Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozz svima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Pozz svima

    Neznam ...mislim da bi 83-85 kg bilo taman sa nekih 10-11%masti ...nije bas za natjecanj e a niti bi bio ormar na nogama

    Comment


    • #17
      Re: Pozz svima

      hehe ja imam 90kg sa 170 visine, imaš me pod temom "Pava slike" i naravno imam nešto sala jbg.
      al nie ti tolko bitna težina ako na nju nemaš snage, opiši nam malo koliko kila na koj mišić dižeš s kojom vježbom, ako ti se da...
      a ko natjecatelj nečeš nikad izgledati ako ne uzmeš steroide, to ti nije nagovaranje ni navlačenje, to je stvarnost koju će ti vjerujem na ovom forumu mnogi i potvrditi.

      Comment


      • #18
        Re: Pozz svima

        Ćucanj-160 kg ,jedno ponavljanje
        mrtvo-175 kg,jedno ponavljanje
        Bench 125 kg,jedno ponavljanje
        Ramena, prednji-zadnji potisak sipkom ....sve oko 60-65 kg serije, .
        Ruke su mi boljka tak da mislim da bi na prsa i ramena mogo bar 10-15 % vise al mi triceps neda...jbg...
        Nije nesto al fakat sam cist, ne uzimam nikakve preparate ni steroide

        Comment


        • #19
          Re: Pozz svima

          Originally posted by deki baraba View Post
          Ćucanj-160 kg ,jedno ponavljanje
          mrtvo-175 kg,jedno ponavljanje
          Bench 125 kg,jedno ponavljanje
          Ramena, prednji-zadnji potisak sipkom ....sve oko 60-65 kg serije, .
          Ruke su mi boljka tak da mislim da bi na prsa i ramena mogo bar 10-15 % vise al mi triceps neda...jbg...
          Nije nesto al fakat sam cist, ne uzimam nikakve preparate ni steroide
          meni su ovo odlični rezultati!
          ma da sumnjam da ćeš ko natural dizat 250kg bench, osim ako prođe više godina staža u teretani, al to je teži put al ne i nedostižan, sam deri.
          čekaj da dođu iskusniji, što oni imaju reć na ovo...

          Comment


          • #20
            Re: Pozz svima

            Originally posted by deki baraba View Post
            u sabe nisam stavio grama bilo kojeg praska niti steroida ...
            Lažeš! U kolače ide prašak za pecivo, šećer u prahu a jedeš kolače. Pio si cedevitu, i to je prašak itd, itd...

            Šta je za tebe prašak? Nešto od čega rastu mišići.
            Nemoj to više govoriti jer ispadaš jako glup.

            Popio prašak ili pojeo meso isti k***** ako nisi znao.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #21
              Re: Pozz svima

              Originally posted by pava View Post
              meni su ovo odlični rezultati!
              ma da sumnjam da ćeš ko natural dizat 250kg bench, osim ako prođe više godina staža u teretani, al to je teži put al ne i nedostižan, sam deri.
              čekaj da dođu iskusniji, što oni imaju reć na ovo...
              Blebećeš gluposti!
              Da bi natural dizao 250 kg u benču trebalo bi mu jedno tisuću godina u teretani.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #22
                Re: Pozz svima

                Originally posted by kelly View Post
                Blebećeš gluposti!
                Da bi natural dizao 250 kg u benču trebalo bi mu jedno tisuću godina u teretani.
                da, i mislio sam da sam malo pretjerao s brojkom, hehe dobro zato si ti tu da me ispraviš!

                Comment


                • #23
                  Re: Pozz svima

                  pozz novom momku

                  Ja sam jednom sanjao da sam benčao 250kg.Jel se to računa?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Pozz svima

                    naprašili ste temu
                    To enjoy freedom we have to control ourselves

                    Comment


                    • #25
                      Re: Pozz svima

                      Evo sad ovako ...bogami jeste zadimili temu cak sam dobio kompliment da sam glup...ok mozda jesam. Kad sam spominjao prasak ,valjda svi znamo da postoje razni preparati i za snagu,eksplozivnost ,blabla.(mislm na legalne)priznali mi to ili ne oni djaluju. Na takve stvari sam mislio i ispricavam se ako sam nekoga uvrijedio.namam apsolutno nista protiv toga i da sam zadnjih gotovo 4 g bio u mogucnosti i ja bi isto koristio dodatke prehrani i nebi bio (kako ste me vec nazvali) natural. Samo sam na klopi samo zato sto sam zadnje vise od 4 g proveo trenirajuci u LEPOGLAVSKOJ KAZNIONICI ,HRVATSKIH PAVLINA 1. Trenirao sam u uvjetima kakvim vecina vas nemoze ni zamislit,po kisi,snijegu ,na -10 i +35.boreci se sa kojekakvima *****ima i narkomanima za klupu ili bucicu.zderao sam kojekakva sranja da ispunim proteinsku normu.kad ce ko odvas popit litru litru jogurta(0.9%mm) poslje treninga ?? Jeo sam nekad i po 5 -6 konzervi sardina na dan ,pio po 2l mlijeka,svaki fus koj sam napravio u radioni sam naplatio u tuni u konzervi .pun mi je ***** i tuna i sardine ,sva sreca pa je pila zatv. klopabila ok svaki dan je bilo mesa.svjezi sir mi je bio jos najukusnije sto sam mogao stavit u zeludac. Zime su mi razjebeale laktove i tetive na rukama ,nema preparata za zglobove nema vitamina(tek nedavno su ih dozvolili a sve sama njasra) .jedino kako si mozes pomoc je dobro se ugrijat a za to nemas vremena. Tak da mislim da sam da sam s obzirom na uvjete cist dobro ispo i svakako cu pocet uzimat preparate ....samo nikak nemogu skuzit kak da stavim sliku na profil ??????jbg u prdekani nisu zabranjeni samo preparati nema ni neta i itd

                      Comment


                      • #26
                        Re: Pozz svima

                        Originally posted by deki baraba View Post
                        samo nikak nemogu skuzit kak da stavim sliku na profil ?????
                        Odeš gore desno na Korisnička upravljačka ploča ili na Moje postavke i onda ti se pojavi sa lijeve strane stupac sa opcijama, tu pronađeš avatar i staviš.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #27
                          Re: Pozz svima

                          naturalci ili ti ga prirodni su i oni koj koriste praške, jedini koj nisu natural su oni koj su na steroidima jer su to kemije.
                          samo ako ćeš koristiti koj prašak prvo pitaj ovdje vjerujem da ćeš dobiti dobre preporuke!

                          Comment


                          • #28
                            Re: Pozz svima

                            Dobrodosao
                            Zanimljiva prica !
                            Malo si pretjerao u prijasnjim komentarima al sumnjam da te itko zelio uvrijediti.
                            With my fist in your face and your face on the floor

                            Comment

                            Working...
                            X