Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav!

    Imam 20 godina, visok 182 cm težak 83,

    Student s malo slobodnog vremena i zbog faksa nisam poduže vrijeme ništa radio. Sad od drugog semestra imam više vremena pa sam planirao početi opet, a zaintrigirali su me ovi što rade samo bodyweight vježbe i kalisteniku ili ih kombiniraju s tegovima. O tom području nemam pojma, pa bi volio, ako se tko bavi time da mi da neke savjete kako s tim početi od nule, recimo kao potpunom početniku.

    Osim toga želio bih skinuti škembu i salo s prsa, nisu to neke velike masne naslage, pod majicom se ne vide, ali tu su i živciraju me. Budući da želim nabiti mišiće, je li bolje da za prvo vrijeme isključivo radim na njima, pa onda za par mjesec kad malo narastu početi skidati masti ili da usporedno radim jedno i drugo (tipa pola sata trake ili bickla svaki trening)?

    Hvala

  • #2
    Dobrodošao.


    Sve što te zanima imaš na forumu i portalu pa se baci malo na čitanje, kad pohvataš osnove onda ćemo rješavati detalje.
    Kao početnik ili povratnik možeš neko vrijeme istovremeno nabijati mišiće i skidati salo, odradiš prvo utege pa onda na brzo hodanje.
    Last edited by kelly; 12-02-17, 22:05.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Evo možeš odmah krenuti sa BW vježbama:

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Što se tiče vježbi i programa treninga imaš na forumu jako puno. Ono što će regulirati masne naslage je isključivo prehrana i suplementacija.

        Comment


        • #5
          Dobrodošao na forum!

          Comment


          • #6
            Bok,
            dobrodosao!!!
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment


            • #7
              bodyweight vježbe ako želiš graditi mišićnu masu neka ti budu 15-20% ukupnog volumena u treningu, ostalo utezi. ako želiš skinuti naslage sala tu će ti samo kuhinja pomoći

              Comment


              • #8
                razmišljam o uzimanju nekog wheya pa ako može neka preporuka koji je najbolji. Uzimao bih ga isključivo poslije treninga. I još me zanima uzrokuje li whey stvarno ispadanje kose ili je to mit?

                Comment


                • #9
                  Mozes pogledati na polleo stranici sto je trenutno dostupno i na akciji eventualno.
                  Ja bih ti preporucio my protein impact whey, vjeroj najprodavaniji whey kod nas.

                  Nadam se da je ovo sa kosom samo sala. =)
                  Online Transformacijski Specijalist:
                  Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                  Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                  Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                  Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                  ->
                  http://www.fgfitness.uk
                  GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                  Comment


                  • #10
                    Best buy po meni:

                    Impact Whey Protein® pruža preko 82 g proteina na 100 g praha (suha osnova), sadrži nizak udio laktoze i bogat je kalcijem. Izvrstan je izvor esencijalnih aminokiselina i sadrži najviše proporcije BCAA koje možemo naći u prirodnom proteinu.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment

                    Working...
                    X