Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

    Nekad mi dođe žao što nisam rođen sredinom 19. stoljeća kad su Durkehim, Duguit, Weber, Ihering, Kelsen (nešto kasnije) i ostala ekipa samo puno filozofirali i nisu zapravo ništ konkretno znali. Onda je sigurno puno lakše bilo studirati pravo nego danas kad su sve moguće proklete svjetske filozofije i teorije strpane u par knjiga koje moraš naučiti za tri mjeseca. Da sam onda učio povijest prava i države sigurno bih imao bar 100 stranica manje za naučit

    Comment


    • #47
      Re: Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

      Meni je bilo najbolje trenirat u periodu faksa. I zavrsio sam elektrotehniku u roku. Danas, uz posao - sve je 5 puta teze za uskladit... te šef te posalje na teren, te dodes doma iza 19, te stalno imas doma za dovrsit posao za ujutro...

      ma trening uz faks je za 5, najbolja stvar.

      Comment


      • #48
        Re: Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

        Ja radim i studiram, doduše ekonomiju i dalje sve stignem. Samo treba postaviti prioritete.

        Comment


        • #49
          Re: Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

          Vecina mi govori da bi trebao pustit ove kruzne treninge i da pocnem raditi grupe misica odvojeno.
          Sta vi kazete na to idem tek nekih 20ak dana. Imate li neki program koji mi preporucate vidim da ih na forumu ima dosta

          Comment

          Working...
          X