Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tko je krivac?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Tko je krivac?

    Originally posted by FcB View Post
    Anđelin dnevnik:
    "U subotu je bio čudan. Bila sam cijeli dan s prijateljicama u kupovini i malo sam zakasnila. Možda je zbog toga bio ljut. Na putu doma sam mu rekla da ga volim. On je samo šutio. Zašto jednostavno i on nije mogao reći da me voli? Kad smo stigli doma osjetila sam da sam ga izgubila i da ne želi imati posla sa mnom. Cijelu večer je sjedio pred TV-om i nije progovorio ni riječ. Otišla sam spavati. Nakon 10 minuta i on je legao i iznenada je počeo reagirati na moje nježnosti i vodili smo ljubav. Ali sam i dalje imala osjećaj da je odsutan. Nije mogao svršiti. Nema sanse. Ni pod razno. Ja sam, naravno, dozivila slom jer mi se to u zivotu dosad nije nikad dogodilo. Dva sata sam kukala da bi se jutros ponovio isti scenarij. Ne znam što da radim.

    Njegov dnevnik:
    "Danas je Barcelona izgubila, ali sam se seksao. Dvaput."
    Hahahahahahahaha Ocekivala sam ozbiljne odgovore kad ono ruganje zesce
    Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum

    Comment


    • #17
      Re: Tko je krivac?

      Originally posted by FcB View Post
      Anđelin dnevnik:
      "U subotu je bio čudan. Bila sam cijeli dan s prijateljicama u kupovini i malo sam zakasnila. Možda je zbog toga bio ljut. Na putu doma sam mu rekla da ga volim. On je samo šutio. Zašto jednostavno i on nije mogao reći da me voli? Kad smo stigli doma osjetila sam da sam ga izgubila i da ne želi imati posla sa mnom. Cijelu večer je sjedio pred TV-om i nije progovorio ni riječ. Otišla sam spavati. Nakon 10 minuta i on je legao i iznenada je počeo reagirati na moje nježnosti i vodili smo ljubav. Ali sam i dalje imala osjećaj da je odsutan. Nije mogao svršiti. Nema sanse. Ni pod razno. Ja sam, naravno, dozivila slom jer mi se to u zivotu dosad nije nikad dogodilo. Dva sata sam kukala da bi se jutros ponovio isti scenarij. Ne znam što da radim.

      Njegov dnevnik:
      "Danas je Barcelona izgubila, ali sam se seksao. Dvaput."
      hebote sto sam se nasmijao...strasno, evo i grada mi procitala jos se valja od smijeha....hahahahaha

      Comment


      • #18
        Re: Tko je krivac?

        Originally posted by Dača View Post
        Ma pusti njega, ko ga y. Nego jesi li ti svršila?
        Ne radi se o meni ovde vec o doticnom sta mi vridi i da sam imala visestruke kad je ovaj bio za nista? :-/ :-/
        Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum

        Comment


        • #19
          Re: Tko je krivac?

          Originally posted by Anđela View Post
          Ne radi se o meni ovde vec o doticnom sta mi vridi i da sam imala visestruke kad je ovaj bio za nista? :-/ :-/
          Ako si imala višestruke, kako je onda mogao biti ni za šta?

          Imamo dijametralno suprotne sisteme vrednosti...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #20
            Re: Tko je krivac?

            Originally posted by Dača View Post
            Ako si imala višestruke, kako je onda mogao biti ni za šta?

            Imamo dijametralno suprotne sisteme vrednosti...
            Moj Dača,zamisli da se sevis sa zenskom. I svrsis ti par puta,a ona nista. N.i.s.t.a. Zapita bi se bome i ti
            Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum

            Comment


            • #21
              Re: Tko je krivac?

              Originally posted by Anđela View Post
              Moj Dača,zamisli da se sevis sa zenskom. I svrsis ti par puta,a ona nista. N.i.s.t.a. Zapita bi se bome i ti
              hahahaha, sve bolje od bolje Ma bez sekiracije, dogodi se, tko zna gdje se prije ispraznio pa mu sada bio problem. nismo ni mi bas na dugme

              Comment


              • #22
                Re: Tko je krivac?

