Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trebam li krenuti u teretanu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebam li krenuti u teretanu?

    Dakle, imam 16 godina, visok sam 177 cm i imam 62 kg. Body fat mi je oko 16%. Sad mene zanima sto da radim, na tu visinu je vrlo malo kg, ali imam sala na stomaku i samo tu. Nisam lose gradjen ali me zanima da li da krenem u teretanu i nabijam masu pa kasnije na definiciju ili da se drzim prehrane i da radim cardio? Usput treniram nogomet.
    Hvala!

  • #2
    Re: Trebam savjet

    jel mora 90% pitanja ovdje biti ''masa ili definicija'' ili ''valja li mi program, ponedeljak: prsa...''
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Trebam savjet

      Prvo nabijes misicnu masu pa onda krenes na definiciju,a prehrana mora biti sredjena .
      Formula je volja!

      Comment


      • #4
        Re: Trebam savjet

        Originally posted by TripleZ View Post
        jel mora 90% pitanja ovdje biti ''masa ili definicija'' ili ''valja li mi program, ponedeljak: prsa...''
        Potpuno te razumijem, zato smo i napravili Pdf Početnici, čak smo ga i označili drugom bojom...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Trebam savjet

          http://nutrinews.nestle.de/Home/Prod...Protein_88.htm

          Jel mi može netko reć nešto o ovim proteinima? Jesu isti kao i svi ostali ili? I jel valjaju za početnike?

          Comment

          Working...
          X