Announcement

Collapse
No announcement yet.

Anabolic protein

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Anabolic protein

    Originally posted by Armani View Post
    uglavnom niko ti nije odgovorio na pitanje...pa evo ja cu...to je miješavina proteina...isto dobra stvar neces pogriješit ako je možeš nabavit po dobroj cijeni..iskreno ja bi to uzimao za doručak,a čisti whey(koncentrat/izolat sirutke) posle treninga,ali neces pogriješit ni ako ovoga uzmes

    zahvaljujem na odgovoru

    ostalima zahvaljujem na dobrim linkovima...koristio sam trazilicu u kojoj sam upisao anabolic protein bas ovdje na stranici pa mi izbalicilo ono sa bocama a ne ono sto me zanima..hehehe. U svakom slučaju hvala na odgovoru

    Comment


    • #17
      Re: Anabolic protein

      da skratim ne budem izmisljao toplu vodu. Drzim se impact wheya i kako bi rekli mirna bosna

      Comment


      • #18
        Re: Anabolic protein

        Po sličnoj cijeni je i Scitec slovenija imao svoj protein (neki Power Protein). Kad sam došao u dućan, tip koje je tamo radio mi je rekao: "Daj, nemoj to kupovati.". Ne lažem.
        Last edited by kelly; 17-01-14, 19:18.
        Originally posted by magarac
        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
        dzaba mu sve

        Comment


        • #19
          Re: Anabolic protein

          nisam stigao prije zbog treninga a evo sada da napisem. Pregledao sam linkove koje je dao Dominic i kelly i jedina recenica u kojoj se spominje anabolic je: "Također sadrži i antitijela i više imuno-proteina kako bi se spriječila infekcija. Ono što je važno za dizače utega: kolostrum sadrži nekoliko anaboličnih sastojaka". Ne kuzim...netk opostavi pitanje a vi linove u kojima se treba citati satima da bi se naslo nesto na sto netko ili zna odgovor pa ne zeli reci ili nezna pa da link sa opcenitim informacijama o proteinima u kojima se ne spominje ono sto sam zelio saznati. U svakom slucaju nasao sam odgovor ali sam htio ukazati na problem sa davanjem linkova u kojima nema informacija o onome sto sam pitao. Sve je jasno i kazein i ovaj protein i onaj, sporoopustajuci, brzoopustajuci , izolat i tako dalje. I sve sam te informacije pročitao ali opet se nigdje nije spominjalo anabolic protein. Ili barem da je negdje pisalo kao sto je Armani dao odgovor .
          Dida hvala na odgovoru. Cak najvise pomogao. NE KUPOVATI

          Comment


          • #20
            Re: Anabolic protein

            "Također sadrži i antitijela i više imuno-proteina kako bi se spriječila infekcija. Ono što je važno za dizače utega: kolostrum sadrži nekoliko anaboličnih sastojaka''




            genijalno
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #21
              Re: Anabolic protein

              Originally posted by Bronko View Post
              I sve sam te informacije pročitao ali opet se nigdje nije spominjalo anabolic protein.
              Opet ne kužiš šta ti ja govorim. Kad bi znao što je anabolizam i anabolično, onda ne bi stavio naslov anabolic protein. I whey je anaboličan pa nitko ne piše anabolični whey. To je kao da napišeš Mokra voda...
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #22
                Re: Anabolic protein

                zato sam i postavio pitanje sta je to ? jel nisam kuzio...znaci kratki i jednostavni odgovor je cisti marketing da privuce kupce. To mi i nije bilo jasno cemu to u naslovu. Kuzim i katabolizam i anabolizam i metabolizam. I do sada se susretao sa nazivima bez tog anabolic, pa otuda radoznalost. Bitno da sam ja shvatio. I da voda moze biti i slana

                Comment


                • #23
                  Re: Anabolic protein

                  Originally posted by TripleZ View Post
                  "Također sadrži i antitijela i više imuno-proteina kako bi se spriječila infekcija. Ono što je važno za dizače utega: kolostrum sadrži nekoliko anaboličnih sastojaka''




                  genijalno
                  e sada mene zanima sta je tu genijalno ? jel tu nesto neistinito ? jel ako je onda su mi dali linkove da proucavam sa krivim informacijama

                  Comment


                  • #24
                    Re: Anabolic protein

                    Originally posted by Bronko View Post
                    e sada mene zanima sta je tu genijalno ? jel tu nesto neistinito ? jel ako je onda su mi dali linkove da proucavam sa krivim informacijama
                    recinica je napisana tako da 99% ljudi koji procita pomisli: ''wow, nikad ove izraze nisam cuo niti znam cemu sluze u tijelu...ali ako oni kazu da je dobro, moram kupiti''

                    a veze s vezom nema




                    kakvi faking imuno-proteini

                    a ovo ''nekoliko anabolicnih sastojaka'' mi izgleda kao da je frajeru nestalo inspiracije za izmisljanje pri kraju recenice pa mu bilo mrsko vise kontati
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • #25
                      Re: Anabolic protein

                      hehe....ali eto vidis zbune plavusane poput mene

                      Comment


                      • #26
                        Re: Anabolic protein

                        sve mi je to poznato, nazalost...
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment

                        Working...
                        X