Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tko je krivac?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tko je krivac?

    Vidam se s tipom 4 miseca. I tokom ta 4 miseca bio je na kuri i nismo imali nikakvih problema seksualne prirode. Sve do sinoc. Od prije tjedan-dva je na 80 miligrama dianabola dnevno. I pogadate sta se dogodilo sinoc-ne moze svrsit. Nema sanse. Ni pod razno. Ja sam,naravno,dozivila slom jer mi se to u zivotu dosad nije nikad dogodilo. Dva sata sam kukala i nabijala mu psihu da bi se jutros ponovio isti scenarij. On tvrdi da je zbog dianabola,da nije do mene,da je prije treninga masturbira dva puta pa i zbog toga ne moze svrsit. I da mu nabijam presing. Ja tvrdim da sam nula u krevetu,da izgledam kao tenk pa ga vise ne palim,da ne znam sta radim i da ne mogu zadovoljit tipa. Ko je podbacio?
    Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum

  • #2
    Re: Tko je krivac?

    Pa to je baš super... Znači frajer je guslao celu noć... Ne razumem što si ti nesrećna?
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #3
      Re: Tko je krivac?

      jbte, vama ženama nikad nije dobro
      da je bio gotov za 2 minute otvorila bi sličan topic
      naravno, ranije

      Comment


      • #4
        Re: Tko je krivac?

        Hahaha!!

        Daca kraljino
        "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
        --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

        Comment


        • #5
          Re: Tko je krivac?

          jos nisam cuo da neki tip nije mogao svrsiti pusenjem. tako da...
          edit: nije za odbaciti cinjenicu da ti je qrac u ustima pa ti je umanjena mogucnost laprdanja onda kada nije potrebno. osim ako rijeci nisu - da, da, tako si dobar, tako mi je dobro - zacepi!
          Last edited by Coffey; 09-03-14, 11:48.
          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

          Comment


          • #6
            Re: Tko je krivac?

            Bome nije smisno. Lik mi ne svrsi. Ni sinoc ni jutros. Ovo mora da je do mene.
            Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum

            Comment


            • #7
              Re: Tko je krivac?

              Originally posted by Coffey View Post
              jos nisam cuo da neki tip nije mogao svrsiti pusenjem. tako da...
              E ovaj nije nikad svrsio pusenjem prije mene. Lik tesko svrsava,ali svrsava.
              Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum

              Comment


              • #8
                Re: Tko je krivac?

                Sem naravno u slučaju da ste planski radili na pravljenju bebe pa je bila neophodna i sjemena tečnost, u tom slučaju, majke mu ga baš, moga je više da se koncentriše muscle - mind....

                Inače, draga Anđela, svi kažu da je sex na steroidima dosta bolji i ja u to verujem... Posledice za bebu ne mogu postojati ako je muškarac na steroidima.

                Da ti odgovorim konkretno na pitanje iz uvodnog posta. Dianabol ne može biti uzrok nesvršavanja i takvoj "kuri", kao što si ti opisala, jer ne može izazvati toliku supresiju prirodnog tesosterona.

                Odgovor potražite negde drugde...

                Možda se dečku jednostavno nije yebalo?
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • #9
                  Re: Tko je krivac?

                  Originally posted by Anđela View Post
                  Bome nije smisno. Lik mi ne svrsi. Ni sinoc ni jutros. Ovo mora da je do mene.
                  Da vidimo fotke!
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Tko je krivac?

                    Originally posted by Dača View Post
                    Sem naravno u slučaju da ste planski radili na pravljenju bebe pa je bila neophodna i sjemena tečnost, u tom slučaju, majke mu ga baš, moga je više da se koncentriše muscle - mind....

                    Inače, draga Anđela, svi kažu da je sex na steroidima dosta bolji i ja u to verujem... Posledice za bebu ne mogu postojati ako je muškarac na steroidima.

                    Da ti odgovorim konkretno na pitanje iz uvodnog posta. Dianabol ne može biti uzrok nesvršavanja i takvoj "kuri", kao što si ti opisala, jer ne može izazvati toliku supresiju prirodnog tesosterona.

                    Odgovor potražite negde drugde...

                    Možda se dečku jednostavno nije yebalo?
                    Zahvaljujem. Sad si me utjesio samo tako :-\ :-\
                    Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum

                    Comment


                    • #11
                      Re: Tko je krivac?

                      Originally posted by Anđela View Post
                      Zahvaljujem. Sad si me utjesio samo tako :-\ :-\
                      Ma Anđela, ne brini ništa.... Ovaj forum je pun pastuha, tako da sam ja siguran da ćemo srediti nešto...

                      Ali topik ti je extra, za nedeljno prepodne...
                      Zakucaćeš me uz komp...
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Tko je krivac?

                        Originally posted by Dača View Post
                        Ma Anđela, ne brini ništa.... Ovaj forum je pun pastuha, tako da sam ja siguran da ćemo srediti nešto...

                        Ali topik ti je extra, za nedeljno prepodne...
                        Zakucaćeš me uz komp...
                        Drago mi je da ti je zanimljivo ovo mi je ka da si mi trisku zalipija. Jos ne dozivi nista slicno :-\ Strasno
                        Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum

                        Comment


                        • #13
                          Re: Tko je krivac?

                          Anđelin dnevnik:
                          "U subotu je bio čudan. Bila sam cijeli dan s prijateljicama u kupovini i malo sam zakasnila. Možda je zbog toga bio ljut. Na putu doma sam mu rekla da ga volim. On je samo šutio. Zašto jednostavno i on nije mogao reći da me voli? Kad smo stigli doma osjetila sam da sam ga izgubila i da ne želi imati posla sa mnom. Cijelu večer je sjedio pred TV-om i nije progovorio ni riječ. Otišla sam spavati. Nakon 10 minuta i on je legao i iznenada je počeo reagirati na moje nježnosti i vodili smo ljubav. Ali sam i dalje imala osjećaj da je odsutan. Nije mogao svršiti. Nema sanse. Ni pod razno. Ja sam, naravno, dozivila slom jer mi se to u zivotu dosad nije nikad dogodilo. Dva sata sam kukala da bi se jutros ponovio isti scenarij. Ne znam što da radim.

                          Njegov dnevnik:
                          "Danas je Barcelona izgubila, ali sam se seksao. Dvaput."

                          Comment


                          • #14
                            Re: Tko je krivac?

                            A fakat neku sliku pa da vidimo do koga je?!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Tko je krivac?

                              Originally posted by Anđela View Post
                              Drago mi je da ti je zanimljivo ovo mi je ka da si mi trisku zalipija. Jos ne dozivi nista slicno :-\ Strasno
                              Ma pusti njega, ko ga y. Nego jesi li ti svršila?
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment

                              Working...
                              X