Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Pozdrav

    Čovječe ja imam 74kg,koje salo?!prihvaćam da je program sranje,al te molim da i obrazlozis zašto je sranje da znam sta ne valja.noob gains su?!

    Comment


    • #32
      Re: Pozdrav

      pa pogledaj razliku izmedu mog i tvoj programa...

      ti radis jednu misicnu skupinu jednom tjedno...ovdje se radi 3x tjedno
      ti radis previse ponavljanja na sq, dl, bp...ovdje se radi 5 ponavljanja sto ce biti bolje za snagu
      ti neznam dal radis progresiv overload...ovdje se radi progressiv overload, dakle svaki trening dizes kilazu( svaki trening 2,5 kg), za 100 treninga 250 kg jaci lift(naravno dizes kolko god treninga mozes onda resetiras pa nastavis dizati)

      i izbor vjezbi je daleko bolji na 5x5 sto se tice snage/mase...ako ces biti u deficitu i definicije..
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • #33
        Re: Pozdrav

        Da nadopunim gardu:

        Volumen (serije x ponavljanja x kilaza = volumen) je jedna od najvaznijih ako ne i najvaznija stavka treninga. Njegovim povecanjem (u ovom slucaju progresivnim - svaki tjedan dodajes xy kilazu) tjeras misice na rast. Uzmi ovaj program i neces pozaliti. Za pocetnike nema boljeg.

        Za razliku od otga ovaj tvoj program ne nudi progresivno povecanje kilaze i samim time svaki trening ces imati razliciti volumen i napredak ce biti mizeran.

        To sto na yt-u gledas fitness modele ili bb kako treniraju prsa-biceps i ostale split varijante ne znaci da ces i ti tako izgledati. Iza kamere stoji pravilna prehrana i zapisivanje svakog treninga koja se kilaza dizala da se zna u svakom trenutku koliko je iznosio volumen.
        S druge strane oni takoder moraju misliti na intenzitet treninga. Jesi li ti razmisljao o tome? Znas li kako efektivno promijeniti intenzitet da skupa s volumenom daje dobitnu kombinaciju? Ja mislim da ne znas. Zato pocni raditi ovaj program sto ti je garda prporucio jer sve sto sam ti napisao on u sebi ima odradeno. Pozz
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • #34
          Re: Pozdrav

          Garda hvala na objašnjenju.
          Neuk ne gledam fitness modele po yt-u niti sam u gym krenuo da bi izgledao kao takvi likovi.krenuo sam zbog boljeg psihičkog i fizičkog zdravlja.

          Proučiti ću program detaljno preko vikenda pa se javim sa pitanjima

          Comment


          • #35
            Re: Pozdrav

            Originally posted by hitretz View Post
            Proučiti ću program detaljno preko vikenda pa se javim sa pitanjima
            e bravo.. dosta toga je objasnjeno u videu i ispod u pitanjima..ako nesto ne skuzis pitaj nije komplicirano uopce.

            neuk tnx na dopuni
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • #36
              Re: Pozdrav

              Već sam pogledao video neki dan al blitz krik.poz

              Comment


              • #37
                Re: Pozdrav

                ...iskoristi noob gainse!

                Noob gains-mogli bi prevesti kao početni uzlet,rast?!

                Comment


                • #38
                  Re: Pozdrav

                  tako je...neko ko izgleda ko phil heat teze mu je dodati misicnu masu nego nekome ko nema misicne mase ko je noob...
                  neko ko ima 450 kg cucanj teze mu je dodati jos 100 kg gore (vjerovatno nikad u zivotu) nego nekome ko ti ko ima 30 kg cucanj i moze do 130 kg doci u par mjeseci..

                  noob gains..da njih nema pitanje je ko bi se bavio bodybuildingom i powerliftingom..da ti prvih god dana treba da dodes sa bencha 50 kg na 55 kg haha...zato ih ima..i sa 50 kg 1RM na 100 kg 1RM u benchu dodes relativno brzo.


                  naravno na split programu kao sto si radio je cak moguce niti ne osjetiti noob gainsove..haha slabo napredujes u izgladu i snazi..onda se prebacis na program i buknes...

                  e i budi u kalorijskom suficitu...
                  Last edited by staragarda; 18-06-15, 14:48.
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • #39
                    Re: Pozdrav

                    Originally posted by hitretz View Post
                    Garda hvala na objašnjenju.
                    Neuk ne gledam fitness modele po yt-u niti sam u gym krenuo da bi izgledao kao takvi likovi.krenuo sam zbog boljeg psihičkog i fizičkog zdravlja.

                    Proučiti ću program detaljno preko vikenda pa se javim sa pitanjima



                    ni nemoj ako boga znas, to su najobicniji klauni

                    Comment


                    • #40
                      Re: Pozdrav

                      Garda,hvala-u suficitu sam jer vaga napreduje,ne brojim kalorije ,smara me to,ogledalo i vaga su mi brojač
                      nisam na kroasanima i bureku ali zalomi se nerijetko junk😎😎😎iako sam u prehrani napravio zaokret za 100%

                      Jozo legendo:kada dođeš u 30e godine i tek tada pocnes tretirati ozbiljnije onda su ti prioriteti i razlozi zbog kojih treniraš potpuno drugačiji,ako si imalo izgrađen i normalan karakter😂

                      Da se ne lažemo ,svima je nama cilj izgledati dobro ili barem bolje ali ono šta mene gura nije izgled nego onaj osjećaj nakon treninga,kad znaš da si napravio nešto dobro za svoju psihu i tijelo.

                      Comment


                      • #41
                        Re: Pozdrav

                        Dali netko ima ili je čitao Sportsku prehranu od Nancy Clark?!šta mislite o knjizi ?ako ima netko neku drugu preporuku,prihvacan

                        Comment


                        • #42
                          Re: Pozdrav

                          Originally posted by staragarda View Post
                          ovaj program je odlican kompromis snage/mase pogotovo za pocetnika sa slabim liftovima...ako ti bench ode sa 70 kg na 110 biti ces veci...ako ti cucanj sa 80 kg ode na 150 biti ces veci...ako ti dl sa 120 kg ode na 220 biti ces veci...

                          https://www.muscleandstrength.com/wo...novice-workout
                          Nemam squat rack u gymu,sa kojom varijantom zanijeniti barbell squat a da je učinkovito i da ne odstupam od progresa?

                          I koju varijaciju dl-a raditi a da ne lupam sa sipkom o pod i da sam isto tako unutar programa,mali je gym i sve poslovnjaci pa me u petak opomenuli.

                          Tnx
                          Last edited by hitretz; 03-08-15, 00:56.

                          Comment

                          Working...
                          X