Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako raditi misicnu masu i ujedno sa tim gubiti masne naslage?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Kako raditi misicnu masu i ujedno sa tim gubiti masne naslage?

    Originally posted by markoni16 View Post
    Hvala.
    Jos samo jedno pitanje, koliko dnevno treba da unosim vode?
    I da li ako prestanem da koristim kreatin i whey protein, da li se moze u nekom trenutku smanjiti obim misica i izdrzljivost? Hvala.
    Sto vise to bolje, naravno neces pit 10l dnevno...





    Za ovo drugo........ Wat?
    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
    http://instagram.com/dinc_94
    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
    myprotein code: MP24017174

    Comment


    • #17
      Re: Kako raditi misicnu masu i ujedno sa tim gubiti masne naslage?

      Originally posted by markoni16 View Post
      Hvala.
      Jos samo jedno pitanje, koliko dnevno treba da unosim vode?
      I da li ako prestanem da koristim kreatin i whey protein, da li se moze u nekom trenutku smanjiti obim misica i izdrzljivost? Hvala.
      Ne može se smanjiti obim mišića tek tako, no možeš varirati u obimima ovisno o unosu vode, ali tu je rijec o toliko zanemarivim brojkama da nisu ni vrijedne spomena, posebice pri unosu kreatina, no neces sigurno zato piti 15L vode dnevno, pij cca 4-5L i sasvim dosta. Što se tice izdržljivosti može ti ovisiti jedino, ako se ne naspavaš taj dan, neadekvatno jedeš itd. neki normalni uzroci i naravno pretjerivanje na treninzima - da sad glumis Mr. Olympiju 2h u teretani, a drugi dan dižeš roze bučice skrivajuci se iza vrata da se ne osramotis. Sad da bi krivio kreatin i sl. možeš odmah do obližnje trgovine suplementima otici, reci im to i prodat ce ti jos kreatina no nešto boljeg da bi bio jak ko bik u teretani. Shvacas poantu, bježi od zabluda, zdrav razum ispred svega, a na gotova istina i lijepi marketing, aj živio

      PS - prestanak uzimanja kreatina i whey-a može i ne mora donijeti gubitak na misicnom obimu jer ipak je jedna od funkcija kreatina dovest vodu u misic. Individualno je, no to ne znači da moraš postati ovisnik o kreatinu. Neces drasticno pasti s izdržljivoscu i snagom.
      Last edited by hardstyle91; 27-11-14, 08:41.
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • #18
        Re: Kako raditi misicnu masu i ujedno sa tim gubiti masne naslage?

        Pa koliko minimalno?
        I koliko kada se uzima kreatin jer cuo sam da se mora unositi duplo vise nego neko ko ne koristi kreatin.

        Comment


        • #19
          Re: Kako raditi misicnu masu i ujedno sa tim gubiti masne naslage?

          Originally posted by markoni16 View Post
          Pa koliko minimalno?
          I koliko kada se uzima kreatin jer cuo sam da se mora unositi duplo vise nego neko ko ne koristi kreatin.

          Ovako. Kada ides u skolu stavi u torbu onaj veliki galoon vode od 19.5L. Imas za kupiti u svakom ducanu. Nije skupo. To forumasi piju kada uzimaju kreatin.
          Omjer 5g kreatina : 19.5L vode, ako povecas kreatin u fazi punenja na 10g, povecas onda i vodu na dva galona dnevno.
          Originally posted by madmax22
          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
          Originally posted by jocker77
          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
          Originally posted by Hajduk
          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

          Comment


          • #20
            Re: Kako raditi misicnu masu i ujedno sa tim gubiti masne naslage?

            Zanimljiv si, mogu ti reci.
            Last edited by kelly; 01-12-14, 00:08. Reason: NEMA PSOVANJA

            Comment


            • #21
              Re: Kako raditi misicnu masu i ujedno sa tim gubiti masne naslage?

              Mislim sta ocekujes,kakve komentare vise iskreno ?

