Announcement

Collapse
No announcement yet.

KAKO SKINUTI SALO? Kako dobiti mišićnu definiciju?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: KAKO SKINUTI SALO? Kako dobiti mišićnu definiciju?

    BMI ne govori puno, niti je pravo mjerilo ičega, na isti BMI možeš imati BF 10% a možeš i 30%...ako ti misliš da tebi pašu UH onda ih jedi, samo većini je suprotno.
    Ljudsko tijelo sastoji se od puno vode i malo proteina i masnoća, a UH se koriste samo za energiju, zato je besmisleno trpati se sa UH.
    Ima puno forumaša kojima se smanjio BF kad su smanjili unos voća itd...
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #32
      Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove

      ljudi ovako dali bi trebao raditi trbušnjake za potkožno salo i sto trebam tocno jesti i sto topi potkožno salo i dajte mi neki primjer hvala unaprijed

      Comment


      • #33
        Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove

        Originally posted by hulk20 View Post
        ljudi ovako dali bi trebao raditi trbušnjake za potkožno salo i sto trebam tocno jesti i sto topi potkožno salo i dajte mi neki primjer hvala unaprijed
        Nemoze tocnije:
        -budi u kalorijskom deficitu
        -radi aerobne i anaerobne treninge (nakon treninga sa utezima 20ak minuta cardio ili ujutro na prazan zeludac)
        -prati makronutrijente i kalorijski unos svakodnevno
        -imaj strpljenja, nista nije preko noći

        Sretno
        https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
        http://instagram.com/dinc_94
        http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
        myprotein code: MP24017174

        Comment


        • #34
          Re: KAKO SKINUTI SALO? Kako dobiti mišićnu definiciju?

          Originally posted by Carl Wind View Post
          dakle kako objasnjavas da sam u mjesec dana otkad ne pijem tablete izgubio sa 97 kg na 92 kg kg ,na 190 cm ,a jedem skoro 4000 kalorija ,kao ljudi od 140 kg ?! kako to objasniti ,ugljikohidrate jedem 80 posto kalorija i više ponekad ...a snaga mi je ostala ista iako treniram teretanu samo 1 put tjedno i samo plivam i udaram vrecu ...
          Zato jer si u kalorijskom deficitu i tu je prici kraj. Evo ja imam 74kg pa mi je odrzavanje na 3500 pa se ne ku*cim svakim postom na forumu da jedem 3800kcal i da unosim od toga 80-90g masti. Sad ces pitat za izgled i salo pa da ti olaksam. Nikad bolji, napredak iz dana u dan. Eto... prestani vise svakom pocetniku uljetat u je*enu temu i izmjesat mu sve sto je procitao do sad, a ionako mu nista nije jasno. Takva sranja pisi u svojoj temi.
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • #35
            Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove

            Originally posted by hulk20 View Post
            ljudi ovako dali bi trebao raditi trbušnjake za potkožno salo i sto trebam tocno jesti i sto topi potkožno salo i dajte mi neki primjer hvala unaprijed
            Salo tope čučanj i mrtvo dizanje uz kalorijski deficit.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #36
              Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

              mozda me ne razumjete hvala vama na svemu dali od prehrane ne znam posni sir kuhana piletina i nesto slicno dali to deblja stvara salo
              oi dali cu preko trbusnjaka skinuti tu potkožnumast i hvala na svemu uvaprijed

              Comment


              • #37
                Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

                Originally posted by hulk20 View Post
                mozda me ne razumjete hvala vama na svemu dali od prehrane ne znam posni sir kuhana piletina i nesto slicno dali to deblja stvara salo
                oi dali cu preko trbusnjaka skinuti tu potkožnumast i hvala na svemu uvaprijed
                Ti ne razumeš...

                Ne deblja hrana, nego višak unešene hrane koju organizam ne iskoristi...

                Trbušnjacima vežbaš mišiće i trošiš kalorije... Vežbanje mišića samo po sebi ne skida salo... Salo skida kalorijski deficit, koji ćeš postignuti lakše, ako pored dijeti i vežbaš i time dodatno trošiš kalorije.
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • #38
                  Re: KAKO SKINUTI SALO? Kako dobiti mišićnu definiciju?

