Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

    gledo sam malo prije neki dokumntarac o najtezim zatvorima na svijetu i primjetio kako tamo ekipa vjezba i da su stvarno uspjesni.. (nabildani, dobro izgradeni) pa mi nikako nije jasno kako je to moguce? mislim hrana im je za rac, suplementi nikakvi, neki cak niti teretane nemaju vec samo one "sprave" (cijevi) ko sto ima na bundeku i jarunu.. ako je neko gledao hanibala na jubitou zna kaj pricam, ko nije neka pogleda, linko sam

    nije mi jasno.. molim objasnjenje

  • #2
    Re: trening u zatvoru

    Ne mora znaciti da im je hrana za rac, i oni su ljudi moraju zivjeti nekako. Sto se tice teretane, jedan zatvorenik je jednom pricao kako su to vecinom sve velike kilaze vec namjestene da se ne bi mogli tegovi iskoristiti u neke druge svrhe, ako se razumijemo
    I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

    Comment


    • #3
      Re: trening u zatvoru

      Uglavnom ti zatvorenici nisu došli žgoljavi u zatvore pa uglavnom samo održavaju masu. Možeš mi reći koj si dokumentarac gledao?

      Comment


      • #4
        Re: trening u zatvoru

        gledo sam h 10-ak, ako te zanima pocni sa ovime mislim da sam taj prvi pogledo http://www.youtube.com/watch?v=rydhZIBAp4A a dalje klikci samo desno pod recommend


        al sta je da je, ovi zatvori i nisu toliko strasni.. guantanamo je definitivno no1 najtezi zatvor, taj je sada zatvoren.. sta su tamo ljudima radili to je nenormalno... onda ima ruskih i meksickih uzasnih zatvora... ovaj iz ovog prvog videa je hotel sa 5 zvijezdica

        Comment


        • #5
          Re: trening u zatvoru

          U zatvor se sve da svercat,ekipa je na svemu i svacemu od kemije

          Comment


          • #6
            Re: trening u zatvoru

            hmmm...to sam se i ja oduvijek pitao...mi na slobodi jedva postižemo rezultate sa 7 dnevnih obroka,suplementima i redovitim treninzima u teretani,a ovi u ćorci s tri dnevna obroka i bez suplemenata postaju mrcine u relativno kratkom roku bez obzira na steroide jer su i oni beskorisni bez pravilne prehrane...mislim da je bespotrebno razbijat glavu time dali si danas unio u sebe dovoljno kalorija ili nisi kad pogledaš kakvi ljudi postaju u zatvoru..

            Comment


            • #7
              Re: trening u zatvoru

              mozda zbog bioritma. spavaju u u tocno vrijeme, jedu svaki dan u isto vrijeme, vjv i treniraju..

              a i ne trose oni neke velike kalorije.. ono bazalni + taj trening, i to je to po meni.

              s vremenom im se od ljencarenja i neaktivnosti i bazalni snizi, pa im je mozda manje kalorija potrebno za suficit i rast.
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • #8
                Re: trening u zatvoru

                A šta drugo moraju radit u zatvoru osim spavat i trenirat ,i to šta je reka kolega jelo uvijek u istu uru ,nemaju drugih briga ,znaju da će još 10 ak godina tu ležat,mogu sigurno dat i više od 300 posto ,jer im je to jedini ispušni ventil.
                Menky je napisao...
                Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                Comment


                • #9
                  Re: trening u zatvoru


                  :P
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • #10
                    Re: trening u zatvoru

                    Originally posted by robertost View Post
                    A šta drugo moraju radit u zatvoru osim spavat i trenirat ,i to šta je reka kolega jelo uvijek u istu uru ,nemaju drugih briga ,znaju da će još 10 ak godina tu ležat,mogu sigurno dat i više od 300 posto ,jer im je to jedini ispušni ventil.
                    upravo tako. A i hrana im možda nije ukusna ali je svakako izbalansirana i nije junk.
                    Znoj štedi krv

                    Comment


                    • #11
                      Re: trening u zatvoru

                      Većina dokumentaraca o ovoj temi daje krivu sliku jer ljudi misle oni su došli u zatvor i nabildali se i postali zvjeri, a naravno da nije tako nego većina njih sigurno trenira godinama pa sad "održavaju" tijelo...

                      Comment


                      • #12
                        Re: trening u zatvoru

                        -odrzavaj ga ti ako nemas hrane potrebne...nemore se odrzavati 5-10 god daj daj! nego i tamo ima ''mafije'' dobiju i oni suplemente i hranu potrebnu!

                        Comment


                        • #13
                          Re: trening u zatvoru

                          Originally posted by ibro10 View Post
                          -odrzavaj ga ti ako nemas hrane potrebne...nemore se odrzavati 5-10 god daj daj! nego i tamo ima ''mafije'' dobiju i oni suplemente i hranu potrebnu!
                          Mislim da su im suplementi zadnje na pameti ,kad će tu ležat 30 godina ,mogu eventualno nać dečka u zatvoru hahaha....Gleda sam ovaj čitav dokumentarac hbo sa linka 45 minuta,tip onaj šta slika ubija 3 ljudi,pa to istetovira na rame i ruku.Najfascinantnije je to šta je njegova majka ga skompala sa onom curom ,i to odlična cura i ona se u njega zaljubila ,šta da čovik kaže osim da ni ona nije normalna ...Još je najluđe kaže ljudi se sigurno čude zbog razlike u godinama 34-25 hhahah a to šta je ubija 3 ljudi ništa joj bolesna svita...
                          Menky je napisao...
                          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                          Comment


                          • #14
                            Re: trening u zatvoru

                            Originally posted by robertost View Post
                            Mislim da su im suplementi zadnje na pameti ,kad će tu ležat 30 godina ,mogu eventualno nać dečka u zatvoru hahaha....Gleda sam ovaj čitav dokumentarac hbo sa linka 45 minuta,tip onaj šta slika ubija 3 ljudi,pa to istetovira na rame i ruku.Najfascinantnije je to šta je njegova majka ga skompala sa onom curom ,i to odlična cura i ona se u njega zaljubila ,šta da čovik kaže osim da ni ona nije normalna ...Još je najluđe kaže ljudi se sigurno čude zbog razlike u godinama 34-25 hhahah a to šta je ubija 3 ljudi ništa joj bolesna svita...
                            nema početka ni kraja rečenice

                            Comment


                            • #15
                              Re: Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

                              Ispravit ću samo za tebe !!!!!!
                              Menky je napisao...
                              Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                              Comment

                              Working...
                              X