Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Pozdrav!

    Zar nije to taj tajming koji pro bb natjecatelji znaju da u samo par h pred natjecanje dodju do vrhunca ??? Nisam nigdje citao da konzumiraju pred izlazak nest osim sto odrade tajmig savrseno, tko zna naravno.
    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

    Comment


    • #17
      Re: Pozdrav!

      Originally posted by milos sarcev
      Mike simply said that he was amazed with one hour transformation – from looking like a ”regular guy” and hour later like a professional bodybuilder, who managed to beat him on the stage that day…It was always ENIGMA to many people how I can change myself or some of my athletes in matter of only few days or better yet – in the last hour before the competition…
      pa sto niste citali ne znaci da ne postoji


      mike morris koji je pricao o tome predpostavljao je da je milos koristio i esiclene (formebolone)...ali ovdje na primjer se komentarom ''odbranio'' i rekao da je moralo biti nesto drugo jer je ta substanca povucena jos 1997...ali bilo je nešto, znaci substanci ima
      http://www.ironaffinity.com/ifbb-mik...l-preparation/


      edit: i video dijela gdje to prica je povucen, evo citav intervju pa je to tu negdje https://www.youtube.com/watch?v=_gxwliQY6iU
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #18
        Re: Pozdrav!

        pa gdje je ovaj sto je napisao temu

        ovaj je trollanje doveo na veću razinu .

        lik postavio temu i izgubio se kralj

        a mi se ubismo od davanja savjeta (
        Last edited by Carl Wind; 04-08-14, 12:36.

        Comment


        • #19
          Re: Pozdrav!

          Originally posted by Carl Wind View Post
          pa gdje je ovaj sto je napisao temu

          ovaj je trollanje doveo na veću razinu .

          lik postavio temu i izgubio se kralj

          a mi se ubismo od davanja savjeta (
          Tako je... Dobro si primetio...

          @Draven, ti i ja pričam, mada nemam znanje bazirano na sopstvenom iskustvu, nego iz razgovora sa nekim takmičarima...

          @3Z, ovde je bitan konttekst razgovora... Svestan sam ja da negde u svetu među profijima postoje razne supstanc, pa i takve...

          Ali u kontekstu da je neko kod nas i to pre 20 godina, na ipak nižerazrednim takmičenjima to radio... No way....

          Šta se Šarčev halio? Da se dogira, ili da je uzimao insulin neposredno pre izlaska na binu?
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #20
            Re: Pozdrav!

            S druge strane, čitam šta je Šarčev odgovorio i jasno je da se radi o hejtovanu...

            Sve možeš da kažeš, ali nemoj da kenjaš (tamo onaj lik) kako je Šarčev sat vremena pre bine ili par dana, bio "like a regular guy and hour later like a professional bodybuilder"....

            Vidi se da je proseravanje i zavist u pitanju...
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • #21
              Re: Pozdrav!

              ne znam sta si citao ali kaze milos kako je ljudima bilo nejasno kakvu transformaciju napravi neposredno pred takmicenje (sto u zadnjim sedmicama, sto u tom danu)
              '' It was always ENIGMA to many people how I can change myself or some of my athletes in matter of only few days or better yet – in the last hour before the competition''



              da je neko nesto tako koristio u nizerazrednim takmicenjima...sta ako ti kazem da sam ja vidio subkutani insulin-shot na PL takmicenju, i to ne kazem sad da bi ispao u pravu nego sam to spomenuo u onom ogromnom postu poslije prvog takmicenja


              da je mike morris pretjerao, otisao u neko preuvelicavanje - sigurno jeste...u svakom slucaju sve sto sam rekao u prvom postu je da se insulin moze koristiti u tu svrhu - ko kada i koliko u to ne ulazim previse, samo navodim primjer milos-a...a ja koliko vidim to je samo divljenje, ipak ga je milos pobijedio


              usput, to je ovdje na 31 min

              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #22
                Re: Pozdrav!

                1. tačno je da si svojevremeno napisao da si nešto video u Podgorici na PL takmičenju, nebitno šta, ali opet to je PL...
                Ima vazda onih quratza palaca za trenutnu snagu...

                I to je opet nešto sasvim drugo, po meni...

                2. da se ne bi vrteli u krug... Da li je Miloš potvrdio da je uzimao ins i esiclene? Nije potvrdio. Naprotiv demantovao je direktno za esiclene... Je l' tako? Tako....

                PS greškom ti dadoh reputaciju u nekom od prethodnih postova, pa reko nema veze neka ostane, ali pošto si tvrdoglav poništavam je...






                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • #23
                  Re: Pozdrav!

                  ti si iz svega ovog zakljucio da ne uzima inzulin pred izlazak na binu ?

                  odustajem

                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #24
                    Re: Pozdrav!

                    Insulin da, ali ne neposredno pred izlazak na binu...

                    Uostalom, udaljili smo se od konteksta priče i domaćih takmičenja pre 20 godina, kad su se ljudi još boli staklenim špricevima i kuvali igle za dezinfekciju...

                    Pa nisi tad imao ova penkala... To samo u Nemačkoj bilo tad...
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • #25
                      Re: Pozdrav!

