Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav :D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

    Ma de sve 5, zezam se ja malo.. hvala na odgovoru, odoh jos malo citat pa cu vidit sta cu i kako ..

    Comment


    • #17
      Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

      Pozdrav,evo ti jedna motivacijska pametna sličica hehe
      motivational_quotes_3.jpg
      Your future is created
      by what you do today,
      not tomorrow.

      Comment


      • #18
        Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

        Hvala kralju hh

        Comment


        • #19
          Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

          Originally posted by Kahn View Post
          Uvik se nađe vremena kad se ima volje i ako ti je nešto bitno, stvorit ćeš vrime za to, neš izlazit vani, neš pit kave, neš gledat tv, neš gledat televiziju, neš pušit đoku, ić na utakmicu, al otić ćeš barem uru vrimena u teretanu.
          Apsolutno. Na tome sve pocinje i sve zavrsava.

          Comment


          • #20
            Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

            Ne mogu nac prikladnu temu za ovo pitanje pa evo ovdje da pitam.. tetka bi si zelila kupit bicikli ili traku za trcanje, gdje je kvaliteta i omjer cijene najbolja .. kakva bi bila traka za trcanje od 4 tisuce kuna,, ima li tu kvalitete ikakve , posto znam da ima traka i za 15 tisuca

            Comment


            • #21
              Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

              Davno sam to proučavao pa sam većinom i zaboravio ali mislim da su to najjeftinije od 4000 kuna, za traku bi trebala biti najvažnija snaga, snaga se kreće oko 1-3 KS pa gledaj dobiti što jaču za iste novce...
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #22
                Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

                ja doma imam energetics power run 5.0 i zadovoljan sam. uz malo odrzavanja, tu i tamo koji servis (koji ja nisam napravio), mislim da ju vrijedi uzeti. doduse, ja na traci samo hodam...
                takodjer, racunaj da ces za cca 4000kn dobiti srednju klasu rekreativnih traka, dok ces za te novce dobiti vrlo vrlo kvalitetan bicikl... traku imam jer ju je majka kupila, iako na njoj nije bila 10 minuta a meni super dosla
                ali da sebi kupujem (a da nemam novaca na bacanje), prije bi uzeo bicikl. ako nista drugo, lakse se transportira
                prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                Comment


                • #23
                  Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

                  Osobno sam veliki protivnik bicikla, zbog pritiska na međunožje; hemeroidi, prostata itd...

                  A traka po meni i jeste za hodanje, ako trčiš onda jako kratko traje.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #24
                    Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

                    pa neces biti na biciklu 8 sati dnevno. ljudi vise prosjede za kompom dok igraju igrice nego sto ce biti na tom biciklu. iako su to neke mozebitne situacije, bicikl je i dalje preporuka broj 1 s medicinskog stajalista. puno su vece sanse da ces imati problema s koljenima zbog trake nego hemeroidima ili prostatom zbog bicikla
                    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                    Comment

                    Working...
                    X