Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

    a jeste natrkeljali svega i svaćega...

    prije par godina je na HTV-u bio dokumentarac "Tupilo" redatelja Dražena Majića.

    Radi se o dečku iz Zagreba koji je "spletom okolnosti" završio u Lepoglavi na 10 god.
    Uglavnom tipična priča. Lik se doveo u red maksimalno. Znam isto par ljudi koji su bili unutra i svi su se vratili se 10 - 15 kg više.
    Samo je pitanje kako će ih rasporediti.

    Oni većinom na slobodi vode neuredan život. Droga, alkohol, duge noći i tko zna šta sve ne...
    I onda odjednom jedu redovito, kad ne jedu mogu vježbati i rekreirati se, kad ne rade to onda se odmaraju.
    Pa di neće napredovat??

    Nadalje, bila je prikazana ta teretanica u Lepoglavi, znam da nije bilo ništa ekstra, ali nije bilo niti loše. Vani je na otvorenom ispod nadstrešnice.
    Tražio sam po netu dokumentarac ali ga ne mogu naći
    Znoj štedi krv

    Comment


    • #32
      Re: Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

      U zatvoru vode uredan život spava jede trenira uvijek u isto vrijeme. Život na slobodi je neuredan npr. meni u školi je problem jedan tjedan škola ujutro drugi po podne, zato mi je svaki obrok svaki tjedan u drugo vrijeme. Treninzi isto, kada bi svaki dan sve radio u isto vrijeme rezultati bi bili bolji.

      Comment


      • #33
        Re: Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

        Mislin da bi oni svi minjali uredan zatvorski zivot za neurednu slobodu...

        Comment


        • #34
          Re: Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

          to svakako, ali postoji ona izreka:

          when in Rome do as the Romans do
          Znoj štedi krv

          Comment


          • #35
            Re: Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

            Ukucajte na youtube powerlifting in prison
            Menky je napisao...
            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

            Comment

            Working...
            X