Announcement

Collapse
No announcement yet.

suplementi i namirnice iz dm-a...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

    ej ljudi....novi svjecki poredak.....prihvatite istinu napokon...bobby sanda i ja cemo napravit cijeli album o tome......(makar je bobby coffay izbacio i benda jer je ova bio neugoda tako da trazimo prvo gitaristu sada ) otvorite oci i prihvatite istinu
    Last edited by dominik11; 19-01-14, 12:33.
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • #17
      Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

      Dida@
      Nevidim razlog zašto nebih linkao ako link ima veze s ovom temom. Nisam dobro upoznat s pravilima ovog foruma pa smatram da možda nije problem u reklamiranju. Ako tim kršim pravila ja ću uklonit linkove.

      Viper@ Dominik11@
      Nesmatram da je ovo istina. Stavio sam linkove da čujem vaša razmišljanja i da diskutiramo jeli ovo istina ili nije jer me ovo malo plaši pošto i sam uzimam proteine u većim količinama.

      Inače ja sam pobornik ideje da sve suplemente možemo namiriti iz odgovarajuće hrane, a i jeftinije je.

      Comment


      • #18
        Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

        Originally posted by Fenomeno View Post
        Dida@
        Nevidim razlog zašto nebih linkao ako link ima veze s ovom temom. Nisam dobro upoznat s pravilima ovog foruma pa smatram da možda nije problem u reklamiranju. Ako tim kršim pravila ja ću uklonit linkove.

        Viper@ Dominik11@
        Nesmatram da je ovo istina. Stavio sam linkove da čujem vaša razmišljanja i da diskutiramo jeli ovo istina ili nije jer me ovo malo plaši pošto i sam uzimam proteine u većim količinama.

        Inače ja sam pobornik ideje da sve suplemente možemo namiriti iz odgovarajuće hrane, a i jeftinije je.
        Fenomenalni, nisi u pravu... Možda neko dete ili neki bolesnik, kome je potrebna minimalna količina nutrijenata može. Ali ako se neko malo ozbiljnije bavi sportom, onda su njegove potrebe uvećane i naravno da ne može.

        Pogotovo ne u ovom sportu, body buildingu, gde ti uspeh direktno zavisi od pravilno unešenih supstanci u organizam.
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #19
          Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

          Originally posted by Fenomeno View Post
          Dida@
          Nevidim razlog zašto nebih linkao ako link ima veze s ovom temom. Nisam dobro upoznat s pravilima ovog foruma pa smatram da možda nije problem u reklamiranju. Ako tim kršim pravila ja ću uklonit linkove.

          Viper@ Dominik11@
          Nesmatram da je ovo istina. Stavio sam linkove da čujem vaša razmišljanja i da diskutiramo jeli ovo istina ili nije jer me ovo malo plaši pošto i sam uzimam proteine u većim količinama.

          Inače ja sam pobornik ideje da sve suplemente možemo namiriti iz odgovarajuće hrane, a i jeftinije je.
          Ha uđeš na ovaj hrvatski sajt od početka se uči da ovo u ovim temama tvojim je daleko od istine i ne mažu se oči ljudima... Ili nisi bio dovoljno na forumu pa su te uspjeli olahko preveslati ili si novi ali ok.... Protein whey, kasein.... se uzimaju jer izadje jeftinije a i dosta lakše se sprema... Nije problem u reklamiranju vec u gluposti sadrzaja a i ti kad kazes da u današnjem životu tjelu ne moze da zafali proteina varaš se ili im vjerujes da ne treba unositi više od 60 grama proteina.. po muškoj osobi. Ugl ovo je lupetanje učoravo naslijepo. Al ok većina novinara su uvjek bili retardirani pa koriste neke izraze "strucne" da zavaraju iako ni sami oni veze nemaju šta to znači.. UGl čuvaj se znanosti sa neta...

          Comment


          • #20
            Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

            Originally posted by Fenomeno View Post
            Dida@
            Nevidim razlog zašto nebih linkao ako link ima veze s ovom temom. Nisam dobro upoznat s pravilima ovog foruma pa smatram da možda nije problem u reklamiranju. Ako tim kršim pravila ja ću uklonit linkove.
            Problem je u tome što je dotična stranica puna isključivo netočnih, nasumično nabacanih, neprovjerenih i neprovjerljivih informacija. Članak u kojem se o suplementu govori kao o otrovu i istovremeno se preporuča unos proteina putem želatine može napisati samo jako bezobrazna, bahata i neinformirana osoba.
            Originally posted by magarac
            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
            dzaba mu sve

            Comment


            • #21
              Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

              Masonerija se bacila i na BB lijepo

              Comment


              • #22
                Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

                Originally posted by Fenomeno View Post
                Današnjim načinom života i ishranom nemoguće je dovesti tijelo do nedostatka proteina.
                Ne bih se ni ja složio sa ovim.
                A o "štetnosti" proteina ima još članaka:

                http://www.jutarnji.hr/protein-za-bo...godina/892877/
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #23
                  Re: suplementi i namirnice iz dm-a...

                  Imas rijesenje i za to ... lipo sijednes mamu pred kom i pokazes joj cemu sluze proteini u organizmu, ali da sama procita da to postoji u organizmu... da ga ima u mesu, jajima, siru, ribi ITD.... pa joj onda procitas iz cega se se dobije Whey pa ce zena shvatit... i moja je meni na kraju rekla de ti malo zamuti i caci, on tesko radi more bit da ce mu bit bolje nekako mi je slab ( stara inace obozava debele osobe, boji se mrsavosti)..
                  Originally posted by HeXzo View Post
                  Ma uzalud meni ovo sve kad moja (zatucana) mama kao i sve ostale danasnje mame vjeruju kako ce me proteinski prasak usmrtiti nekim magicnim nacinom i takodjer kaze tko zna sta oni stavljaju u njih , dok ona pusi cigarete i govori kako je to potpuno zdravo
                  Nije sramota past vec ostat lezat!

                  Comment

                  Working...
                  X