                      Bio sam nekoliko dana na odmoru, nisam baš nešto koristio internet pa sad vidjeh da se ovdje malo zakuhalo, čak me i aministrator optužuje da trolam...
                      Priznajem da se ne razumijem mnogo u steroide ali mislim da su bili u pitanju nekakvi diuretici za ispišavanje vode neposredno prije takmičenja i nisu u pitanju 80-te već 1995. godina i Kup (tadašnje) SRJ u Bodybuildingu.
                      Ono što sam htio reći svojim postom, a vjerovatno to nisam dobro objasnio, jeste da mi je u ovih zadnjih 20 i kusur godina bavljenja ovim sportom najveći problem što sam često prinuđen praviti veće pauze u trenizima, pa je to osnovni razlog mojoj trenutnoj malo većoj kilaži. Što se tiče znanja, ne volim se ni sa kim upoređivati a na kraju krajeva svačiji lični izgled i postignuti rezultati dovoljno govore o njegovom znanju...
                      I da kelly, ne da mi se sad kopati po starim fotkama i kačiti ih ovdje samo zato što si ti to tražio, ako ćeš iskreno zaboli me šta ti ili bilo ko misli o ovome što sam napisao.
                      Namjere su mi bile iskrene i zaista sam se poradovao kad sam naišao na ovakav forum ali sad vidim da se ovdje mnogi postovi pišu na temelju nekih ličnih frustracija i bez neke želje da se objektivno razumije šta je ko želio napisati...

                      Comment


                      • #26
                        Re: Pozdrav!

                        Originally posted by Victor View Post
                        čak me i aministrator optužuje da trolam...
                        Nisam te optužio da trollaš, samo sam rekao svoje mišljenje.

                        Priznajem da se ne razumijem mnogo u steroide
                        Naravno da se ne razumiješ, ali bitno je da sve druge optužuješ da su na steroidima, a samo si ti natural, i zaboravio si reći da imaš "najgoru genetiku" od svih...

                        Priznajem da se ne razumijem mnogo u steroide ali mislim da su bili u pitanju nekakvi diuretici za ispišavanje vode neposredno prije takmičenja i nisu u pitanju 80-te već 1995. godina i Kup (tadašnje) SRJ u Bodybuildingu.
                        Rekao si da se natjecatelji gruvaju raznim špricama, a ono na kraju ispale najobičnije tablete diuretici, koje koriste gotovo svi sportaši gdje su težinske kategorije...toliko o tvojoj vjerodostojnosti.

                        ne da mi se sad kopati po starim fotkama i kačiti ih ovdje
                        Naravno, razumijemo mi to...

                        ali sad vidim da se ovdje mnogi postovi pišu na temelju nekih ličnih frustracija i bez neke želje da se objektivno razumije šta je ko želio napisati..
                        Da, samo trebaš tu prvo sebe ubrojiti, iz onog što pišeš vidi se da si frustriran jer su te pobijedili samo oni što se "gruvaju raznim špricama" a slike ti se "ne da staviti"...

                        I da kelly, ako ćeš iskreno zaboli me šta ti ili bilo ko misli o ovome što sam napisao.
                        Naravno da te zaboli za sve nas ovdje, jer da te briga ne bi pisao ovakve luzerske djetinjarije, ipak sam ja malo duže od tebe u sportu pa odmah prepoznam ovakve kao ti...

                        Lijepi pozdrav
                        Last edited by kelly; 14-08-14, 17:27.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #27
                          Re: Pozdrav!

                          Evo moja slika iz 1982. godine, prvenstvo SFRJ u WL:

                          img059.jpg

                          To jutro sam pio tablete-diuretike da bih bio što lakši na vaganju, nakon vaganja sam se napio vode...

                          samljeli su me momci koje sam vidio neposredno prije nastupa u wc-u kako se gruvaju raznim špricama...
                          I da te naučim: diuretici se ne piju neposredno pred izlazak na binu, jer ipak treba nekoliko sati dok oni odrade i dok se ispišaš...
                          Last edited by kelly; 14-08-14, 17:55.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #28
                            Re: Pozdrav!

                            A ovo je moje trenutno stanje (uslikano u kući na hladno) u 46-oj godini života; 172 cm i cca 83-84 kg, nemam ni ja uvjeta za natjecateljsko vježbanje pa se opet nisam usalio i propao:

                            DSC05263.JPG
                            Last edited by kelly; 14-08-14, 17:53.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #29
                              Re: Pozdrav!

                              Kelly ako ćeš pravo pakostan si za medalju... Izgleda da ti je to do sada najveće postignuće koje si napravio u životu.

                              I sa svojih 45 god nemaš pametnijeg posla neko sačekivati pojednice po forumu i tražiti razne nedostatke u njihovim postovima i uz to, poput kakvog klinca, "busati" se u prsa da si u nečemu duže od nekog drugog a blage veze nemaš ko je u pitanju...

                              Ma bravo!!!

                              Comment


                              • #30
                                Re: Pozdrav!

                                A jbg, sad si me prokužio...ali barem ne laprdam bezveze i ne skrivam se iza tipkovnice kao ti.
                                Kad dođe na forum neki nevidljivi mudrijaš i popljuje sve natjecatelje, onda osjetim potrebu reagirati, ništa tu osobno nije, samo trebaš znati da su steroidi samo šlag na tortu i da uzalud šlag ako nema torte. Krv, znoj i suze daju rezultate a ne jedna šprica ili tableta prije bine...
                                I ovdje završavam raspravu s tobom...

                                Lijepi pozdrav.
                                Last edited by kelly; 14-08-14, 18:50.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X