Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što da radim da bi mi se vidjele pločice na trbuhu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Što da radim da bi mi se vidjele pločice na trbuhu?

    Trebo bi maksimalno ''očistit'' prehranu...izbacit iz prehrane bijeli kruh,pizze,čevape,čokolade,čipse i sl...pit samo vodu...znači moraš jest proteine:jaja,ribe(recimo one srdele iz konz koje nisu u ulju),bijelo meso(piletina,puretina),posni sir..ugljikohidrate:zobene,krumpir,riža,tjestenina integralna po mogućnosti,kruh integralni,mahunarke...masti:maslinovo ulje,orašaste plodove..također povrća dosta.....neka ti ovo šta sam nabrojo bude 90% ishrane,treniraš košarku znači dosta kardia radiš i tu trošiš energiju,dodaj još trening s utezima najbolje bi bilo,ili recimo propadanja,sklekove,zgibove ako već nisi u mogućnosti s utezima trenirat,3-4 puta tjedno po sat vremena i nemoj forsirat trbušnjake samo jel koliko god jak tvoj trbušni zid bio nećeš vidjet pločice s ovim bf-om...nekim tvojim vršnjacima se vide pločice iako vjerojatno neznaju zašto,vjerojatno se isto hrane kao i ti,razlog je šta su još vrlo mladi i imaju takve genetske predispozicije...to su ti neki generalni savjeti,ali čitaj forum i uči...

    Comment


    • #17
      Re: Što da radim da bi mi se vidjele pločice na trbuhu?

      Ovo je super vec ti se naziru crte mozda od sjedenja ili pogrbljenog stava ali vide se crte kao separacija. Malo sale ali evo dobio si dobrih savjeta.
      "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

      Comment


      • #18
        Re: Pomoć, u zabludi sam!

        Originally posted by SaciragicB View Post
        [ATTACH=CONFIG]18815[/ATTACH]
        Eto :/
        Dinaridska rasa ocigledno. Trbusne ces vidjeti tek na 91kg. Utrostruci unos UH. Boks i plivanje su obavezni. Zima je na vidiku i plivanje u moru je samo za gladijatore iz Dubrovnika stoga preporucam plivanje i ronjenje na dah u kadi kod kuce.

        just kiddingS
        Last edited by Premium.Better; 07-10-14, 23:09.
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • #19
          Re: Pomoć, u zabludi sam!

          mole se novi clanovi da odsad kada traze pomoc, pored osnovnih podataka, napisu i rasnu pripadnost i ishranu čukun-dede sa mamine strane - da bismo mogli dati samo najbolje i najoptimalne savjete
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #20
            Re: Što da radim da bi mi se vidjele pločice na trbuhu?

            dinarci ,atlantski -mediteranci npr su bliži crnoj rasi po svemu osim boji kože i veličini lubanje ,nego bijelcima ,svakom antropologu je jasno da je Afrika i Balkan broj 1 u svijetu po jakoj genetici ,ali nažalost i po lijenosti
            nevjerovatno je da na tako malom podrucju balkana toliko je bilo svjetske elite u sportu
            trebalo bi mi najmanje 100 ljudi nabrojati da sve nabrojim ,meni je najdraži Mavrović ,koji je bio lijen u teretani i nije htio uzeti kemiju ,da je radio snagu i uzeo kemiju ,taj bi bio jači od pola Univerzuma .

            Comment


            • #21
              Re: Pomoć, u zabludi sam!

              Originally posted by SaciragicB View Post
              Hvala svima na savjetima, ali tu stvarno puno toga piše, da mi je loša genetika, nizak bf%, imam sala, nemam sala...

              Pa je l može neko konkretno od svega toga da mi izdvoji šta treba da radim da bi uspio, bio bih jako zahvalan?
              Genetika puni pištolj ,Ti ispaljuješ metak !!!!!!!!!!!!!

