Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pretreniranost iscrpljenost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pretreniranost iscrpljenost

    Pozdrav 186 cm 78 kg kao sto naov govori cesto sam umoran i iscrpljen U teretanu idem 4 5puta tjedno i radim po principu german volume training 10x10.U zadnjih godinu dana sam se cesto vrtio po lchf dijetama sa smanjenim unosom ugljikohidrata.Apetit mi varira nekada se ne mogu najest nekada sam uvijek sit na poslu dnevno provedem 6 sati na nogama san mi takoder varira a ono sto me najvise smeta je cest osjecaj pospanosti koji mema hvata vise puta u danu i potpuni osjecaj iscrpljenosti .inace imam strasne bolove u donjem dijelu leda i imam podocnjake nekada osjetim umor u nogama inace sam trenutno na dnevnom suficitu od 500 kcal.ima li tko kakav prijedlog kako se rijesiti ovog stanja pospanosti i malaksalosti
    Last edited by marince; 17-01-17, 21:45.

  • #2
    Ne možeš biti vječno na dijeti, sa toliko fizičkog rada i treninga. Uzmi si tjedan dana odmora od teretane i jedi koliko god ti tijelo traži.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Stvarno se zdravo hranim ajmo reci zobene riza piletina puretina batat i, tako mislio sam probati tjedan dana potpunog offa os prehrane znaci jesti ama bas sve ato mislis bili imalo efekta

      Comment


      • #4
        Nisam rekao da trebaš jesti puno junka, uzmi pauzu od gyma i deficita.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Ja bi si uzeo jedan dan na tj i dao si oduska...meni pomogne


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          "Put up, shut up, go hard, or go home"

          Comment

          Working...
          X