet.

Book

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Book

    Originally posted by Masahiko Kimura View Post
    ma kakav trener,najbolja motivacija je kad sam sebi složiš program i radiš na tome kao životinja,ovo je vrhunski forum koji ti može pomoći u svemu što te zanima...

    samo sredi prehranu,i to ti je to,jako lagano je u tinejđerskim godinama smršaviti.
    Što ima motivirajuce u slaganju programa samom sebi? Ako fališ onda lutaš i gubiš motivaciju. Imati osobnog trenera pokraj sebe ukoliko je čovjek u mogučnosti je prava stvar jer si poprilično siguran da sve što radiš ima smisla.
    Forum je pun informacija ali i dezinformacija ( svatko piše svašta ), pronaci sebe u hrpi informacija na forumu je prakticki nemoguca misija, zato i sluze osobni treneri da baš tebi podrede sve što treba.

    Comment


    • #17
      Re: Book

      nema nista motivirajuce u tome da sam sebi sastavis plan kao pocetnik...ljudi koji imaju iskustva s tim 30 godina i izucavaju nauku iza maksimalnog napredka to mogu uraditi dosta bolje od tebe



      pored toga, sam si sebi najbolji motivator(po meni) - ti se guras iza svojih granica ako TI hoces, trener tu nekome pomaze ali ipak si ti glavni faktor




      nema tog trenera na svijetu koji ce me natjerati da ja cim se ujutro probudim pomislim 'danas cu razvaliti u teretani' i da me jeza hvata vec 2 sata pred odlazak u teretanu kada planiram da neki rekord oborim - i da se nabrijem ko lud kad zakoracim u teretanu, da se osjecam ko na vrhu svijeta dok nosim 150 kila na ledjima protiv kojih se borim itd.

      ali opet je trener dobra stvar za oni koji se sami slabo motivisu i kojima treba pokazati sta/kako/zbog cega raditi
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #18
        Re: Book

        INAT! Umem dobro da ga upotrebim.

        Comment


        • #19
          Re: Book

          Originally posted by TripleZ View Post
          nema nista motivirajuce u tome da sam sebi sastavis plan kao pocetnik...ljudi koji imaju iskustva s tim 30 godina i izucavaju nauku iza maksimalnog napredka to mogu uraditi dosta bolje od tebe



          pored toga, sam si sebi najbolji motivator(po meni) - ti se guras iza svojih granica ako TI hoces, trener tu nekome pomaze ali ipak si ti glavni faktor




          nema tog trenera na svijetu koji ce me natjerati da ja cim se ujutro probudim pomislim 'danas cu razvaliti u teretani' i da me jeza hvata vec 2 sata pred odlazak u teretanu kada planiram da neki rekord oborim - i da se nabrijem ko lud kad zakoracim u teretanu, da se osjecam ko na vrhu svijeta dok nosim 150 kila na ledjima protiv kojih se borim itd.

          ali opet je trener dobra stvar za oni koji se sami slabo motivisu i kojima treba pokazati sta/kako/zbog cega raditi
          ovo sam i htio reći...mene motivira to što si pravim sam program,nije to Bog zna što,ali mi služi za motivaciju...

          Comment


          • #20
            Re: Book

            Originally posted by WTF View Post
            Što ima motivirajuce u slaganju programa samom sebi? Ako fališ onda lutaš i gubiš motivaciju. Imati osobnog trenera pokraj sebe ukoliko je čovjek u mogučnosti je prava stvar jer si poprilično siguran da sve što radiš ima smisla.
            Forum je pun informacija ali i dezinformacija ( svatko piše svašta ), pronaci sebe u hrpi informacija na forumu je prakticki nemoguca misija, zato i sluze osobni treneri da baš tebi podrede sve što treba.
            Potpisujem ovo!

            Imao sam osobnog trenera jedno vrijeme i čovjeka ako to zanima može stvarno puno naučiti od trenera. Da financijski bolje stojim definitivno bi ga opet uzeo, ali treba biti pažljiv pri odabiru jer se danas svako naziva trenerom pa se zna naletiti na likove poput bildera18.

