Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozz svima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozz svima

    Imam 29 g visok sam 175 i imam 81-85 kg variram i po 4 kg na mjesec. Treniram utezima vec cetiri godine i fakat dugo ne napredujem .promjenom treninga i prehrane samo skocim ili padne 3-4 kg. Volim teretanu inavukao sam se na zeljezo. Hehe ...al ovo stagniranje rezultata mi stvarno dize zivce

  • #2
    Re: Pozz svima

    Pozz i dobrodošao na ovom forumu ima ljudi koji će ti pomoći + imaš puno materijala za čitanje samo kopaj
    To enjoy freedom we have to control ourselves

    Comment


    • #3
      Re: Pozz svima

      Pozz

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Pozz svima

        napiši program prehrane!

        Comment


        • #5
          Re: Pozz svima

          Novi sam na ovim stranicama ....tak da bas i neznam st dalje ....???

          Comment


          • #6
            Re: Pozz svima

            Pozdrav stari, nema napretka u 4 godine? A bokte da je neznam kakva prehrana neki bi se napredak valjda trebao vidjeti...
            U svakom slucaju prehrana je 70% posla, sredi to pa ces cekati 4 mjeseca umjesto 4 godine do napretka

            Comment


            • #7
              Re: Pozz svima

              dobrodošao

              Comment


              • #8
                Re: Pozz svima

                Gle, rekao sam da 4 g treniram, za to vrijeme sam napredovo oko 12 kg a sad vec jedno vrijeme stojim na mjestu. O prehrani znam manje znam gotovo sve, al moram ti naglasit a sam do sad bio samo i samo na klopi...u sabe nisam stavio grama bilo kojeg praska niti steroida ...evo danas zavrsavam kuru kreatina i to mi je sve od dodataka.....stime da nisam nista osjetio kreatin ni na vagi a ni u snazi. Dakle samo "zganci" i "zeljezo".

                Comment


                • #9
                  Re: Pozz svima

                  Originally posted by deki baraba View Post
                  Gle, rekao sam da 4 g treniram, za to vrijeme sam napredovo oko 12 kg a sad vec jedno vrijeme stojim na mjestu. O prehrani znam manje znam gotovo sve, al moram ti naglasit a sam do sad bio samo i samo na klopi...u sabe nisam stavio grama bilo kojeg praska niti steroida ...evo danas zavrsavam kuru kreatina i to mi je sve od dodataka.....stime da nisam nista osjetio kreatin ni na vagi a ni u snazi. Dakle samo "zganci" i "zeljezo".
                  Onda neznam frend, nadam se da ce ti netko od iskusnijih clanova znati dati koji dobar savjet za dalje ...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pozz svima

                    Originally posted by deki baraba View Post
                    Gle, rekao sam da 4 g treniram, za to vrijeme sam napredovo oko 12 kg a sad vec jedno vrijeme stojim na mjestu. O prehrani znam manje znam gotovo sve, al moram ti naglasit a sam do sad bio samo i samo na klopi...u sabe nisam stavio grama bilo kojeg praska niti steroida ...evo danas zavrsavam kuru kreatina i to mi je sve od dodataka.....stime da nisam nista osjetio kreatin ni na vagi a ni u snazi. Dakle samo "zganci" i "zeljezo".
                    Pa očito radiš nešto krivo. Ja imam puno manje staža od tebe, pa sam napredovao za 28 kila.Napiši program, prehranu itd pa cemo ti pomoci.
                    "Your body is your biggest artwork."

                    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pozz svima

                      Gle, rekao sam da 4 g treniram, za to vrijeme sam napredovo oko 12 kg a sad vec jedno vrijeme stojim na mjestu. O prehrani znam manje znam gotovo sve, al moram ti naglasit a sam do sad bio samo i samo na klopi...u sabe nisam stavio grama bilo kojeg praska niti steroida ...evo danas zavrsavam kuru kreatina i to mi je sve od dodataka.....stime da nisam nista osjetio kreatin ni na vagi a ni u snazi. Dakle samo "zganci" i "zeljezo".

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pozz svima

                        Nemam neki plan prehrane ,jedem ono najbolje sto mogu izvuc tokom dana. Jedem s aka 2.5-3 sata 6-7 puta dnevno ,prvi obrok mi je u 6 ujutro. Za dorucak ne biram previše uglavnom pocistim ono sto je na raspolaganju u frizideru ,jaja .mlijeko,piletina od sinoc i tako ako nema nista od toga onada se natovarim kruha i eurokrema....boli me k. to mi je jedini obrok kad se najedem do sita. Dalje tokom dana gledam da mi je svaki obrok meso sto se tice ugljikohidrata tu je riza, grasak,mrkva,krumpir mada ga izbjegavam koliko mogu ,zitarice, i za veceru oko 300 g svijezeg sira sa 5-6 zlica zobenih pahuljica.... Kad radim noge onda isto ne biram natovarim se svakakvim smecem prije treninga

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pozz svima

                          moraš gledati na to da dnevni unos proteina je 2g na 1kg tjelesne težine! znači na 100kg tjelesne težine 200g proteina.
                          svježi sir ovisi koj, nisu svi isti. zdenkin od 500g, ima 18g proteina na 100g, dok dukatov ima 12g proteina na 100g.
                          moraš gledati po hrani koliko što ima proteina, ugljikohidrata, masti i kaloria i prema tome slagati jelovnik!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pozz svima

                            Sve je to meni jasno i se ja to znam racunam svaku kaloriju i unosim nekad cak i vise od 2 g al jednostavno
                            nejde ako pojacam ugljikohidrate onda se debljam a ako smanjim onda izgubim na misicnoj masi .sta se tice prehrane znam sve ...mislim da je stvar u tome da sam sa klopom napravio sve sto se da i da trebam pocet koristit dodatke prehrani ,al opet ne zelim neku preveliku masu i da imam 90 i kusur kila na moju visinu mi je dovoljno i ovo sto sad imam samo onda bi trebao jos stavit eno 5 kg misica i otopit toliko masti da bi bio zadovoljan...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pozz svima

                              Originally posted by deki baraba View Post
                              Sve je to meni jasno i se ja to znam racunam svaku kaloriju i unosim nekad cak i vise od 2 g al jednostavno
                              nejde ako pojacam ugljikohidrate onda se debljam a ako smanjim onda izgubim na misicnoj masi .sta se tice prehrane znam sve ...mislim da je stvar u tome da sam sa klopom napravio sve sto se da i da trebam pocet koristit dodatke prehrani ,al opet ne zelim neku preveliku masu i da imam 90 i kusur kila na moju visinu mi je dovoljno i ovo sto sad imam samo onda bi trebao jos stavit eno 5 kg misica i otopit toliko masti da bi bio zadovoljan...
                              po ovom što si napisao želiš izgledati kao probuilder, a to tako neide il ćeš bit velik i jak al ćeš imati malo sala il ćeš bit mršaviji ali definiraniji to ti je natural. ako hoćeš bit velik jak i definiran ko profibuilder moraš znati da su svi oni na steroidima.

                              Comment

                              Working...
                              X