Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novi član

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novi član

    Pozdrav ekipa, evo da se predstavim. Imam 28 godina, od 4. do 17. godine sam bio profesionalni plivac, nakon toga par godina rukometaš. Uvijek je sve bilo super, dok se nisam krenuo naglo debljati, a nisam znao razlog. Nakon pretraga je utvrđeno da imam jaku alergiju na pšenicu. I stvarno, od nje se toliko napušem da je strašno. Ima tri miseca sam krenuo aktivno u teretanu, bazirajuci se na vježbe sa bucicama, sipkom... znaci vježbe di pokrecem cilu grupu misica, ne samo točno ciljane. Nadam se uspijehu... inace visina je 198cm težina 120kg, endomorf. Hvala na slusanju
    Last edited by Arter; 09-11-16, 09:47.

  • #2
    Dobrodošao.
    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      Dobrodošao.

      Aj da te naučim što znači profesionalni, plivač ili bilo što drugo. Profesionalac je onaj koji živi od toga što radi, a ne vjerujem baš da si sa 4 godine mlatio lovu od plivanja.

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Pozdrav, Arteru, i dobrodošao!

        Comment


        • #5
          kelly ne sa 4godine nisam , al jesam zadnjih 5 godina plivanja... a sad koliko se to može nazvat LOVOM to je druga prica, jer znamo svi koliko je koji sport placen kod nas

          Comment


          • #6
            dobrodosao na forum!
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment

            Working...
            X