Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

    zanimljiva tema
    i meni je to puno puta palo na pamet

    Comment


    • #17
      Re: trening u zatvoru

      Originally posted by Ant0ni0 View Post
      Većina dokumentaraca o ovoj temi daje krivu sliku jer ljudi misle oni su došli u zatvor i nabildali se i postali zvjeri, a naravno da nije tako nego većina njih sigurno trenira godinama pa sad "održavaju" tijelo...
      koje ti gluposti pricas znam bar 10 ljudi koji su prije zatvora bili mrsavi bez minimalno razvijenih misica i nakon toga su
      dosli razvijeni ko da su po teretanama bili bar 2-3 godine. a u vezi hrane pa imaju kantine u kojima mogu kupovat razne gluposti a za glavne obroke imaju vecinom zdravu hranu
      Last edited by 19th50; 09-11-12, 08:43.

      Comment


      • #18
        Re: trening u zatvoru

        Originally posted by 19th50 View Post
        koje ti gluposti pricas znam bar 10 ljudi koji su prije zatvora bili mrsavi bez minimalno razvijenih misica i nakon toga su
        dosli razvijeni ko da su po teretanama bili bar 2-3 godine. a u vezi hrane pa imaju kantine u kojima mogu kupovat razne gluposti a za glavne obroke imaju vecinom zdravu hranu
        Ime i prezime, te slike transformacija stavi! ODMAH!

        Comment


        • #19
          Re: Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

          Ono što znam iz prakse je da menije po zatvorima sastavljaju nutricionisti...znači, maksimalno je izbalansirana...ali to svakako nije dovoljno za takav izgled....
          I know i can be what i wanna be,
          if i work hard at it,
          i'll be where i wanna be
          i know i can, i know i can <3

          Comment


          • #20
            Re: Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

            odoh ja opljačkat banku da u zatvoru postanem zvijer..kad izađem još ću imat brdo love za suplemente..

            Comment


            • #21
              Re: Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

              Dovoljno je vidjeti zatvorenike po novinama kako izgledaju: Jadno, mršavo i ispijeno, a kamoli da se netko onda nabilda samo u zatvoru.
              Ali dobro, zato jedva čekam da dragi 'Ajdukovac pošalje transformacije jer ipak poznaje najmanje 10 zatvorenika koji su se nabildali u zatvoru... Aha... Veselim ih se vidjeti!

              Comment


              • #22
                Re: Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

                ja imam frenda bio je u zatvoru godinu dana.. otišto tamo mršav.. vratio se sa 30kg više.. vene po rukama buralno.. pa mi prićo da im je tamo dostupno sve i svašta.. a da ne govorim za hranu.. 3 obroka dnevno.. i to ne bilo kakva.. plus dva međobroka.. reko odo i ja malo u zatvor
                Originally posted by darios
                pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                Comment


                • #23
                  Re: Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

                  steroidi su jedino logicno objasnjenje...

                  da osobno zavrsim iza resetaka testirao bi izdrzljivost i granice svoga tijela na sterodima....
                  pa i najgori zavrsetak nije los...
                  There is a price to pay for everything you gain.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

                    Ljudi ako imate te prijatelje koji su dobili 30kg u zatvoru onda ih pitajte kako da i mi ovdje kod kuće dobijemo takve rezultate, imamo dostupne sve suplemente a i ilegalne sitnice... trebali bi mi barem dio tih rezultata dobiti.

                    Da mi netko ko je dobio 30 kg u zatvoru slozi program i prehranu toga bi se držao sigurno. Jer je dobio bolje rezultate nego mi na slobodi.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

                      Originally posted by arianko View Post
                      Ljudi ako imate te prijatelje koji su dobili 30kg u zatvoru onda ih pitajte kako da i mi ovdje kod kuće dobijemo takve rezultate, imamo dostupne sve suplemente a i ilegalne sitnice... trebali bi mi barem dio tih rezultata dobiti.

                      Da mi netko ko je dobio 30 kg u zatvoru slozi program i prehranu toga bi se držao sigurno. Jer je dobio bolje rezultate nego mi na slobodi.
                      ako bi ti ista od njega trebalo onda broj lika od kojeg nabavlja steroide, ostalo manje-vise...
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • #26
                        Re: Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

                        Originally posted by Hamzzza View Post
                        ako bi ti ista od njega trebalo onda broj lika od kojeg nabavlja steroide, ostalo manje-vise...
                        Barem bih znao da to jesu steroidi a ne da mi netko podvali vitamine umjesto steroida ...

                        Comment


                        • #27
                          Re: Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

                          pa sumnjam da se tamo itko drzi propisanih kura..mozda tamo uzmaju gram dva testa tjedno..na ko zna koliko dugo..ionako ih je puno tamo narkomani..pa bolje da uzimaju steroide nego neku drogu..
                          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                          Youtube:

                          Primjer treninga snage/hipertrofije
                          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                          Sve o prehrani
                          Sve o treningu

                          Comment


                          • #28
                            Re: Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

                            Originally posted by staragarda View Post
                            pa sumnjam da se tamo itko drzi propisanih kura..mozda tamo uzmaju gram dva testa tjedno..na ko zna koliko dugo..ionako ih je puno tamo narkomani..pa bolje da uzimaju steroide nego neku drogu..
                            jest da se slabo razumijem u ne-natural trening al poprilicno je logicno da je ovo tacno

                            duge kure, nikakav PCT ili pauze - samo rokaj

                            i da, to + ishrana + odmor + trening = veliki momci, sto da ne
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #29
                              Re: Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

                              Pa zapravo se oni u zatvoru nemaju razloga bojati kure, koriste sigurno manje doze ali duže traje kura. Baš ih briga što neće moći jeb*t itd jer ionako u 15-20 godina nemaju ni koga. Ako dobije i osip baš ga briga kada bude slobodan nestat će i osip. Kada se maknu s kure nastave trenirati održavaju masu i sve je super.

                              Comment


                              • #30
                                Re: Trening u zatvoru: ekipa vjezba, stvarno su nabildani - kako je to moguce?

                                Originally posted by arianko View Post
                                Ljudi ako imate te prijatelje koji su dobili 30kg u zatvoru onda ih pitajte kako da i mi ovdje kod kuće dobijemo takve rezultate, imamo dostupne sve suplemente a i ilegalne sitnice... trebali bi mi barem dio tih rezultata dobiti.

                                Da mi netko ko je dobio 30 kg u zatvoru slozi program i prehranu toga bi se držao sigurno. Jer je dobio bolje rezultate nego mi na slobodi.
                                Prijatelju, zbog tih sitnica se i završi u zatvoru

                                I onda krenu priče o tuširanju i "pao mi je sapun na pod" sheme... em ti je dosadno, godinama zatvoren tu, mora se "začinit" boravak, kako sebi tako i njima. Još kad vide nabildanog tipa.. (No homo.)
                                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                                Comment

                                Working...
                                X