                  Youtube: 3dmj pyramid
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • #39
                    Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

                    dobro kažeš samo me zanima dali je to istina da rađenje trbušnjaka stvarno djeluje na salo i ostaloh djelova tjela i sot se tice treniga imam i nemam vremena nekad dođem slomljen iz posla pa se mislim to je i neka vrsta treniga jer radim fizicki posao u 3maju kao cistac na brodu bacanje željeza dizanje tereta i tako ali u svemu tome ako imam vremena treniram ako ne nista ali mogli bi složiti mi jedan program treniga za mišice i trbuh

                    Comment


                    • #40
                      Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

                      salo gubis prehranom i vjezbanjem. vjezbanjem cijelog tijela. Ako mislis dnevno napraviti 5000 trbusnjaka a nastaviti sa prehranom kao do sada nece biti puno koristi. smanjiti hranu, jesti zdravije, smanjiti UH, pojacati vjezbanje (time aktiviras rast misica i pojacavas utrosak kalorija) samim time i kalorijski deficit i kroz par mjeseci ce biti vidljivih rezultata. nitko ti nece djabe ovdje ici pisati program prehrane i vjezbanja. Imas dosta toga na internetu. koristi google i sve ces naci

                      Comment


                      • #41
                        Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

                        Originally posted by hulk20 View Post
                        dobro kažeš samo me zanima dali je to istina da rađenje trbušnjaka stvarno djeluje na salo i ostaloh djelova tjela i sot se tice treniga imam i nemam vremena nekad dođem slomljen iz posla pa se mislim to je i neka vrsta treniga jer radim fizicki posao u 3maju kao cistac na brodu bacanje željeza dizanje tereta i tako ali u svemu tome ako imam vremena treniram ako ne nista ali mogli bi složiti mi jedan program treniga za mišice i trbuh
                        Odgovor je NE na sva tvoja pitanja.
                        Originally posted by madmax22
                        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                        Originally posted by jocker77
                        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                        Originally posted by Hajduk
                        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                        Comment


                        • #42
                          Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

                          Originally posted by hulk20 View Post
                          samo me zanima dali je to istina da rađenje trbušnjaka stvarno djeluje na salo
                          Prijatelju trollaš, ponavljaš isto pitanje nekoliko puta a već si dobio odgovor:

                          http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post988757
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #43
                            Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

                            Originally posted by hulk20 View Post
                            dobro kažeš samo me zanima dali je to istina da rađenje trbušnjaka stvarno djeluje na salo i ostaloh djelova tjela i sot se tice treniga imam i nemam vremena nekad dođem slomljen iz posla pa se mislim to je i neka vrsta treniga jer radim fizicki posao u 3maju kao cistac na brodu bacanje željeza dizanje tereta i tako ali u svemu tome ako imam vremena treniram ako ne nista ali mogli bi složiti mi jedan program treniga za mišice i trbuh
                            e, nemoj s tom pričom kako radiš i nemaš vremena... Nisi ti jedini ovde koji radi izdržava familiju, ima takvih dosta, pa treniraju bez obzira na to...

                            Ako stvarno ne stižeš da treniraš, onda sredi prehranu... Ne možeš da spavaš i da jedeš kao stoka, a da ne budeš debelo krme...
                            Znači dijeta, prika... Izbaci hleb, izbaci šećere, izbaci alkohol, smanji obroke, pa ćeš videti kako može da se smrša...

                            Mada me čudi da radiš fizički posao, a da si debeo... Znači da se satireš od hrane i alkohola...
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • #44
                              Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

                              Dača ne znas ti kako se ovdje radi u brodogradilistu

                              7h dizanje/doruack - kruh + zimska/čajna + 2-3 kratke prije posla
                              8h pocinje posao - 2 pive
                              10.30h - marenda - pola kruha + 50dag parizera + 2 pive (nekad i dvije kratke)
                              do 13h se puno radilo pa ajde da popijemo jos 3-4 pive
                              15h kraj radnog vremena - idemo na jos 2 pive prije nego odem ženi doma
                              Originally posted by madmax22
                              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                              Originally posted by jocker77
                              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                              Originally posted by Hajduk
                              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                              Comment


                              • #45
                                Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

                                hvala svim na svemu sto se tice prehrane ne jedem puno kad mogu kupim nesto kvalitetnije i to je ok i jos jedno ne pijem ne pusim uopce nepijem ne podnosim ni pivo ni nikakav alkohol
                                neuk sto se tice brodogradnje ja sam privatnik nema ti toga kod mene radim od 6 do 15 ako ima vise ostanem cak do osam sati navecer mi stvarno radimo i nas posao je mukotrpan ali bez obzira nažem tu i tamo trenirati i jos jedaput hvala svim pocinjem s programom odmah dača kelly hvala svima

                                Comment

                                Working...
                                X