Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kontrakcija mišića

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Kontrakcija mišića

    Nisam ništa osjetio u bicepsu, ali zato u ramenu...

    Crossfit, not even once.

    Comment


    • #32
      Re: Kontrakcija mišića

      Ti si Premium jedan vrhunski troller, ali zamjeram sto ne trolas cesce po forumu
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment


      • #33
        Re: Kontrakcija mišića

        Originally posted by neuk View Post
        Mora da je 200 kg puno za covjeka od 111kg
        da mi je vidjet covjeka od 111 kg i 111cm kako radi mrtvaca sa 200kg!!!!! koja genetika ha????kila misica na cm visine
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #34
          Re: Kontrakcija mišića

          Originally posted by Kahn View Post
          Ali on hoČe osjetiti taj ''pump'' u mišiČu i kaj se vas tiĆe koji su njegovi ciljevi???!!!

          Renislave, zvučiš mi malo ebete i psihopatski, al evo da ti ja ko iskusniji trainee dam dvije tri besjede savjeta pa možda nešto shvatiš.

          Kad radiš biceps i kad prid kraju osjetiš umor, di je on? ŠTa otkazuje prvo? Podlaktica? Hvat?
          U tom slučaju moraš ojačat podlakticu i stisak jer su oni slaba karika i nikad nećeš moć opteretit biceps dovoljno pošto je on dosta jači od podlaktice i ne dobije dovoljno stimulusa prije nego podlaktica otkaže. Ojačaj tu patetičnu podlakticu zgibovima i teškim veslanjima i radi biceps na scottovoj klupi jer tu stisak manje pati.
          Druga stvar - pump je povećana prokrvljenost mišića i ako imaš pump ne znači da si dobro pogodia mišić, niti ako ga nemaš znači da nisi.
          Za ojačat i razvit mišić, treba pokidat ta vlakna, namučit ih, velikim teretom.
          Biceps je mišić koji je uglavnom satkan od brzokontrahirajućih vlakana, te kao takav bolje reagira na veće terete i manja ponavljanja.
          Forma uvik mora bit pravilna i ne zanemaruj drugu funkciju bicepsa - supinaciju podlaktice, osim fleksije iste.

          Treće, radiš sa mizernim, fegetronskim kilažama i nije ni čudo šta ti je biceps bijedan. Man the fuck up, hebo te treniranje za pumpu, razvali taj biceps kako spada.
          Originally posted by Dača View Post
          Bio sam siguran da ti je u avataru pisalo 70 kg... Nema veze.

          Očigledno da negde grešiš.... Da li u samoj tehnici izvođenje vežbi, da li u kilažama, da li u broju i izboru vežbi, da li u izboru trenera koji je bio državni i europski prvak...

          PS Nadam se da mu ne plaćaš savete.....
          Za vrijeme dizanja utega ja osijetim pri zadnja 2-3 ponavljanja da ja vise ne mogu dizat od te neke boli kao "pump", ali cim ja ostavim te utege gubi se svaki osjecaj pumpa.

          Hvala na savjetu.

          OT: Dačo ne plqcam savjete..covjek mi je susjed.

          A sto se tice laktova oni su mi uvijek izbačeni malo prema naprijed, jer ujedno i zelim približit biceps više laktu.
          Last edited by Renislav; 22-01-15, 08:55.

          Comment

          Working...
          X