Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prestao dobivati masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prestao dobivati masu

    Pozz, iden oko godinu dana u teretanu, trenutno iman 192cm visine i 86 kilograma. U početku je masa rasla bez problema, vidljivi su bili rezultati (prošla zima), snaga porasla.

    A evo sada, zadnjih misec ipo dana, nikakvi rezultati. Dobro, ne moze se puno osjetit u misec dana ali bi bar na svojoj tezini treba vidit rezultate. Na bulku sam mjesec dana, a dobia san mozda nekih jadnih pola kila mozda kilo. Dok prijatelj, u mjesec dana 9 kila. Jedem ogromne kolicine hrane, nemojte sad pametovat " ne jedes dovoljno i kvalitetno" jer jeden kvalitetno, sve mi je skuvano kad god triba i jeden na tone. Suplemente isto, protein 2 puta dnevno, kreatin nakon treninga i BCAA koristin prije i nakon treninga. Rezultata na kilazi nigdi. Jeli mi to sada tijelo nešto pocelo izvodit, usporilo izgradnju ili o cemu se radi? I još jedna stvar, od kad sam na suplementima, imunitet mi je pao, a zapravo bi treba ojacat. Ajde neko pametan neka kaze 2-3 rici jer me ovo nervira sta svi dobivaju kile, a ja nikako.

  • #2
    Re: Prestao dobivati masu

    Ne jedes dovoljno

    Comment


    • #3
      Re: Prestao dobivati masu

      Dobar ti je frend 9 kila u mjesec dana...kakve su to gluposti??..i kakve su to onda kile??..šta steroide uzimaš da ti je kila u mjesec dana malo??...normalno da su u početku vidljive promjene kad kreneš malo žešće,mjenja se mišićni tonus,dobiješ koju kilu,dižeš veće težine,to je taj početni kick itd...treniraš godinu dana,krenuo si na masu,nisi dobio 5kila u mjesec dana i odma misliš da se s tjelom čudne stvari događaju,neznam šta očekuješ...to ko da se ja čudim kak nemam 90 kila mišića a vježbam i jedem svaki dan....moraš bit svjestan da moraš na 100 stvari pazit i držat se toga iz dana u dan i tako će polako i sigurno dolazit do progresa,a ove priče 9kg u mj dana su mi smješne,da je lako bit nabildan svi bi bili nabildani....i šta zbilja misliš da ti je od suplemenata pao imunitet??

      Comment


      • #4
        Re: Prestao dobivati masu

        Za masu su potrebni: trening, hrana i odmor...sad je pitanje kako treniraš i kako jedeš, jer većina takvih kao ti misli da jede puno a razlika je jesti puno i misliti da jedeš puno...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Prestao dobivati masu

          Dok prijatelj, u mjesec dana 9 kila.


          Ovo sve govori koliko si upucen .... fulas i u treningu i prehrani .... prouci materiju i onda provjeri sve sto radis a mozes i staviti prehranu i trening na forum pa ti netko pomogne ...

          Comment


          • #6
            Re: Prestao dobivati masu

            Moram priznati da sam imao slican problem koji sam rijesio tjedan treninga gigantskim serijama Msm da ovo nije za pocetnike ali kazes da vjezbas godinu dana meni je to pomoglo ali pazi velika je mogucnost pretreniranja ja sam razbio monotoniu i za neko vrijeme se vratio na stare treninge,Od pvpg treninga sam ojacao povecao kardiovaskularni kapacitet i ojacao u cjelosti kao sto kelly kaze trebaju ti ta 3 uslova A iskreno za tog prijatelja mi je sumljivo 9 kg za totalnog pocetnika je nemoguce a kamoli za nekog ko duze vjezba samo holiwudski glumci i ostali kemicari mogu dobiti mnogo misica za mjesec dana npr the rock za ulogu herculesa ako si pratio i mark wahlberg
            Last edited by marince; 26-09-14, 10:03.

            Comment


            • #7
              Re: Prestao dobivati masu

              Originally posted by marince View Post
              Moram priznati da sam imao slican problem koji sam rijesio tjedan treninga gigantskim serijama Msm da ovo nije za pocetnike ali kazes da vjezbas godinu dana meni je to pomoglo ali pazi velika je mogucnost pretreniranja ja sam razbio monotoniu i za neko vrijeme se vratio na stare treninge,Od pvpg treninga sam ojacao povecao kardiovaskularni kapacitet i ojacao u cjelosti kao sto kelly kaze trebaju ti ta 3 uslova A iskreno za tog prijatelja mi je sumljivo 9 kg za totalnog pocetnika je nemoguce a kamoli za nekog ko duze vjezba samo holiwudski glumci i ostali kemicari mogu dobiti mnogo misica za mjesec dana npr the rock za ulogu herculesa ako si pratio i mark wahlberg
              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
              ----------------------------------------------------------------
              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

              Comment


              • #8
                Re: Prestao dobivati masu

                https://www.youtube.com/watch?v=h5wHFpvwO6o

                sve ti je receno

                Comment

                Working...
                X