Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pocetnik noob

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pocetnik noob

    Pozdrav. Da previse ne s...m, objavio sam jednom post ovdje za help kako bih zapoceo sa teretanom. I naravno nisam ni mrdnio sa mrtve tocke. Imam 186cm i 79-80kg. Prilicno sam bez snage, nikakve forme i iskreno ne znam sto trebam. Imam pivski stomak i izgledam mrsavo. U potrazi sam za dobrom teretanom u gradu i savjetom u kojem smjeru bih trebao krenuti. Trebam se pomaknuti sa mrtve tocke i napokon sam odlucan u toj namjeri. Nadam se ponekoj rijeci kuda se orijentirati. Trening u teretani, street workout, bodyweight vjezbe, masa, whey, kreatin.. 100 pitanja. Prelistao sam sve teme vezane za vise-manje sto me sve zanima ali iskreno samo sam se vise zbunio. Eto toliko zasad. Nadam se nekom odg. Lp

  • #2
    Poz.

    Ja bih krenuo sa nekakvim kruznim treningom, cca dva tj.

    Nesto visi rep range, pauze sto krace izmedu setova, klasicno bih koristio sprave u tom procesu.
    Cisto da malo pokrenes tijelo i izbjegnes one jake pocetne upale.

    Kasnije prebacio na nekakav split trening klasicno 4x tj. mix sprava, slobodnih utega bucica, i sipki.

    Prehrana, sve opet ovisi sto ti je cilj.

    Maksimalno ocistit ishranu od brze hrane, nezdravih masti i secera...

    Ubacit proteina koji ce zadovoljit tvoje dnevne potreba na toj masi, zdrave masti takoder, i uh. u kolicini potrebnoj za cilj koji si postavio.

    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      hvala na brzom odgovoru. iskreno ne znam što bih trebao od sebe napraviti. to je onaj najveći problem. u posljednjih 6 mjeseci dobio sam 5kg što mi je ajmo reći i bio cilj. bez ikakvog vježbanja ili bilo kakve rekreacije. eh sad to se naravno raspodjelilo sve na trbuh i stražnjicu. ostali dio tijela malo se ojačao ali ništa bitno. znači ono što ja u biti želim je skinuti salo sa trbuha, ojačati kompletno cijelo tijelo, a da pritom ne izgubim na težini, možda čak da još i dobijem(ali sa pravim rasporedom). ne tražim ništa u dva mjeseci da se dogodi, razmišljam realno i konačno sam odlučio da se pokrenem. eh sad ja nažalost sve što sam ovdje čitao sam sam se više zbunio. što uzeti, koje vježbe, koji plan treninga i za šta, koje dodatke prehrane, režim prehrane. totalno sam se izbezumio. i onda opet ono što raditi, koliko dana tjedno... i također recimo nekakav odabir suplemenata. što uzeti i da li uopće uzeti.. budem objavio par fotki kad dođem s posla

      Comment


      • #4
        CeLe ti je rekao za treninge i prehranu, a što se tiče treniranja možeš i sa mnom trenirati, ja sam u plavom XXL, tu gdje je Marijan, ne znam u kojem si dijelu grada. Obavezno teretana i promjena prehrane i osnovni suplementi.
        Last edited by kelly; 07-03-16, 14:21.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Imao sam jednog dečka kao ti, visok i mršav, za tri mjeseca je dobio 15 kg mesa, da nije morao ići na brod išli bi preko 100 kg:

          http://forum.building-body.com/forum...011#post398011
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment

          Working...
          X