Announcement

Collapse
No announcement yet.

Anabolic protein

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anabolic protein

    Pitanjce za iskusnjare ovdje. U kratko imam opciju kupiti anabolic protein, mislim da je marka inn, neka firma iz slovenije i to relativno povoljno. Googlajuci po netu i citajuci po forumu nisam nasao nesto bas extra informacija izuzev da je to anabolic protein marketinski trik . Pa eto ako netko ima volje da malo pojasni razliku izmedu tog i obicnog recimo impact whey kojeg sam uzimao do sada

  • #2
    Re: Anabolic protein

    pa mislim ne izgleda toliko lose po sastavu-ako je unutra sta pise da je...nema puno previse UH,to je ako dobro kuzim slovenski mjesavina proteina
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • #3
      Re: Anabolic protein

      trazio sam dalje po netu da nadjem vise informacija o pojmu anablic protein, pa bas nesto i nema. Zato postavljam pitanje ovdje da vidim jel ima tko od Vas saznanja o tom pojmu
      Last edited by kelly; 17-01-14, 19:17.

      Comment


      • #4
        Re: Anabolic protein

        whey ko whey

        vidi sastav, cijenu, izvore i ako ti odgovara kupi

        ako misliš da je bolji od impact wheya, jer se zove ANABOLIC protein, onda je marketing te firme odradio dobar posao
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • #5
          Re: Anabolic protein

          Originally posted by domagoj View Post
          whey ko whey

          vidi sastav, cijenu, izvore i ako ti odgovara kupi

          ako misliš da je bolji od impact wheya, jer se zove ANABOLIC protein, onda je marketing te firme odradio dobar posao
          ma nije 100% whey ima i caseina i soje i izolata i koncentrata
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • #6
            Re: Anabolic protein

            whey ko whey

            vidi sastav, cijenu, izvore i ako ti odgovara kupi

            ako misliš da je bolji od impact wheya, jer se zove ANABOLIC protein, onda je marketing te firme odradio dobar posao
            Ne mislim da je bolji zbog tog anabolic, da imam misljenje o tome ne bi ni postavio pitanje ovdje . Molio sam neko pojasnjenje , usporedbu sa impact wheyom, da mi netko od Vas koji znaju objasne razliku to jest, da li je ima i kakva je ako te razlike postoje.

            ma nije 100% whey ima i caseina i soje i izolata i koncentrata
            nije whey ? ili

            Ajmo reci da sam tup, glup, i neupotrebljiv pa da netko malo pojasni sta je whey sta nije!!

            Jel Vi gospodo kuzite da bas i ne pomazete sa takvim odgovorima tipa oni su odradili dobar marketing, jel da znam sve o svemu ne bi postavljao pitanja Vama za koje mislim da znate razliku. Pa Vas molim da tupavijima od sebe to objasnite. Hvala

            Comment


            • #7
              Re: Anabolic protein

              Svaki je protein anabolic.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Anabolic protein

                onda daj sliku neke deklaracije, ili bar link proizvoda, ili napiši šta i koliko sadrži

                pa će valjda bit i više pomoći
                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                Fak me, right?

                Comment


                • #9
                  Re: Anabolic protein

                  1533182_559969170759157_17581893572_n.jpg
                  1543398_559968610759213_1364135153_n.jpg


                  evo valjda sam dobro ucitao

                  Comment


                  • #10
                    Re: Anabolic protein

                    ja ga trenutno koristim i sasvim je ok, topljivost je dosta dobra, a okus tiramisu ko kavica

                    Comment


                    • #11
                      Re: Anabolic protein

                      Originally posted by Bronko View Post
                      Ne mislim da je bolji zbog tog anabolic, da imam misljenje o tome ne bi ni postavio pitanje ovdje . Molio sam neko pojasnjenje , usporedbu sa impact wheyom, da mi netko od Vas koji znaju objasne razliku to jest, da li je ima i kakva je ako te razlike postoje.



                      nije whey ? ili

                      Ajmo reci da sam tup, glup, i neupotrebljiv pa da netko malo pojasni sta je whey sta nije!!

                      Jel Vi gospodo kuzite da bas i ne pomazete sa takvim odgovorima tipa oni su odradili dobar marketing, jel da znam sve o svemu ne bi postavljao pitanja Vama za koje mislim da znate razliku. Pa Vas molim da tupavijima od sebe to objasnite. Hvala

                      a da li ti gospodine kuzis da sam ja u doslovno 5-6 klikova misom na ovoj isto stranici nasao ovo pa sada procitaj

                      http://www.building-body.com/vodic-k...pripravke.html
                      This is your life and it’s ending one minute at a time

                      Comment


                      • #12
                        Re: Anabolic protein

                        @bronko ...nisi uzeo ni malo vremena proucit portal ove str. gdje bi nasao sigurno jako puno odgovora na pitanja koja imas i neke najosnovnije stvari bi naucio i imao neko osnovno znanje...bar neko minimalno....kazem ovdje postoji portal gdje ima hrpa korisnih textova za vjeze,supp-ove i prehranu pa na dalje....nemoj ovo shvatit kao uvredu jer mi nije to namjera nego probaj nesto sa portala procitat prvo.....
                        This is your life and it’s ending one minute at a time

                        Comment


                        • #13
                          Re: Anabolic protein

                          Bronko, pišem općenito, nemoj ovo shvatiti osobno.

                          Većina ljudi ne zna što su proteini i bjelančevine, a ne znaju ni što znači anabolic. Treba prvo to naučiti pa će sve biti puno jasnije.


                          http://www.building-body.com/forum/t...lan%C4%8Devine
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: Anabolic protein

                            uglavnom niko ti nije odgovorio na pitanje...pa evo ja cu...to je miješavina proteina...isto dobra stvar neces pogriješit ako je možeš nabavit po dobroj cijeni..iskreno ja bi to uzimao za doručak,a čisti whey(koncentrat/izolat sirutke) posle treninga,ali neces pogriješit ni ako ovoga uzmes

                            Comment


                            • #15
                              Re: Anabolic protein

                              Po meni je to loš (mješoviti) protein, ali ako je i cijena loša (niska) onda je to koliko para - toliko muzike.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X