              Comment


              • #22
                Re: Što da radim da bi mi se vidjele pločice na trbuhu?

                Originally posted by Carl Wind View Post
                dinarci ,atlantski -mediteranci npr su bliži crnoj rasi po svemu osim boji kože i veličini lubanje ,nego bijelcima ,svakom antropologu je jasno da je Afrika i Balkan broj 1 u svijetu po jakoj genetici ,ali nažalost i po lijenosti
                nevjerovatno je da na tako malom podrucju balkana toliko je bilo svjetske elite u sportu
                trebalo bi mi najmanje 100 ljudi nabrojati da sve nabrojim ,meni je najdraži Mavrović ,koji je bio lijen u teretani i nije htio uzeti kemiju ,da je radio snagu i uzeo kemiju ,taj bi bio jači od pola Univerzuma .
                Napredna rasa s balkana pokorit će svijet,a ti ćeš bit ministar propagande i glavni ideolog

                Comment


                • #23
                  Re: Što da radim da bi mi se vidjele pločice na trbuhu?

                  Originally posted by Carl Wind View Post
                  dinarci ,atlantski -mediteranci npr su bliži crnoj rasi po svemu osim boji kože i veličini lubanje ,nego bijelcima ,svakom antropologu je jasno da je Afrika i Balkan broj 1 u svijetu po jakoj genetici ,ali nažalost i po lijenosti
                  nevjerovatno je da na tako malom podrucju balkana toliko je bilo svjetske elite u sportu
                  trebalo bi mi najmanje 100 ljudi nabrojati da sve nabrojim ,meni je najdraži Mavrović ,koji je bio lijen u teretani i nije htio uzeti kemiju ,da je radio snagu i uzeo kemiju ,taj bi bio jači od pola Univerzuma .
                  Budimo iskreni, to ima veze sa siromaštvom više nego sa bilo čim drugim.....
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • #24
                    Re: Što da radim da bi mi se vidjele pločice na trbuhu?

                    Originally posted by Dača View Post
                    Budimo iskreni, to ima veze sa siromaštvom više nego sa bilo čim drugim.....
                    ma kakvi ,tradicionalno je jug Europe i Balkan nerazvijeniji od srednje Europe jer je volio trošiti na užitak ,dok je Središnja E slagala novac u slamaricu ,a sjever Europe je bio razvijeniji od srednjeg jer su sjevernjaci štedili jednako kao Srednja E ,ali ulagali novac ušteđeni u biznis ,a dobiveni novac opet u biznis i tako se stvorio prvi višak kapitala u cijeloj razvijenom svijetu
                    Balkan je siromašan jer voli trošiti na užitak ,odnedavno su tako počeli živjeti i bogati narodi ,ali briga ih kad su 100 godina u gospodarskom plusu ,da troše 100 godina ne bi potrošili što imaju

                    Ali najveći problem nije ni ovo ,nego plemenska svijest tipična za dinarce i crnce i atlantske mediterance,mržnja prema svima drugima,svatko svakoga mrzi ,Afrika i Balkan su stoga primitivni i siromašni iako crnci sjede na dijamantima i hrani ,Kanada čitaj Sj Pol skoro živi kao kraljevi ,gledajte malo svjetsku povijesti realno ,a ne sa balkanskog stajališta bez imalo samokritičnosti i sa mržnjom prema svakome tko je uspio u životu .
                    Last edited by kelly; 08-10-14, 16:15.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Što da radim da bi mi se vidjele pločice na trbuhu?

                      Jadan covjek, postavio pitanje o svojim plocicama, a zavrsio citajuci o politici..
                      Originally posted by madmax22
                      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                      Originally posted by jocker77
                      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                      Originally posted by Hajduk
                      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                      Comment


                      • #26
                        Re: Što da radim da bi mi se vidjele pločice na trbuhu?

                        Izbaci junk food..
                        Don't Stop Tryin'



                        Comment

                        Working...
                        X