Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tko je krivac?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Tko je krivac?

    Kako ne?! Pa zar nije Dača, stari lisac odmah u početku rekao da okači slike da vidimo tko je problem? i onda su se i ostali nadovezali na njega? Samo što ih mlada dama vješto izgjegava ali sada neće moći! Ajde fino ti okači slike, da mi vidimo. Bolje ovako nego da čekaš da bobby dođe pa navali jer onda naje.ba.hsmo svi
    Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

    "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

    https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

    Comment


    • #47
      Re: Tko je krivac?

      Hebate, ak je ovakav problem šta ne može svršit, kakav će tek biti problem kad mu se neće moć dić.
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment


      • #48
        Re: Tko je krivac?

        Originally posted by Dida View Post
        Hebate, ak je ovakav problem šta ne može svršit, kakav će tek biti problem kad mu se neće moć dić.
        Iduci logicni korak je da pogadjamo ko to nasu andjelu taslaci... A dida bi moga bit od pomoci...

        Dakle, rekla je da je iz Knina, trenira u istoj teretani s Jadranom(u jednoj drugoj temi). E sad, lik je bia na kuri i posli kure nastavia uzimat 80mg dianabola, sad mene zanima Didino misljenje, jel to nesto sta bi Jadran ili neki netjecatelj napravia, i odgovara li doza? hihihihi

        Comment


        • #49
          Re: Tko je krivac?

          Originally posted by Maximus1950 View Post
          Iduci logicni korak je da pogadjamo ko to nasu andjelu taslaci... A dida bi moga bit od pomoci...

          Dakle, rekla je da je iz Knina, trenira u istoj teretani s Jadranom(u jednoj drugoj temi). E sad, lik je bia na kuri i posli kure nastavia uzimat 80mg dianabola, sad mene zanima Didino misljenje, jel to nesto sta bi Jadran ili neki netjecatelj napravia, i odgovara li doza? hihihihi
          Hahahahahaha nadam se da u ovom dijelu u kojem spominjes Jadrana ne ciljas na ono sta ja mislin da ciljas =-O =-O
          Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum

          Comment


          • #50
            Re: Tko je krivac?

            Jadran uzima , to svi znaju tko je iz Knin-a , pa i šire... Kad pogledaš ljude kod nas u Next-a svršavaju samo gledajući...
            Neznam kako da riješiš taj problem , ali samo ću ostaviti ovu sliku

            baghead.jpg

            Comment


            • #51
              Re: Tko je krivac?

              Originally posted by Interet View Post
              Jadran uzima , to svi znaju tko je iz Knin-a , pa i šire... Kad pogledaš ljude kod nas u Next-a svršavaju samo gledajući...
              Neznam kako da riješiš taj problem , ali samo ću ostaviti ovu sliku

              [ATTACH=CONFIG]17389[/ATTACH]
              Probam pa ti javim.ishod
              Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum

              Comment


              • #52
                Re: Tko je krivac?

                Svašta nešto zanimljivo. Moram priznati da nisam još čuo da ljudi ne mogu svršiti od dianabola. Hrpa ljudi ne može svršiti od trenbolona tak da to zbilja je stvarna nuspojava. Ali sve je to tak individualno da nema nekog pravila. Nekima se ne diže od trena, neki imaju najjače erekcije ikad, neki ne svršavaju, neki sve normalno. Tak da isto može vrijediti i za druge steroide.

                Tak da bi mu moj savjet bio nek prestane natezati sam, nek si odmori malo kitu i rezervira cumshote samo za tebe. Osim toga, uopće mi nije jasno kak ljudi mogu masturbirati prije treninga. Meni je trening osjetno slabiji nakon svršavanja.

                A trajanje kure i sistem s "bridgingom" s 80 mg dbola nakon kure (ako je to u pitanju) bi TREBALE ukazivati na naprednijeg korisnika, ali poznavajući prosječnog kemičara, to opet niš definitivno ne znači.
                Originally posted by magarac
                pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                dzaba mu sve

                Comment


                • #53
                  Re: Tko je krivac?

                  mislim da je sanader krivac. on je kriv za sve.
                  prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                  Comment


                  • #54
                    Re: Tko je krivac?

