Announcement

Collapse
No announcement yet.

pozdrav od jeremije :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pozdrav od jeremije :)

    Bok ljudi

    Mario iz Zagreba, 37 godina… 182cm, 93kg
    Cilj: izgraditi prvo dovoljno kvalitetne mase, pa se riješiti ostatka nagomilanog sala…

    Nekad davno sam se bavio američkim nogometom i malo trenirao boks, a onda se zaredale dvije teže automobilske nesreće gdje su leđa najviše propatila i nakon toga došle godine i godine uredskog posla i dosta vremena sam provodio na službenom putu, u prilično nepravilnim i nepredvidivim intervalima. Leđa sam uspio uglavnom stabilizirati kiropraktičarima i vježbama, izdržajima i laganom girjom ojačati trup. Prehranom se skinuo sa 107kg većinom špeka na 93kg (ok, nisam nikad bio mali i mršav… iz osnovne škole sam sa 84kg izašao) pa sad mislim da sam u stanju odraditi kvalitetnije i kompletnije treninge, samo je slobodno vrijeme i dalje usko grlo.

    U teretanama nisam dugo bio, nego sam svoju radionu adaptirao u home gym. Tu je i dalje moja vreća za boks, bench, bučice, par šipki i 150-200kg utega. Počeo sam prije par mjeseci (koliko vrijeme dozvoljava, za sada samo 2x tjedno trening) sa osnovnim vježbama (deadlift, čučanj, potisci i bench) u kombinaciji sa 5-10 rundi laganog sparinga, a prva iduća investicija je svakako vratilo za zgibove, jer su leđa najviše atrofirala s vremenom. I možda neki squat rack.

    Eto… to je moja povijest bolesti i treninga Nadam se ovdje ugodnom druženju i pomnom isčitavanju vaših dugogodišnjih iskustava, a s vremenom se nadam i ja pokazati svoj napredak.

    pozz

  • #2
    Poz Mario i dobrodošao.

    Ubaci neka vučenja i veslanja, kažeš da su leđa najviše atrofirala.
    Last edited by kelly; 12-07-16, 12:41.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Poz.
      ono sto si odmah na pocetku naveo, "izgraditi dovoljno mis. mase"
      potrebna je definitivno kvalitetna prehrana, a onda nista manje i veoma kvalitetan trening da bi rastao.

      Sta znaci to da je slobodno vrijeme usko grlo?
      Sto radis?
      Online Transformacijski Specijalist:
      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
      ->
      http://www.fgfitness.uk
      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

      Comment


      • #4
        Konzultant za međunarodne projekte u jednoj IT firmi... opis posla me znači otprilike pola vremena drži u HR, pola van HR - bez nekog pravilnog rasporeda, vikendi, radni dani... Zato je slobodno vrijeme uvjetno pod upitnikom.

        Comment


        • #5
          Gdje god da ides mora postojat nekakava teretana u blizini i daily pass.
          Tim vise ako boravis i po hotelima, u sklopu sa njima vjeroj. ima neki fitness. =)
          Online Transformacijski Specijalist:
          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
          ->
          http://www.fgfitness.uk
          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

          Comment


          • #6
            Ma ima naravno, cak sam na domaća odsustva i vozio kofer sa 2x10kg bućicama, samo da se nesto odradi. Ali često dinamika puta spriječi kvalitetan trening kad budeš po cijele noći budan, samo da se rokovi stignu.

            Comment


            • #7
              Eto, dobro je da znas da ima. =)
              Di ima volje, ima i nacina... Bez ovoga prvoga ne ide nikako!
              Online Transformacijski Specijalist:
              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
              ->
              http://www.fgfitness.uk
              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

              Comment

              Working...
              X