Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj najnoviji trening program

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj najnoviji trening program

    Izbacio sam benč jer nemam adekvatnu opremu da ga radim,pa sad ovako dižem ( mrtvo dizanje 150-165 kg, veslanje u pretklonu 95 kg, zgibovi, sklekovi...pa dan odmora pa onda... čučanj 115 kg,vojnički potisak 60 kg, lateralno odručenje bučicama za ramena svaka po 20 kg,biceps pregib 55 kg, triceps ekstenzija 48 kg...pa dan odmora pa tim redosljedom ) . Sad sam na 94 kg a visina 185 cm,postotak masti mi je 15% .

  • #2
    A sta radis za prsa osim sklekova?
    Dugorocno, ne vidis li nekakvu rupu u citavom treningu, kraj toliko mnogo opterecenja na svim skupinama osim na prsima?
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Originally posted by CeLe111 View Post
      A sta radis za prsa osim sklekova?
      Dugorocno, ne vidis li nekakvu rupu u citavom treningu, kraj toliko mnogo opterecenja na svim skupinama osim na prsima?
      Šta će mi za prsa išta osim sklekova radim 2 vrste obične i na način da podignem noge na stol pada mi gornji dio prsa više radi,šta toliko mnogo opterećenja na svim skupinama osim na prsima ? Za ramena 2 vježbe,za biceps jednu,za triceps jednu,za noge jednu,jedino za leđa imam 3 . Ukupno 10 vježbi po 5 u svakom treningu,ja tu rupa ne vidim .

      Comment


      • #4
        Pa dodaj barem propadanja kad vec nemas adekvatnu opremu za benc, To se vrlo lako improvizira, s dvije stolice naprimjer. Nisu sklekovi dovoljni.

        Comment


        • #5
          Originally posted by picok View Post
          Pa dodaj barem propadanja kad vec nemas adekvatnu opremu za benc, To se vrlo lako improvizira, s dvije stolice naprimjer. Nisu sklekovi dovoljni.
          Propadanja su za triceps a ne za prsa, sklekovi su dovoljni za onakva prsa kakva ja hoću .

          Comment


          • #6
            Nijedna od osnovnih vjezbi nije za samo jedan misic. Propadanja pogađaju triceps, prednje rame i prsa. Kako hoces.

            Comment


            • #7
              Originally posted by picok View Post
              Nijedna od osnovnih vjezbi nije za samo jedan misic. Propadanja pogađaju triceps, prednje rame i prsa. Kako hoces.
              Znam da niti jedna od osnovnih vježbi nije samo za jedan mišić,mislim da su mi sklekovi dovoljni za dobra prsa .

              Comment


              • #8
                Originally posted by Hajduk View Post

                Propadanja su za triceps a ne za prsa, sklekovi su dovoljni za onakva prsa kakva ja hoću .
                Di si tu znanstvenu izvukao?
                Ja radim dips iskljucivo i samo za prsa oduvijek, i potpuno ih izoliram naravno koliko je to moguce.
                Za sami triceps postoje mnogo bolje ciljane vjezbe od dipseva.
                Online Transformacijski Specijalist:
                Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                ->
                http://www.fgfitness.uk
                GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                Comment


                • #9
                  ¸¸ ¸¸
                  Last edited by sinko; 23-06-23, 11:18.

                  Comment

                  Working...
                  X