              Vec ti je receno u prosloj temi skoro istoj koju si otvorio,ama bas ti je sve receno i opet otvoris istu temu da bi isto ispitivao i onda se cudis podsmjesima i komentarima...

              Procitaj jos jedanput ovu temu jer ti je 4-5 forumasa reklo sto trebas,a isto i u prosloj i kreni...
              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
              BB AND THIS !

              Comment


              • #22
                Re: Kako raditi misicnu masu i ujedno sa tim gubiti masne naslage?

                Kegelove vjezbe medju ostalim poboljsavaju iskoristivost kreatina u organizmu te smanjuju potrebu za unosom vode. Probaj.

                Comment


                • #23
                  Re: Kako raditi misicnu masu i ujedno sa tim gubiti masne naslage?

                  Originally posted by Maximus1950 View Post
                  Kegelove vjezbe medju ostalim poboljsavaju iskoristivost kreatina u organizmu te smanjuju potrebu za unosom vode. Probaj.
                  ........... +1 :")
                  https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                  http://instagram.com/dinc_94
                  http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                  myprotein code: MP24017174

                  Comment


                  • #24
                    Re: Kako raditi misicnu masu i ujedno sa tim gubiti masne naslage?

                    Originally posted by neuk View Post
                    Ovako. Kada ides u skolu stavi u torbu onaj veliki galoon vode od 19.5L. Imas za kupiti u svakom ducanu. Nije skupo. To forumasi piju kada uzimaju kreatin.
                    Omjer 5g kreatina : 19.5L vode, ako povecas kreatin u fazi punenja na 10g, povecas onda i vodu na dva galona dnevno.
                    ja imam od 18.9 L galon, da li to u redu ili?
                    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                    Fak me, right?

                    Comment


                    • #25
                      Re: Kako raditi misicnu masu i ujedno sa tim gubiti masne naslage?

                      Pa nije problem, samo smanji dozu kreatina na πg i to ti je to!
                      Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
                      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                      Comment


                      • #26
                        Re: Kako raditi misicnu masu i ujedno sa tim gubiti masne naslage?

                        Originally posted by domagoj View Post
                        ja imam od 18.9 L galon, da li to u redu ili?

                        Ne. Iskljucivo 19.5L inace neces dobiti instant misice od kreatina.
                        Originally posted by madmax22
                        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                        Originally posted by jocker77
                        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                        Originally posted by Hajduk
                        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                        Comment


                        • #27
                          Re: Kako raditi misicnu masu i ujedno sa tim gubiti masne naslage?

                          Originally posted by markoni16 View Post
                          Imam pitanje, kako da radim misicnu masu a zajedno sa tim gubim masne naslage jer ih imam mnogo. 174cm visine i 66kg imam. Da li ubacivati svakodnevni kardio ili nesto izbaciti iz ishrane .. kako?
                          Uzimaj anadrol, trenbolon acetat, sustanon 250 i klenbuterol, uz to radi kardio i očisti prehranu.
                          I uzimaj to stalno, nemoj se skidat nikad.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Kako raditi misicnu masu i ujedno sa tim gubiti masne naslage?

                            Originally posted by markoni16 View Post
                            Imam pitanje, kako da radim misicnu masu a zajedno sa tim gubim masne naslage jer ih imam mnogo. 174cm visine i 66kg imam. Da li ubacivati svakodnevni kardio ili nesto izbaciti iz ishrane .. kako?
                            Nikako.....

                            Comment


                            • #29
                              Re: Kako raditi misicnu masu i ujedno sa tim gubiti masne naslage?

                              Originally posted by Kahn View Post
                              Uzimaj anadrol, trenbolon acetat, sustanon 250 i klenbuterol, uz to radi kardio i očisti prehranu.
                              I uzimaj to stalno, nemoj se skidat nikad.
                              Tako je... Jer od davnina je poznato da snaga na usta ulazi.....

                              Šifra "oral".
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment

                              Working...
                              X