                    Originally posted by domagoj View Post
                    korizma je, možda se odrekao svršavanja...

                    "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                    Comment


                    • #55
                      Re: Tko je krivac?

                      Originally posted by Coffey View Post
                      mislim da je sanader krivac. on je kriv za sve.

                      i zaboravih na *****e... oni su nabili 70 mil dolara duga
                      Last edited by kelly; 09-03-14, 19:46.
                      Originally posted by Songoku
                      najbolji pwm je burek

                      Comment


                      • #56
                        Re: Tko je krivac?

                        Originally posted by Maximus1950 View Post
                        Jedan redikul u teretani je prica kako je bia kod kurve u becu, da nije nikako moga svrsit i da mu je ova pusila i uvalila prst u paksu, da je bia gotov odma. Da to meni cura napravi, odvalia bi je nogom, al cuj, mozda tvoj decko voli eksperimentirat, pitaj ga, i pazi koji prst stavljas, nisu svi jednako debeli.
                        nebitno koj je prst, bitno je da se masira prostata, unutarnji dio međice.
                        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                        Youtube:

                        Primjer treninga snage/hipertrofije
                        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                        Sve o prehrani
                        Sve o treningu

                        Comment


                        • #57
                          Re: Tko je krivac?

                          Originally posted by staragarda View Post
                          nebitno koj je prst, bitno je da se masira prostata, unutarnji dio međice.
                          Opaaaa.....


                          Iskusno, iskusno....
                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • #58
                            Re: Tko je krivac?

                            Originally posted by Anđela View Post
                            Vidam se s tipom 4 miseca. I tokom ta 4 miseca bio je na kuri i nismo imali nikakvih problema seksualne prirode. Sve do sinoc. Od prije tjedan-dva je na 80 miligrama dianabola dnevno. I pogadate sta se dogodilo sinoc-ne moze svrsit. Nema sanse. Ni pod razno. Ja sam,naravno,dozivila slom jer mi se to u zivotu dosad nije nikad dogodilo. Dva sata sam kukala i nabijala mu psihu da bi se jutros ponovio isti scenarij. On tvrdi da je zbog dianabola,da nije do mene,da je prije treninga masturbira dva puta pa i zbog toga ne moze svrsit. I da mu nabijam presing. Ja tvrdim da sam nula u krevetu,da izgledam kao tenk pa ga vise ne palim,da ne znam sta radim i da ne mogu zadovoljit tipa. Ko je podbacio?
                            ... sunce babino i dedino najveci je problem u tome sto ocito nisi TI zadovoljna sama sobom...
                            zasto mu "NBIJAS PSIHU" umijesto da mu budes podrska jer vijeruj mi njemu je bilo 1000 puta gore nego tebi nisu mu jos trebala dodatno zapraprit ( isto da ti padnes u depru zato sto si debela ili ko tenk on umijesto da ti kaze bit ce ok poradit cemo na tome on ti kaze jesi ko krmaca si)... to su INTIMNE STVARI o tome nebi tribala ni sa najboljom frendicom kamoli po forumu, o osobnim-intimnim stvarima razgovaras s partnerom i sutis ko zalivena....
                            jedna stvar je zafrkancija i ja se volim zezat svakako a druga stvar je ovako delikatna stvar..
                            - opcenito kad se i njasitniji problem pojavi u vezi ili braku najbolje ti je razgovarat s njim o tome, kako tebi prijateljica ili pogotovo ljudi koji te nikad nisu vidili niti znaju ita o vama mogu pomocom.... meni je toliko zao toga lika sto je s tobom da ti to nemogu opisat... jeli ti zna uopce koliko je njima neugodno doktora posjetit kod takvi problema...
                            - nemam rijeci stvarno nemam rijeci
                            Nije sramota past vec ostat lezat!

                            Comment


                            • #59
                              Re: Tko je krivac?

                              Daj nam update na situaciji danas sutra... Da znamo da je sve u redu , nemoj nas držati u neizvjesnosti , sinoć sam jedva zaspao...

                              Comment


                              • #60
                                Re: Tko je krivac?

                                http://www.telegraf.rs/sex-i-ljubav/...aju-bolji-seks
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X