                Originally posted by Coffey View Post
                jos nisam cuo da neki tip nije mogao svrsiti pusenjem. tako da...
                edit: nije za odbaciti cinjenicu da ti je qrac u ustima pa ti je umanjena mogucnost laprdanja onda kada nije potrebno. osim ako rijeci nisu - da, da, tako si dobar, tako mi je dobro - zacepi!
                Dok pusim ne vodim nikakvu konverzaciju.Jer sam sprijecena. A ako pak pod "laprdanjem" podrazumijevas slucaj u kojem mu pusim pola minute pa pricam sljedece dvi.minute,malo si pobrka loncice.
                Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum

                Comment


                • #23
                  Re: Tko je krivac?

                  Originally posted by Anđela View Post
                  Moj Dača,zamisli da se sevis sa zenskom. I svrsis ti par puta,a ona nista. N.i.s.t.a. Zapita bi se bome i ti
                  Šta ima da zamišljam? Redovna pojava...

                  Ali nije u tome stvar. Opšte je poznato, po naučnim statistikama, da žene ređe doživljavaju orgazam...

                  Tako da, kad on dva puta, a ti ni jednom, to je skoro pa uobičajeno....

                  Kad ti dva puta, a on ni jednom, to je s moje tačke gledišta "alal ti vera, majstore", a s tvoje bi trebao biti , "razvalio me"...

                  Dakle, jesi li ti ili nisi imal org?
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • #24
                    Re: Tko je krivac?

                    Originally posted by Dača View Post
                    Šta ima da zamišljam? Redovna pojava...

                    Ali nije u tome stvar. Opšte je poznato, po naučnim statistikama, da žene ređe doživljavaju orgazam...

                    Tako da, kad on dva puta, a ti ni jednom, to je skoro pa uobičajeno....

                    Kad ti dva puta, a on ni jednom, to je s moje tačke gledišta "alal ti vera, majstore", a s tvoje bi trebao biti , "razvalio me"...

                    Dakle, jesi li ti ili nisi imal org?
                    Jesam,ali ponavljam,ne radi se o tome. Radi se o tome da mi lik nije svrsio i sad mi je ego pretprio enorman udarac
                    Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum

                    Comment


                    • #25
                      Re: Tko je krivac?

                      Originally posted by Anđela View Post
                      Jesam,ali ponavljam,ne radi se o tome. Radi se o tome da mi lik nije svrsio i sad mi je ego pretprio enorman udarac
                      Što se mene tiče, imali ste uspešan sex...

                      Dobro de, svršiće drugi put, pa nije sablja za vrat...
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • #26
                        Re: Tko je krivac?

                        Originally posted by Dača View Post
                        Što se mene tiče, imali ste uspešan sex...

                        Dobro de, svršiće drugi put, pa nije sablja za vrat...
                        Ne znam ja oce li bit sljedeceg puta jer ako se ovo ponovi e onda stvarno...
                        Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum

                        Comment


                        • #27
                          Re: Tko je krivac?

                          Originally posted by Dača View Post
                          moga je više da se koncentriše muscle - mind....
                          Naljutit ces maximusa s ovim
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • #28
                            Re: Tko je krivac?

                            ne sekira se ona za njega, njoj se iskreno hebe za tipa, nju brine njezin ego. Ja znam nakon ovog pola foruma ide na kuru od tog tipa

                            Comment


                            • #29
                              Re: Tko je krivac?

                              čitam i ne vjerujem

                              zašto ne popričaš s njim?

                              lik masturbira prije treninga, na kuri je... može i to utjecat, a i korizma je, možda se odrekao svršavanja al ti nije rekao.

                              nek manje sam navlači majmuna, ispuni neku njegovu maštariju (ako znaš ikoju), al ako niste, analno je vrlo vjerojatno jedna od tih.


                              sam sebi zvučim gej, al popričaj s njim, pogotovo ako je ozbiljnija veza, ako nije, koga briga, idi dalje
                              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                              Fak me, right?

                              Comment


                              • #30
                                Re: Tko je krivac?

                                Originally posted by Bronko View Post
                                ne sekira se ona za njega, njoj se iskreno hebe za tipa, nju brine njezin ego. Ja znam nakon ovog pola foruma ide na kuru od tog tipa
                                Ne ozbiljno,pa ne mogu se seksat s tipom koji ne moze svrsit. Mislim inace svrsava bez problema ali ovo je sinoc bio fijasko. E sad,ego. Hvala bogu da te nesto takvo uzdrma. Bila bi luda kad bi mi to bilo uobicajeno
                                Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum

                                Comment

                                Working...
                                X