Announcement

Collapse
No announcement yet.

suplementi i namirnice iz dm-a...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • suplementi i namirnice iz dm-a...

    Imam 16 godina 176cm i 63,5 kg trener u teretani kaze da ne uzimam suplemente (whey isolate) pa sto vi mislite, i da vidim da mnogo ljudi uzima mnoge stvari iz dm-a pa me zanima sto da uzmem i zasto sluze ti proizvodi?

  • #2
    Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

    Originally posted by HeXzo View Post
    Imam 16 godina 176cm i 63,5 kg trener u teretani kaze da ne uzimam suplemente (whey isolate) pa sto vi mislite, i da vidim da mnogo ljudi uzima mnoge stvari iz dm-a pa me zanima sto da uzmem i zasto sluze ti proizvodi?
    hmmm pa sampon sluzi za prenje kose,parfem da fino mirise,wc papir???? to ziher znas i sam.... salim se...pa naravno nisi napisao na sta mislis..ima hrpa stvari u dm koja se moze koristit u bb...
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • #3
      Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

      haha trenutno sam u fazi mase ,cuo sam da uzimaju glukozu i druge proizvode pa ne znam koji bi mi i kako pomogli

      Comment


      • #4
        Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

        Originally posted by HeXzo View Post
        haha trenutno sam u fazi mase ,cuo sam da uzimaju glukozu i druge proizvode pa ne znam koji bi mi i kako pomogli
        pa puno njih uzima dex iz dm,a za recimo whey nisam siguran koje imaju i to je u proncipu najbolje uzet u specijaliziranim trgovinama kao npr ova tu na forumu-....
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #5
          Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

          Originally posted by HeXzo View Post
          Imam 16 godina 176cm i 63,5 kg trener u teretani kaze da ne uzimam suplemente (whey isolate) pa sto vi mislite, i da vidim da mnogo ljudi uzima mnoge stvari iz dm-a pa me zanima sto da uzmem i zasto sluze ti proizvodi?
          SVakakvih trenera danas... kreteni

          Comment


          • #6
            Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

            Originally posted by HeXzo View Post
            Imam 16 godina 176cm i 63,5 kg trener u teretani kaze da ne uzimam suplemente (whey isolate) pa sto vi mislite, i da vidim da mnogo ljudi uzima mnoge stvari iz dm-a pa me zanima sto da uzmem i zasto sluze ti proizvodi?
            Jel ti onda barem rekao da ne piješ i coca colu?
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

              fitness treneri pljuju suplemente.više me ništa ne čudi.ovaj svijet ide u k..

              Comment


              • #8
                Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

                Ne trebate osudivat na temelju toga sto neko kaze... napisao je da mu je reko da ne uzima (vjerojatno je mislio da mu ne treba) ... zas bi neki trener preporucio decku od 16 god proteine cim pocne trenirati? To uopce ne bi bilo potrebno jer bi najvjerojatnije bacio novce...treba mu rec da jede puno... ne razmisljaju svi neiscitani mozgovi kao sto razmisljaju vasi koji ste citali teme i teme na forumu...prodao sam proteine tj prosljedio moglo bi se rec prije 3 mj svakom po pola kile(Decki 16 god) ... sredio sam im popust ugl iii evo do dan danas svako je potrosio po mjericu i pol(na pocetku je bilo--> sad cemo se napumpat ko ti) nisu jeli(makar sam im govorio da jedu... al kj ce jest imaju 30g PROTEINA !!!!!!?? logicno) i ostali su isti na kilazi (61-2 kg) do dan danas su prodali za kutiju cigareta
                https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                Instagram: @shredded_dario

                Comment


                • #9
                  Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

                  Ma uzalud meni ovo sve kad moja (zatucana) mama kao i sve ostale danasnje mame vjeruju kako ce me proteinski prasak usmrtiti nekim magicnim nacinom i takodjer kaze tko zna sta oni stavljaju u njih , dok ona pusi cigarete i govori kako je to potpuno zdravo

                  Comment


                  • #10
                    Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

                    Originally posted by HeXzo View Post
                    Ma uzalud meni ovo sve kad moja (zatucana) mama kao i sve ostale danasnje mame vjeruju kako ce me proteinski prasak usmrtiti nekim magicnim nacinom i takodjer kaze tko zna sta oni stavljaju u njih , dok ona pusi cigarete i govori kako je to potpuno zdravo
                    Pa za cigarete bar svi znaju što "stavljaju u njih"
                    Simplify.

                    There are no shortcuts to any place worth going.

                    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                    HARDER.


                    Comment


                    • #11
                      Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

                      Originally posted by gavranka View Post
                      Pa za cigarete bar svi znaju što "stavljaju u njih"
                      ne, ne to samo moja mama zna

                      Comment


                      • #12
                        Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

                        U pravu je tvoj trener. Ponukan farmaceutskim propagandama samo ćeš bacit novac u vjetar. Proteina ima u ogromnim količinama i vrstama u svakodnevnoj ishrani. Današnjim načinom života i ishranom nemoguće je dovesti tijelo do nedostatka proteina.

                        Obogati tijelo prirodnim mineralima, vitaminima i omega mastima koji također imaju jaku ulogu u razgradnji mišića, a koji ti za razliku od proteina fale. (kalcij, magnezij, vitamin D, omega 3 ..........)

                        http://www.centar-zdravlja.net/zdrav...e-misice/3558/
                        http://www.novi-svjetski-poredak.com...kracuje-zivot/
                        http://www.novi-svjetski-poredak.com...etalima-i-msg/

                        Comment


                        • #13
                          Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

                          Kraljino, nisi upravo linkao novi-svjetski-poredak na bodybuilding forum...
                          Originally posted by magarac
                          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                          dzaba mu sve

                          Comment


                          • #14
                            Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

                            Originally posted by Dida View Post
                            Kraljino, nisi upravo linkao novi-svjetski-poredak na bodybuilding forum...
                            Buraz gledam i cudim se.. ali kontam da nije neka zafrkancija pa da ne odlijepim i sve trazim jednu recenicu u kojoj pise da se sale

                            Comment


                            • #15
                              Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

                              Zbog velike toksicnosti izaberite protein zelatina ali jer ima 7 grama proteina po zlicici ali i tu ima opasnih materija takoda je najbolji kvasac ..hahahahahahahahahahahaha

                              Comment

                              Working...
                              X