Announcement

Collapse
No announcement yet.

defka i bolest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • defka i bolest

    Pozdrav na defki sam 2 tjedna odlicno ide stomak je malo ispuhao plocice dosle do izrazaja kao i vene.Međutim imam jedan problem ukucani su poceli da strahuju za 2 tjedna sam izgubio 3 kilesto vode sot sala .Sada su pocele kruziti price oslabit ce ti krv razbolit ces s i tako to mozeteli mi pomoci i jeli se stvarno moze razboliti od suficita od 1000 kcal.

  • #2
    Re: defki i bolest

    Naravno da ne moze (vjerojatno mislis na deficit a ne na suficit).

    Vazno ti je da neides u neke enormno niske kcal unose npr. Ispod 1500-1300 kcal dnevno. Kad vidis da vise ne mozes ili ne zelis smanjivat kcal onda pojacaj fizicku aktivnost.

    Otisao sam dublje u temu, uglavnom nemas brige ako nisi u preniskom kalorijskom unosu.
    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
    http://instagram.com/dinc_94
    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
    myprotein code: MP24017174

    Comment


    • #3
      Re: defki i bolest

      Originally posted by marince View Post
      Pozdrav na defki sam 2 tjedna odlicno ide stomak je malo ispuhao plocice dosle do izrazaja kao i vene.Međutim imam jedan problem ukucani su poceli da strahuju za 2 tjedna sam izgubio 3 kilesto vode sot sala .Sada su pocele kruziti price oslabit ce ti krv razbolit ces s i tako to mozeteli mi pomoci i jeli se stvarno moze razboliti od suficita od 1000 kcal.
      Zasto si vec nakon 2 tjedna u deficitu 1000kcal?
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment


      • #4
        Re: defki i bolest

        da da mislio sam na deficit.Ispocetka mislis manje kalorije vise sala ode a nije tako poceo sam raditi po program koji je kelly ovdje objavio 3 dana 1000 kcal manje 4 dan punjenje neko uh

        Comment


        • #5
          Re: defki i bolest

          Originally posted by marince View Post
          poceo sam raditi po program koji je kelly ovdje objavio 3 dana 1000 kcal manje 4 dan punjenje neko uh
          Deficit je za one koji imaju što definirati, a ne za tebe, jer si premršav i nemaš mišića, i drugo takav deficit se radi podizanjem aktivnosti a ne rezanjem kalorija...čitaj sa razumijevanjem.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: defki i bolest

            Originally posted by kelly View Post
            Deficit je za one koji imaju što definirati, a ne za tebe, jer si premršav i nemaš mišića, i drugo takav deficit se radi podizanjem aktivnosti a ne rezanjem kalorija...čitaj sa razumijevanjem.
            nemozes znati jeli imam i nemam misica ovo gore sto pise tezina i to nista ne kazuje jer imam poprilicno masti zelim da ih skinem pa da krenem na masu kao covjek i jos nesto nisam spustio 1000 kcal iz hrane nego sam ubacio kardio npr burpees i lagano trcanje 700 kcal i 300 kcal iz hrane

            Comment

            Working...
            X