Announcement

Collapse
No announcement yet.

Počet se bavit MMA sa 23 godine...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Počet se bavit MMA sa 23 godine...

    Moj san je bavit se MMA i zaradit neke pare od toga . Doma imam vreću i boksačke rukavice pa udaram,naravno dižem i utege pa imam i snagu tako da bi na prvi MMA trening došao u solidnoj formi a ne skroz fizički nespreman . Visok sam 185 cm i težak 95 kg većinom mišići,mislim da imam šanse uspit u MMA e sad pitanje je dali mi je kasno sa 23 godine počet ? Većina njih mi kažu da nije jer borci vrhunac dosegnu tek poslije 30 godina a neki dominiraju i sa 40,uostalom i ja mislim da nije kasno ako se Mirko Cro Cop može vratit u 42 godini mogu i ja počet sa 23 . Šta vi mislite ?

  • #2
    Nikada nije kasno ako volis taj sport i imas talenta onda treba poceti to trenirati.Mozda cak i spadas u juniore ali nisam siguran do kojih je godina granice.Moras si naci klub kako bi moga da nastpas na turnirima.

    Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      Zaraditi novce i ziveti mma je tesko...sto treba da ti bude samo motivacija.
      Borilacko iskustvo?

      Comment


      • #4
        Nije ti kasno, ali u MMA i nema baš neke love, više zaradi neki prosječni nogometaš od većine boraca.
        Last edited by kelly; 02-09-16, 17:00.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Originally posted by kelly View Post
          Nije ti kasno, ali u MMA i nema baš neke love, više zaradi neki prosječni nogometaš od većine boraca.
          Ma kakvi Mirko Filipović i Fedor Emilianenko " ništa nisu zaradili " ☺ .

          Comment


          • #6
            Originally posted by Hajduk View Post

            Ma kakvi Mirko Filipović i Fedor Emilianenko " ništa nisu zaradili " ☺ .

            Usporedivat se uopce sa njima je odprilike jednako tome da se prosjecni forumas poreduje Ronniem Colemanom i Phil Heathom.
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment


            • #7
              Originally posted by CeLe111 View Post


              Usporedivat se uopce sa njima je odprilike jednako tome da se prosjecni forumas poreduje Ronniem Colemanom i Phil Heathom.
              Pa nisu Mirko i Fedor jedini MMA borci koji su zaradili velike pare ima ih još dosta, među njima su sigurno i oni koji nisu u rangu sa njih dvojicom i koji nisu niti u top 10 boraca .

              Comment


              • #8
                Da li je moguce dogurati ko fedor ili mirko?glupo bi bilo reci da nije moguce.Ali za to treba imati srce sampiona.


                Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

                Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                Comment


                • #9
                  Originally posted by alexxx View Post
                  Da li je moguce dogurati ko fedor ili mirko?glupo bi bilo reci da nije moguce.Ali za to treba imati srce sampiona.


                  Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk
                  Pa logično .

                  Comment


                  • #10
                    Prijatelju nemoj nas pogrešno shvatiti, imaš punu podršku od nas, samo ti hoćemo reći da u ovom sportu moraš dogurati jako visoko da bi počeo zarađivati ozbiljnu lovicu. Koliko ja znam Mirko je u cijeloj karijeri zaradio par milijuna dolara, a to je za nogometaše đeparac...
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by kelly View Post
                      Prijatelju nemoj nas pogrešno shvatiti, imaš punu podršku od nas, samo ti hoćemo reći da u ovom sportu moraš dogurati jako visoko da bi počeo zarađivati ozbiljnu lovicu. Koliko ja znam Mirko je u cijeloj karijeri zaradio par milijuna dolara, a to je za nogometaše đeparac...
                      Pa ja bi bio zadovoljan kad bi počeo bilo kakvu lovicu zarađivat od MMA borbi,ali evo po tvom mišljenju za koliko vrimena bi mogao imat prvu borbu ako bi počeo trenirat za misec dana ? I kroz koje vrime bi zaradio prve pare ( bilo kakve ) ?

                      Comment

                      Working...
                      X