            Comment


            • #21
              Re: Book

              Originally posted by WTF View Post
              Što ima motivirajuce u slaganju programa samom sebi? Ako fališ onda lutaš i gubiš motivaciju. Imati osobnog trenera pokraj sebe ukoliko je čovjek u mogučnosti je prava stvar jer si poprilično siguran da sve što radiš ima smisla.
              Forum je pun informacija ali i dezinformacija ( svatko piše svašta ), pronaci sebe u hrpi informacija na forumu je prakticki nemoguca misija, zato i sluze osobni treneri da baš tebi podrede sve što treba.
              Slažem se za ovo u vezi informacija i dezinformacija, ali jednostavno ne treba svakoga slušati. Pitati što nije jasno i može se mnogo toga naučiti, naravno uz redovno čitanje članaka sa sajta.

              Meni lično, ovaj forum je izuzetno mnogo pomogao i saznao sam dosta stvari što mi je pomoglo da izbalansiram ishranu što je važno pa čak i za one koji se ne vabe BB. Tako da, verujem da i mnogim drugima može pomoći, naravno uz probiranje svih informacija što ume biti nezgodno.

              Samo napred i nemojte da odustajete!

              Comment


              • #22
                Re: Book

                Poz Rikard

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #23
                  Re: Book

                  Jednostavno je , ako financijski bolje stojis onda bi ti se itekako isplatilo uzet trenera , ali samo ako mislis slusati sve sto ti on kaze i provodis sve u djelo jer ako ti on u jelovnik stavi primjerice 250gP , a ti to nemozes ispostovati , onda varas samog sebe i neces iskoristit sve sto bi mogao.Također ako si se za to odlucio onda potrazi covjeka koji zna znanje , a ne neke tzv. gurue.Osobno bih ti preporucio J.Kanu (iliti Sašu Draškovića) ili Vendethu sa ovog foruma , jer to su ljudi koji znaju znanje.Bio je tu i MarkoPolo , ali neznam da li on vise ima vremena.
                  Last edited by seage; 25-12-12, 18:46.
                  There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                  - Aldous Huxley

                  Comment


                  • #24
                    Re: Book

                    svak priča svoju priču nerazumin vas uopče

                    Comment


                    • #25
                      Re: Book

                      Originally posted by Rikard16 View Post
                      svak priča svoju priču nerazumin vas uopče
                      KRATKO I JASNO:

                      Ako dobro stojiš financijski uzmi si osobnog trenera koji će te voditi kroz sve to.

                      Ako ne stojiš onda čitaj po forumu i uči.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Book

                        A koliko on kosta

                        Comment


                        • #27
                          Re: Book

                          Zavisi od trenera do trenera i ono što ti želiš.
                          Ako ga misliš uzet da treniraš uz njega u teretani onda ti je 1 h/100 kn. Takva cijena je uglavnom kod svakog i ako ga uzmeš na duže vrijeme onda ti vjerovatno neće ništa naplatiti plan prehrane i program za trening, a ako ga uzmeš da ti samo to napiše tu ima različitih cijena od 150 kn pa čak i do nekoliko tisuća kuna...
                          Ali više ti preporučam ovo prvo, znači da uzmeš da treniraš uz njega u teretani jer si ipak početnik.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Book

                            Originally posted by Rikard16 View Post
                            A koliko on kosta
                            Najbolje da se o tome raspitaš u teretani u koju ideš..

                            Comment


                            • #29
                              Re: Book

                              Razmislit cu o osobnom treneru

                              Comment


                              • #30
                                Re: Book

                                Originally posted by seage View Post
                                Bio je tu i MarkoPolo , ali neznam da li on vise ima vremena.
                                Pošto nema vremena odgovoriti na mail sumnjam da ima za nešto više
                                Znoj štedi krv

                                Comment

                                Working...
                                X