Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predstavljanje

    Imam 50 godina i dolazim iz Zagreba. Visok sam 178 centimetara i težak sam 108 kilograma. Moj problem je što se vidi iz priloženog prekomjerna tjelesna težina- salo kojeg želim maknuti. Izgledam ko bačva nasađena na dva taburea. Neki put ne jedem skoro pa ništa,a neki put se obžderavam sa čokoladama,keksima,napolitankama, sladoledima, pizzom, ćevapima. Malo malo pa sam na dijetama. Bavio sam se sportovima, od 2000 godine sam išao u teretanu učestalo i došao na 78kg, pa se opet počeo debljati i održavao sam težinu na oko 85kg, ali sa smanjenim odlascima u teretanu. Na kraju sam završio na operaciji kralježnice... lumbalni dio...dva diska su mi skroz nestala,a tri su popucala i tu su mi ugradili čavle i štange, Sad mi je počeo odlaziti vratni dio kralježnice i opet trebam na operaciju...mjenjat će mi 3 kralješka...stari van...novi unutra. Htio bih se rješiti debljine i dovesti se u kakvu takvu formu prije operacije,a poslije operacije nastaviti s vježbama. Problem je u tome da kad nekome spomene sve te dijagnoze bježe od mene, tak da tražim nekoga za individualni trening. Idem u MOFIT na grupne programe spinning i pilates.. Tam sam vezan godišnjom članarinom.
    Ne želim odustati i ne želim se predati. . Ne želim se vraćati. Hoću ići naprijed i postići nešto za sebe zbog čega ću se osjećati bolje. Moj moto je iskoristi dan. Mogu to. Hoću to. Želim uspjeti. Ak se predam završit ću u kolicima,a to ne želim.Zato sam ovdje i treba mi mala pomoću vidu savjeta. Za početak naći nekoga za individualni trening da me tjera i nauči vježbati jer sam ono što sam znao sve zaboravio. Svi drugi savjeti su dobrodošli. Hvala

  • #2
    Poz i dobrodošao.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Pozdrav,
      dobrodosao!
      Online Transformacijski Specijalist:
      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
      ->
      http://www.fgfitness.uk
      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

      Comment

      Working...
      X