Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav ekipa!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav ekipa!

    moje ime je Damir imam 19 godina , visok sam 194cm, i imam 97 kg .
    Cilj otvaranja mog racuna na ovoj stranici je da sudjelujem u razgovorima , novim ucenjima i drugim razmisljanjima ljudi kojima je isto bitan bodybuilding kao i meni.
    Bavim se sportom od malih nogu , trenirao sam kao mali košarku.
    Nakon prekida sa košarkom morao sam probati i druge sportove , (rukomet,nogomet,odbojku) u svemu sam se pokazao kao dobar ali mi ni to nije pricinjavalo neku radost kao dobro odradeni sklekovi i trbusnjaci (posto kao mali nisam imao mogucnost upisati se u teretanu a jako me privlacilo to.)
    Kad sam napunio 15 godina krenuo sam sa ozbiljnijim vjezbanjem, Uz moj odlazak u teretanu , trenirao sam i boks i tu je krenula transformacija.
    Imam osnovne sprave za vjezbanje kuci, ali to kad slucajno ne odem na trening iskoristim. Inace treniram u teretani , a u kuci samo kad se odmaram i u prolazu.
    Od svoje 15.godine treniram. Prije nego sam krenuo u teretanu imao sam 75 kg i bio sam 187cm visok. Sada sam 193cm i 97kg.
    Moji ciljevi su da napredujem dok sam živ u tom pravcu bodybuildinga i dozivotnog treniranja hehe

  • #2
    pozdrav i dobrodosao na forum
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Damire dobrodošao nam.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment

      Working...
      X